17, 1
12-08-2019 (ma) t/m 16-08-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 33 ma 12-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 KR-5 Hoofdpijn 1mrt-2 20 A.W.D. Verhof
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt
09.00-10.30 Thematisch Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 21 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-4 38 A. de Witt
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 KR-5 Hoofdpijn 1mrt-1 20 A.W.D. Verhof
13.00-14.30 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.B.2 24 N. Troost
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C006, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 M. van Ewijk Geannuleerd
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 N. van Iperen Geannuleerd
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 29 H.P. Breedveldt Boer
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.3 38 K. Abbing
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1sep-1.C.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1mrt-3 3 C. Sijbom, M. Kooijman
13.00-14.30 Wet op lijkbezorging 1sep-3, 1sep-4 4 P.P. Bender
13.00-14.30 Casuistiek op de hap 1mrt-1 10, 11, 12
13.00-14.30 Casuistiek op de hap 1mrt-4 7, 8, 9
13.00-16.15 BLOKKERING SUPERVISIE 27, 29, 30, 38
14.45-16.15 Casuistiek op de hap 1mrt-3 24
14.45-16.15 Casuistiek op de hap 1mrt-2 21
14.45-16.15 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1mrt-4 3 C. Sijbom, M. Kooijman
14.45-16.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 N. van Iperen Geannuleerd
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.2 38 A. Smulders
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.A.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte B105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.B.1 30 M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.B.2 29 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Wet op lijkbezorging 1sep-1, 1sep-2 4 P.P. Bender

Week 33 wo 14-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 24 J.C. Chardon
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN2 29 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Verslavingsproblematiek 2jun-GGZ1 26 N. van der Gaarden
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 4 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 3 P.M. Kevenaar, A.A. van der Male
10.45-12.15 HTB 4 2jun-GGZ1 24, 30
10.45-12.15 Patientveiligheid 3 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Patientveiligheid 3 2mrt-KLIN2 29 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
10.45-12.15 Verslavingsproblematiek 2jun-GGZ2 26 N. van der Gaarden
13.00-14.30 Voortgangsgesprekken 2jun-GGZ2 30, 38 J.C. Chardon
13.00-14.30 Aios als expert 2jun-GGZ2 24
13.00-14.30 KR Dyspnoe 2mrt-KLIN2 29 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 26 F.P. Bareman
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
13.00-16.15 Kindermishandeling 2mrt-KLIN1 27 M. de Wit, I.M.C Dekker, N. Goezinne Acteurs vanaf 14:45 uur aanwezig
14.45-15.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2jun-GGZ1 24 J.C. Chardon
14.45-16.15 CAT Presentaties 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon
14.45-16.15 Euthanasie, de praktijk 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 3 A.A. van der Male
14.45-16.15 Casuistiek door aios 2mrt-KLIN2 29 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen

Week 33 do 15-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec-1 Erik & Elsbeth Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 38 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Jan Peter en Anne W Opleiders donderdag 27 J.P. Eusman, A. Weiland
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Rene en Ellen Opleiders donderdag 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis