17, 1
13-07-2020 (ma) t/m 17-07-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 29 ma 13-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B 38
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B 26
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B 30
09.00-13.00 AVG Onderwijs Wetenschap 16
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A 20
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A 4
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A 3

Week 29 di 14-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Farmaceutische industrie 1sep-3 Online sessie J.B.M. Rijkels-Otters
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 Online sessie A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 3.1 Burg. Oudzaal C.J. de Waard Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 4.4 Oomszaal S. Oostlander, E.M. Nijenhuis Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 2.1 Prinsenzaal F. Wouters, M.P. Doornbosch Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 1.1 van Stolkzaal G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-2 Online sessie K. Tromp
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-4 Online sessie I.D. Hartog
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-1 1.1 van Stolkzaal G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-2 4.4 Oomszaal S. Oostlander, E.M. Nijenhuis Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-3 2.1 Prinsenzaal F. Wouters, M.P. Doornbosch Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-4 3.1 Burg. Oudzaal C.J. de Waard Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 Farmaceutische industrie 1sep-1 Online sessie J.B.M. Rijkels-Otters
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-3 Online sessie S.C.M. van Steekelenburg, E. Husen
12.15-12.30 Lve: Visie bespreken 1mrt-1 1.1 van Stolkzaal G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.15-14.45 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-3 Online sessie E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-14.45 Farmaceutische industrie 1sep-4 Online sessie F.P. Bareman
13.15-14.45 KR Dermatologie 1mrt-3, 1mrt-4 5.1 Bach-/Beethovenzaal A.W.D. Verhof, E. de Haas, I. Hendriks Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 1.1 van Stolkzaal W. van 't Spijker Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Geannuleerd zie veld Opmerkingen A. Smulders Geannuleerd (zie e-mail supervisor)
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.13, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 4.4 Oomszaal M.L. Weltevrede Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
13.15-14.45 Begeleidingsblok 1sep-1 Online sessie A. de Witt, L. Fredrikze
13.15-14.45 Begeleidingsblok 1sep-2 Online sessie B.T.W.D. Passchier
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie herkansingsmoment 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Online sessie M.J. Dam-Rehorst, J.B.M. Rijkels-Otters, C. Sijbom, M.J. Bos
15.00-16.30 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-1 Online sessie A. de Witt, L. Fredrikze
15.00-16.30 Farmaceutische industrie 1sep-2 Online sessie F.P. Bareman
15.00-16.30 KR Dermatologie 1mrt-1, 1mrt-2 5.1 Bach-/Beethovenzaal A.W.D. Verhof, E. de Haas, I. Hendriks Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 2.1 Prinsenzaal M.M.P. van Meer Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O.T.M. Schouten Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Geannuleerd zie veld Opmerkingen A. Smulders Geannuleerd (zie e-mail supervisor)
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 4.4 Oomszaal H.P. Breedveldt Boer Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 3.1 Burg. Oudzaal E.M. Nijenhuis Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
15.00-16.30 Begeleidingsblok 1sep-3 Online sessie E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 Begeleidingsblok 1sep-4 Online sessie K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 29 wo 15-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Kostenbewustzijn 1 2jun-KLIN1, 2mrt-KLIN1 Online sessie J.A.C. van Heest, M. Slieker-Bosma, M.J. Bhogal Statham, I.M.C Dekker, H. Ponssen, F.P. Bareman Sessie via online platform Zoom.
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 4.4 Oomszaal G. Kuip, E.P.R Schep Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 Online sessie T.W.J. van Beek, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 1.1 van Stolkzaal P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Verslavingsproblematiek 2jun-GGZ2 Online sessie M.E. Janssen-van Raay
10.15-11.30 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 Online sessie M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen
10.15-11.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 Online sessie M. Slieker-Bosma, I.M.C Dekker
10.45-11.30 HTB 1 2jun-CHRON1 1.1 van Stolkzaal P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
10.45-11.30 HTB 1 2jun-CHRON2 4.4 Oomszaal G. Kuip, E.P.R Schep Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 Online sessie J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Verslavingsproblematiek 2jun-GGZ1 Online sessie M.E. Janssen-van Raay
11.30-12.15 HTB 2 2jun-CHRON1 1.1 van Stolkzaal P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
11.30-12.15 HTB 2 2jun-CHRON2 4.4 Oomszaal G. Kuip, E.P.R Schep Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
13.15-14.15 Methoden van psychotherapie 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2 Online sessie F. Kwee
13.15-14.45 Medische ethiek in de chronische zorg 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 2.1 Prinsenzaal S. van de Vathorst Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
14.15-14.45 Methoden van psychotherapie 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2 Online sessie F. Kwee
15.00-16.30 Methoden van psychotherapie 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2 Online sessie F. Kwee
15.00-16.30 SOG 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 2.1 Prinsenzaal C. Nabers Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 29 do 16-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag Online sessie H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.30-11.30 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag Online sessie E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.30-11.30 Workshop 3jun1 Yvonne en Annekee Opleiders donderdag 3.1 Burg. Oudzaal Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.30-11.30 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 1.1 van Stolkzaal I.C. Hodes, L. Fredrikze Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam.
09.30-11.30 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 5.1 Bach-/Beethovenzaal M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam.
09.30-11.30 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag Online sessie A. Weiland Ester niet aanwezig wegens vakantie
09.30-11.30 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag Online sessie E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
11.30-12.00 Lunchpakketten Opleiders donderdag 1. Podiumcafe Bij de Maaszaal (1e verdieping)
12.00-13.30 Zomercollege Opleiders donderdag 2.1 Prinsenzaal C. Verhoef