17, 1
19-08-2019 (ma) t/m 23-08-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 34 ma 19-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
10.45-12.45 AVG Supervisie
10.45-12.45 AVG Supervisie

Week 34 di 20-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-10.30 Diversiteit aan opleiders 319113/1mrt-3 Opleiders donderdag 24 N. Hamdoula
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep-1 Kirsten en Manon Opleiders dinsdag 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.30-13.30 Workshop 1sep-2 Bibi en Lisa Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep-4 Anne en Lenneke Opleiders dinsdag 38 A. de Witt
11.45-12.45 Diversiteit aan opleiders 319114/1mrt-4 Opleiders donderdag 26 N. Hamdoula

Week 34 wo 21-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.45-17.30 Spoedzorg mrt19 3mrt-1SPOED, 3sep-1SPOED Differentiatieonderwijs
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest
09.00-12.00 Spoedzorg mrt19 3mrt-1SPOED, 3sep-1SPOED Differentiatieonderwijs
09.00-12.15 Voortgangsgesprekken 2jun-CHRON2 30, 38 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-12.15 Kinderen met lichte psychische klachten 2jun-GGZ2, 2jun-GGZ1 14
10.45-12.15 Aios als expert 2jun-CHRON2 21
10.45-12.15 Aios als expert 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
10.45-12.15 Onderwijs Seh Erasmus MC 2jun-KLIN1 Extern J.A.C. van Heest
13.00-14.30 Cognitieve gedragstherapie 2 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 HTB 4 2jun-GGZ2 20, 21 J.C. Chardon
13.00-14.30 Chronische pijn 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 3 L. Swaan
13.00-16.15 VGG + Tussenevaluatie 2jun-KLIN1 27, 29 J.A.C. van Heest
14.45-16.15 ASS en ADHD 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2 14 M.P. Doornbosch
14.45-16.15 CVA-de lange termijn effecten 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 3 E. Wesseling

Week 34 do 22-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-12.15 Mentorgroep Mentorgroep 2 J.A.C. van Heest
09.00-16.30 *Praktijkmanagement dag 1* 3mrt-1, 3mrt-2
10.45-12.15 Introductie: Hoe ga je werken 3mrt-1, 3mrt-2 3 R.H.P. van der Knaap, P. Fillekes, J. Riekwel, A.W.D. Verhof
10.45-12.15 Inbreng Stage Aios 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
10.45-12.15 Inbreng Stage Aios 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Chronisch zieken 2 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3dec-1 30 R. Dam, L.A. de Jonge-'t Hoen, M. de Wit
10.45-14.30 Palliatieve zorg 1+2 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Innovatie 3mrt-1 21 M. van der Poel
13.00-14.30 SPH 3mrt-2 20 C. Matena
13.00-14.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
13.00-14.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Visite- en telefoonarts 3jun-2 26
13.00-16.15 Diversiteit 3dec-1 30 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid Data zijn aan Naoual doorgegeven
14.45-16.15 Innovatie 3mrt-2 21 M. van der Poel
14.45-16.15 Afscheid 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
14.45-16.15 Afscheid 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 Intervisie 3 3jun-1.1 24
14.45-16.15 Intervisie 3 3jun-2.1 26 C. Meeuwsen
14.45-16.15 Intervisie 3 3jun-1.2 38 N. Troost
14.45-16.15 Intervisie 3 3jun-2.2 2 E. Breedveld
14.45-16.15 SPH 3mrt-1 20 C. Matena