17, 1
03-06-2019 (ma) t/m 07-06-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 23 ma 03-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
10.45-12.45 AVG Intervisie

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 J. Kuhn
13.00-16.15 WV 10 Wetenschapsmiddag 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 J.B.M. Rijkels-Otters, J. Kuhn

Week 23 wo 05-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Instructie 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
09.00-10.30 Instructie 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
09.00-10.30 Kennismaking, opstellen-leerdoelen 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Kennismaking, opstellen-leerdoelen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 1 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Kennismaking 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
10.45-12.15 Kennismaking 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
13.00-14.00 GGZ TOETS 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2 M.P. Doornbosch Vergeet niet je EMC-pas mee te nemen. Zonder pas is er geen toegang mogelijk tot de computerzalen.
13.00-14.30 Ergotherapie 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 J. Bilderbeek
14.00-14.30 Introductie GGZ 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2 J.C. Chardon
14.45-16.15 Vervolg kennismaking 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Vervolg kennismaking 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
14.45-16.15 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
14.45-16.15 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Kennismaking 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.00 Kennismaking 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 APC-Systeem-3 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-12.15 Huiselijk geweld 1+2 3dec-1 30 L.A. de Jonge-'t Hoen, R. Dam Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
10.00-10.30 Intro Wetenschapsprogramma 3jun-1, 3jun-2 B.W.V. Schouten
10.45-11.15 Voorlichting Differentiatie 3jun-1, 3jun-2
10.45-12.15 APC Systeem 2 3sep-1 29 E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 2 3mrt-2, 3mrt-1 B.W.V. Schouten
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 2 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 2 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
11.15-11.45 Intro Maatschappelijk handelen (wijkscan 3jun-1, 3jun-2 R.H.P. van der Knaap
11.45-12.15 Introductie APC onderwijs 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
11.45-12.15 Introductie APC onderwijs 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 Kennismaking vervolg 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Kennismaking vervolg 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
13.00-14.30 PIN (NHG) en/of BMJ 3mrt-2 Eigen laptop/tablet meenemen
13.00-14.30 Thema's en KBA's 3mrt-1 M.M.E. van der Meer Eigen laptop/tablet meenemen
13.00-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 3sep-1 3sep-1, Opleiders donderdag J.P. Eusman, A. Weiland
14.45-16.15 Chronisch zieken 1 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Chronisch zieken 1 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.2 C. Meeuwsen
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn