17, 1
18-03-2019 (ma) t/m 22-03-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 12 ma 18-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A 27
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B 21
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A 3
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B 24
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A 4
11.45-13.00 Onderwijs Syndroomreferaat 1 AVG CQ-A
12.30-14.00 AVG Voortgangsgesprekken 37
13.30-16.00 AVG Onderwijs Keuzelijn AVG Cursusjaar 1A, AVG Cursusjaar 2A, AVG Cursusjaar 3A CQ-1A (GK-gebouw)
13.30-17.00 AVG Voortgangsgesprekken 7

Week 12 di 19-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-13.00 Aios in de praktijk 1mrt-4 Extern Ochtendprogramma vervalt, aios in praktijk
09.00-16.15 Gez. aios/ opleidersdag 1SEP-1 1sep-1, Opleiders dinsdag Extern K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.00-16.15 Gez. aios/ opleidersdag 1SEP-2 1sep-2, Opleiders dinsdag Extern L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
09.00-16.15 Gez. aios/ opleidersdag 1SEP-3 1sep-3, Opleiders dinsdag Extern E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-16.15 Gez. aios/ opleidersdag 1SEP-4 1sep-4, Opleiders dinsdag Extern A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-16.30 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW 27 Bewegingsapparaat mrt19
10.45-12.15 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Intro Eportfolio, videoplatform en klini 1mrt-2 21 A.W.D. Verhof, E.J.W. Dijkink Eigen laptop/tablet meenemen
13.00-14.30 Intro Eportfolio, videoplatform en klini 1mrt-4 24 A.W.D. Verhof, E.J.W. Dijkink Eigen laptop/tablet meenemen
13.00-14.30 Oogheelkunde 1mrt-3 26 G. Jaspar Eigen funduscoop meenemen
13.00-14.30 WV 1: Pretoets + intro 1mrt-1 20 M.J. Dam-Rehorst
13.00-17.00 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW 28 Bewegingsapparaat mrt 19
13.30-14.30 Instructie e-portfolio en videoplatform Opleiders dinsdag 30 F.P. Bareman
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1MRT2 met docente Opleiders dinsdag Faculteit 72 (Ee-387) S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1MRT-1 met docent Opleiders dinsdag 5 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1MRT3 met docente Opleiders dinsdag 16 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Intro Eportfolio, videoplatform en klini 1mrt-1 21 M. Kooijman, F.P. Bareman Eigen laptop/tablet meenemen
14.45-16.15 Intro Eportfolio, videoplatform en klini 1mrt-3 24 M. Kooijman, F.P. Bareman Eigen laptop/tablet meenemen
14.45-16.15 Oogheelkunde 1mrt-4 26 G. Jaspar Eigen funduscoop meenemen
14.45-16.15 WV 1: Pretoets + intro 1mrt-2 20 M.J. Dam-Rehorst
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios 1mrt-1, Opleiders dinsdag 5 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios Opleiders dinsdag, 1mrt-2 Faculteit 72 (Ee-387) S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios Opleiders dinsdag, 1mrt-3 16 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
17.30-18.30 Borrel aios/opleiders MRT Opleiders dinsdag, 1mrt-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3 Pantry op 18e verdieping G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, E.M. Nijenhuis, S. Oostlander, M.P. Doornbosch, H.P. Breedveldt Boer

Week 12 wo 20-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Familie gesprekken 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 26 J.C. Chardon, H.R. Balvert
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-KLIN1 27 M. Slieker-Bosma, J.A.C. van Heest
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Wet- en regelgeving 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep
09.00-12.30 Mentorgroep Mentorgroep 29 M.J. Bhogal Statham
10.45-11.30 HTB 1 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-11.30 HTB 1 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 1 2mrt-GGZ1, 2mrt-GGZ2 4 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Patientveiligheid 1 2dec-KLIN1 27 M. Slieker-Bosma, J.A.C. van Heest
11.30-12.15 HTB 2 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
11.30-12.15 HTB 2 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 Kindermishandeling 2dec-KLIN1 27 M. Slieker-Bosma, N. Goezinne, M. de Wit
13.00-16.15 Palliatieve Zorg 1 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 15 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 Persoonlijkheidsstoornissen 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch, D. Hermans Acteur vanaf 14:45 uur aanwezig
13.00-16.15 Suicidaal gedrag 2mrt-GGZ2 26 J.C. Chardon, M. Poldervaart, H.R. Balvert Acteur Maarten Poldervaart aanwezig.

Week 12 do 21-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC-Systeem-2 3jun-1 24 N. Goezinne, M. de Wit, S.A. Siek, H.R. Balvert
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-16.15 Gezamenlijke aios/ opleidersdag Opleiders donderdag, 3sep-1 Extern J.P. Eusman, A. Weiland
09.30-12.45 Workshop 3dec-1 Erik & Elsbeth Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.30-13.30 Workshop 3sep2 René en Ellen Opleiders donderdag 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, M.J. Bos, B.W.V. Schouten Preventie door M.J. Bos en B. Schouten 11.45-12.45 uur
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 L. Fredrikze
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1.1 26 M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 1 3mrt-1, 3mrt-2 4 B.W.V. Schouten
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 1 3mrt-1 38 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 1 3mrt-2 28, 27 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 Astma/COPD: meet the expert 3jun-1 24 J. van der Moer
13.00-14.30 PIN (NHG) en/of BMJ 3mrt-1 21 Eigen laptop/tablet meenemen
13.00-14.30 PIN (NHG) en/of BMJ 3mrt-2 33 Eigen laptop/tablet meenemen
14.45-16.15 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3jun-1 24 R. Zegers
14.45-16.15 Patientveiligheid 3mrt-1 20 J.T. van Geffen
14.45-16.15 Beleid bij SOLK, 1 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede