17, 1
22-07-2019 (ma) t/m 26-07-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 30 ma 22-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B 24
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B 20
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B 26
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A 3
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A 4
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A 21
10.45-12.45 AVG Supervisie 3 I. Pool
10.45-12.45 AVG Supervisie 24 B. Visser
10.45-12.45 AVG Supervisie 1 N. van Iperen
10.45-12.45 AVG Supervisie 2 C. Douma

Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 Zomerprogramma 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Diabetes 1sep-1, 1sep-2 3 M van Dijk
09.00-10.30 Diabetes De Eigen Patient 1sep-3, 1sep-4 4 J.D. Wolters
09.00-10.30 KR-3 Buikpijn 1mrt-1, 1mrt-2 6 M. Kooijman
09.00-10.30 WV 4: Diagnostiek dag 1 1mrt-3, 1mrt-4 5 A Chiarotto
09.00-16.30 Zomerprogramma - Diabetesdag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
10.45-12.15 Diabetes 1sep-3, 1sep-4 3 M van Dijk
10.45-12.15 Diabetes De Eigen Patient 1sep-1, 1sep-2 4 J.D. Wolters
10.45-12.15 KR-3 Buikpijn 1mrt-3, 1mrt-4 6 A. de Witt
10.45-12.15 WV 4: Diagnostiek dag 1 1mrt-1, 1mrt-2 5 J. Runhaar
13.00-14.30 Diabetes spoed 1sep-1, 1sep-2 3
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1sep-3 27 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1sep-4 29 A. de Witt, L. Fredrikze
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 1 E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 HNK Rotterdam Westblaak H. Slim Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 37 N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 7 S.A. Siek
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 10 M.M.P. van Meer
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Pijn in context 1mrt-3, 1mrt-4 5 A.W.D. Verhof
14.45-16.15 Diabetes spoed 1sep-3, 1sep-4 3 F. van de Does
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 10 M. van Ewijk
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 1 F. Kiymazaslan
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 37 N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 HNK Rotterdam Westblaak H. von Meijenfeldt Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 HNK Rotterdam Westblaak N. Troost Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven J Verhallen Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 7 W. van Kouwenhoven, L.G.M. Hazen
14.45-16.15 Pijn in context 1mrt-1, 1mrt-2 5 A.W.D. Verhof
16.15-17.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 37 N. van Iperen Let op verplaatste supervisie (oorspronkelijke datum 30-07)
16.30-18.00 Opleidingssupervisie 1sep-4.C.1 20 F. Kiymazaslan Let op , deze supervisie vindt plaats in het onderwijscentrum

Week 30 wo 24-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 24 L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 27 I.M.C Dekker, H Ponssen
09.00-12.15 Acute psychiatrie 2jun-GGZ1 26 A. van Reijsen
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 3 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 3 P.M. Kevenaar, A.A. van der Male
10.45-12.15 HTB 3 2jun-GGZ2 26 K.G.M. van Dijk - Fleetwood-Bird, L. Fredrikze
10.45-12.15 KR Collaps 2jun-KLIN1 27 I.M.C Dekker, H Ponssen
13.00-14.30 HTB 3 2jun-GGZ1 24 K.G.M. van Dijk - Fleetwood-Bird
13.00-14.30 Beroepsgeheim 2jun-KLIN1 27 G.J. Dogterom, H Ponssen, I.M.C Dekker
13.00-14.30 Familie gesprekken 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
13.00-16.15 GGZ Diagnostiek 2jun-GGZ2 26 J. Dopper
14.45-16.15 CAT Presentaties 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
14.45-16.15 Omgaan met Conflicten 3 (oefenen met act 2jun-KLIN1 27 I.M.C Dekker, H Ponssen, L. Fredrikze
14.45-16.15 Familie gesprekken 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
14.45-16.15 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 24 F.P. Bareman

Week 30 do 25-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde B: knie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 R.J. de Vos, Y.D.M. van Trier Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde A: Chr. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Faculteit 72 (Ee-387) C. Dijkers
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Oncologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 26 A. Joosse, F. Eskens, I. Boere
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Houding 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Echo 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Rochussenstraat 198
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
15.00-16.30 Intervisie 3sep-1.1 27 B. Visser
15.00-16.30 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
15.00-16.30 Intervisie 3sep-1.2 38 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Intervisie 3sep-2.2 28 W.W. Prof. Broek
15.00-16.30 Intervisie 3sep-1.3, 3sep-2.3 34 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 2 3jun-1.1 24
15.00-16.30 Intervisie 2 3jun-2.1 26 C. Meeuwsen
15.00-16.30 Intervisie 2 3jun-1.2 1 N. Troost
15.00-16.30 Intervisie 2 3jun-2.2 2 E. Breedveld
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer