17, 1
21-09-2020 (ma) t/m 25-09-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 39 di 22-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 KR Kind met koorts 1sep-4 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-5
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 38 E. Husen, A. Koenraad
09.00-10.30 WV 1: Pretoets + intro 1sep-2 29
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie (H 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie (H 1mrt-3 F. Wouters, M.P. Doornbosch
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie (H 1mrt-4 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.00-12.15 Vaardighedenond 2: DGO 1sep-5 A. van Breukelen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 1 1sep-5 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
09.00-16.30 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 KR Kind met koorts 1sep-1 30
10.45-12.15 Kleine kwalen 1sep-5
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-4 27 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 WV 1: Pretoets + intro 1sep-3 38
12.15-12.30 APC-toets instructie 1mrt-1 20 L.A. de Jonge-'t Hoen
12.15-13.00 Intro jaar 2; inhoud, stage en vrijstell 1mrt-3, 1mrt-4 R. Wagemakers
13.00-16.30 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW Bewegingsapparaat mrt20
13.15-14.45 Casuistiek op de hap 1mrt-3 24 R.D.W. van Bentveld
13.15-14.45 Cyclusstoornissen 1sep-2 38 M. Boelens, J. van Ommen
13.15-14.45 KR Kind met koorts 1sep-3 29
13.15-14.45 KR What's HAPpening 1mrt-4 26 M. Kooijman, C. Sijbom
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 W. van 't Spijker
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Vaardighedenond 1: KNO 1sep-5 Eigen otoscoop meebrengen.
13.15-14.45 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1sep-1 Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
13.15-14.45 Vaardighedenond 8: Oogheelkunde 1sep-4 30 Eigen ophthalomoscoop meenemen.
15.00-16.30 Cyclusstoornissen 1sep-3 38 M. Boelens, J. van Ommen
15.00-16.30 KR Kind met koorts 1sep-2 29
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 24 M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O.T.M. Schouten Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 27 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 S.A. Siek
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 Online sessie M. van Ewijk Sessie via online platform conform de gemaakte afspraak met de supervisor.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1sep-4 Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
15.00-16.30 Vaardighedenond 4: Enkel/voet/knieond/ta 1sep-5 Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
15.00-16.30 Vaardighedenond 8: Oogheelkunde 1sep-1 30 Eigen ophthalomoscoop meenemen.
15.00-16.30 WV 7: Therapie dag 2 1mrt-1 20 B.W. Koes
15.00-16.30 WV 7: Therapie dag 2 1mrt-2 21 M. van Middelkoop

Week 39 wo 23-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21 G. Kuip, E.P.R Schep
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 26 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 27 M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen
09.00-10.30 Psychiatrisch Onderzoek 2sep-GGZ2 24
10.45-12.15 Patientveiligheid 2 2jun-KLIN1 27 M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
10.45-12.15 Psychiatrisch Onderzoek 2sep-GGZ1 24
10.45-16.30 Polyfarmacie 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2
13.15-14.45 KR Dyspnoe 2jun-KLIN1 27 M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen
13.15-16.30 Persoonlijkheidsstoornissen 2sep-GGZ2 26 O. van der Hee, M.P. Doornbosch Acteur vanaf 15.00 uur aanwezig
13.15-16.30 Suicidaal gedrag 2sep-GGZ1 24 M. Poldervaart, J.C. Chardon
15.00-16.30 Casuistiek door aios 2jun-KLIN1 27 M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen

Week 39 do 24-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-12.15 Diversiteit 3mrt-1 20 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid
10.45-12.15 Presentatie maatschappelijk handelen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3dec-2 30 L.A. de Jonge-'t Hoen, M. Poldervaart Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt, F. Guibert Buiron
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 1 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 B.W.V. Schouten
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 1 3sep-1 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 1 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 1 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland
12.00-17.30 Preselectietoets aspirant opleiders Aspirant opleiders M.L. Jacobs, R. Zegers, P.J. van den Berg
12.15-13.15 Docentenoverleg 3e jaars Hag 29
13.15-14.45 Beleid bij SOLK, 4 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3mrt-1 21 I.C. Hodes, L. Fredrikze
13.15-14.45 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3dec-1 38 E. de Vogel-Voogt, H.R. Balvert
13.15-14.45 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-1 27 Eigen laptop/tablet meenemen.
13.15-14.45 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-2 29 Eigen laptop/tablet meenemen.
13.15-14.45 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-3 Eigen laptop/tablet meenemen.
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
13.15-16.30 Diversiteit 3mrt-2 20 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid
15.00-16.30 Intervisie 10 3dec-1.1 30 E. Breedveld
15.00-16.30 Intervisie 10 3dec-1.2 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 10 3dec-2.1 Online sessie M. van Ewijk Sessie via online platform conform de gemaakte afspraak met de intervisor.
15.00-16.30 Intervisie 10 3dec-2.2 Online sessie M. van Ewijk Sessie via online platform conform de gemaakte afspraak met de intervisor.
15.00-16.30 APC-toets 3mrt-1 I.C. Hodes, L. Fredrikze, M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Ideale praktijk (voorbereiding) 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 Intervisie 4 3jun-1.1 24 C.C. Meeuwsen
15.00-16.30 Intervisie 4 3jun-1.2 N. op 't Veld
15.00-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3sep-2 29
15.00-16.30 Opfriscursus BLS+ 3sep-3
15.00-16.30 Onderwijs Céline en Marjolein 3mrt-1 21