17, 1
19-10-2020 (ma) t/m 23-10-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 43 ma 19-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG Supervisie 9
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3A

Week 43 di 20-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Michiel en Simone Opleiders dinsdag 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Annekee Opleiders dinsdag 30 E. Husen, A. Koenraad
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Rob en Lenneke Opleiders dinsdag NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
10.30-14.30 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.M.E. van der Meer, M.L. Jacobs
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman EBM van 13.30-14.30 uur door Michiel Bos
13.30-15.30 Leergang 3 - maart/ Vaardigheden: KNO, Opleiders dinsdag M. Kooijman
13.30-15.30 Leergang 3 - september / EBM 1 Opleiders dinsdag 20 P.J. van den Berg
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders dinsdag L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 43 wo 21-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 24 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
09.00-10.30 Meldkamer ambulance 2sep-KLIN1 Externe ruimte I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma Let op geldige identificatie meenemen
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 3 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 Y.D.M. van Trier, P.M. Kevenaar
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 2 2sep-GGZ1 24 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2sep-GGZ2 26
10.45-12.15 Uitloop 2sep-KLIN1 Externe ruimte I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21 G. Kuip, E.P.R Schep
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 29 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.15-16.30 Acute psychiatrie 2sep-GGZ1 24 A.F.F.R. van Reijsen
13.15-16.30 Suicidaal gedrag 2sep-GGZ2 26 M. Poldervaart, J.C. Chardon
15.00-16.30 KR Collaps 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 SOG 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2

Week 43 do 22-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 38 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-12.15 Diversiteit 3dec-1 30 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid
10.45-12.15 Chronisch zieken 2 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3dec-2 38 F.P. Bareman
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Calamiteiten op de HAP 3sep-2 29 C. Gerretsen
10.45-14.45 Palliatieve zorg 1+2 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
10.45-16.30 Voortgangsgesprek 3 3mrt-1 I.C. Hodes, L. Fredrikze
10.45-16.30 Voortgangsgesprek 3 3mrt-2 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-16.30 Symposium Jaap en Danielle 3mrt-1, 3mrt-2
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Presentatie maatschappelijk handelen 3sep-2 29 R.H.P. van der Knaap, J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
13.15-16.30 Diversiteit 3dec-2 30 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 3sep-3 Externe ruimte P.A. Muller, A. Weiland
15.00-16.30 CVRM Casuistiek 3sep-2 27 E. Wesseling
15.00-16.30 CVRM Casuistiek 3sep-1 29 R. Zegers
15.00-16.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3dec-1 38 S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad

Week 43 vr 23-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3sep-3 Externe ruimte P.A. Muller, A. Weiland