17, 1
05-08-2019 (ma) t/m 09-08-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 32 ma 05-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A

Week 32 di 06-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
08.50-09.00 *Zomerprogramma* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 KR-6 Duizeligheid 1sep-1, 1sep-2 Faculteit 72 (Ee-387) L.G.M Croles - Zantkuijl, A.W.D. Verhof
09.00-10.30 Slaapstoornissen 1sep-3, 1sep-4 15 M van Dijk, A Soels-Roos
09.00-10.30 Vaardigheden Therapie 1mrt-1, 1mrt-2 Lokaal-11 (Ce-244) H.P. Breedveldt Boer
09.00-10.30 WV 5: Diagnostiek dag 2 1mrt-3, 1mrt-4 Lokaal-10 (Ce-248) B.W. Koes
10.45-12.15 KR-6 Duizeligheid 1sep-3, 1sep-4 Faculteit 72 (Ee-387) A.W.D. Verhof, L.G.M Croles - Zantkuijl
10.45-12.15 Slaapstoornissen 1sep-1, 1sep-2 15 A Soels-Roos, M van Dijk
10.45-12.15 Vaardigheden Therapie 1mrt-3, 1mrt-4 Lokaal-11 (Ce-244) H.P. Breedveldt Boer
10.45-12.15 WV 5: Diagnostiek dag 2 1mrt-1, 1mrt-2 Lokaal-10 (Ce-248) J. Runhaar
13.00-14.30 Beroerte 1sep-1, 1sep-2 Lokaal-7 (Ce-245)
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 HNK Rotterdam Westblaak H. Slim Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 26 S.A. Siek
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 20 M.M.P. van Meer
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Vaardigheden Diagnostiek 1mrt-3, 1mrt-4 Lokaal-11 (Ce-244) L.G.M Croles - Zantkuijl, G. Kuip
14.45-16.15 Beroerte 1sep-3, 1sep-4 Lokaal-7 (Ce-245)
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 20 M. van Ewijk
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 26 F. Kiymazaslan
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 HNK Rotterdam Westblaak H. von Meijenfeldt Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 HNK Rotterdam Westblaak N. Troost Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven J Verhallen Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 38 W. van Kouwenhoven, L.G.M. Hazen
14.45-16.15 Vaardigheden Diagnostiek 1mrt-1, 1mrt-2 Lokaal-11 (Ce-244) L.G.M Croles - Zantkuijl, S. Oostlander
17.00-18.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.3 21 H. von Meijenfeldt Let op verplaatste supervisie (oorspronkelijke datum 13-08)

Week 32 wo 07-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 24 F.P. Bareman
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
09.00-10.30 Meldkamer ambulance 2jun-KLIN1 Extern J.A.C. van Heest Let op geldige identificatie meenemen
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 3 2jun-GGZ1 24
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest
10.45-12.15 Begeleidingsblok 2jun-CHRON1 20 C.J. de Waard, A.A. van der Male, P.M. Kevenaar
10.45-12.15 Begeleidingsblok 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
13.00-14.30 CAT Presentaties 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
13.00-14.30 CAT Presentaties 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon
13.00-14.30 Aios als expert 2jun-GGZ1 24
13.00-14.30 Aios als expert 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
13.00-14.30 Kostenbewustzijn 2 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest, F.P. Bareman
14.45-16.15 Aios als expert 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
14.45-16.15 Begeleidingsblok 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest
14.45-16.15 Begeleidingsblok 2jun-GGZ1 24
14.45-16.15 Psychofarmacologie in de huisartspraktij 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon

Week 32 do 08-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Sportgeneeskunde A: Chr. 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Faculteit 72 (Ee-387) B. Bulder, Y.D.M. van Trier
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Dermatologie 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 27 E. Hajdarbegovic, D.M.W. Balak
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Houding 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 20 H. Postema
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Echo 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 Hoge-School-Rotterdam P. Muilwijk Rochussenstraat 198
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Vaardigheden Oog 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 21 G.H.S. Buitendijk
09.00-14.45 Keuzeonderwijs: Urogynaecologie: SOA/vul 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2, 3sep-1, 3sep-2 24 J van Ommen, A. de Vries
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2 38 C. Meeuwsen
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30 Intervisie zelfstandig in groep ivm afwezigheid intervisor
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 Zelfstandig in groep Leren van ervaringe 3jun-2 26 Groepsdocenten afwezig.