17, 1
26-08-2019 (ma) t/m 30-08-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 35 ma 26-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1mrt-1 20 O.M. Lageweg, R. Wagemakers
09.00-09.45 Eindevaluatie in groep 1sep-2 27 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
09.00-09.45 Eindevaluatie in groep 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-1 29 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, E.J.W. Dijkink
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, R. Zegers
09.00-10.00 Leren van ervaringen + Intro stage jaar 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.00-10.30 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1mrt-3 24 R. Wijland
09.30-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.45-10.30 Eindevaluatie in groep 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.45-10.30 Eindevaluatie in groep 1sep-3 38 S.C.M. van Steekelenburg, E. Husen
09.45-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier, E.J.W. Dijkink
09.45-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-4 30 A. de Witt, L. Fredrikze, R. Zegers
10.00-10.30 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1mrt-2 21 O.M. Lageweg, R. Wagemakers
10.45-11.15 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1mrt-3 26 O.M. Lageweg, R. Wagemakers
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
10.45-12.15 WV 6: Therapie dag 1 1mrt-1 20 D Schiphof
10.45-12.15 WV 6: Therapie dag 1 1mrt-2 21 M. van Middelkoop
10.45-12.15 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1mrt-4 24 R. Wijland
11.15-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 26 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Mictieklachten bij mannen/LUTS 1mrt-3, 1mrt-4 E.J.M. Frölke
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 HNK Rotterdam Westblaak H. Slim Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 S.A. Siek
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 M.M.P. van Meer
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-16.15 Afscheid 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-16.15 Afscheid 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
13.00-16.15 Afscheid 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 Afscheid 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
14.45-16.15 Mictieklachten bij mannen/LUTS 1mrt-1, 1mrt-2 E.J.M. Frölke
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 M. van Ewijk
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 F. Kiymazaslan
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 HNK Rotterdam Westblaak H. von Meijenfeldt Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 HNK Rotterdam Westblaak N. Troost Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven J Verhallen Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven, L.G.M. Hazen

Week 35 wo 28-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN2 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
09.00-12.15 Voortgangsgesprekken 2jun-GGZ1 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
09.00-12.15 Voortgangsgesprekken 2jun-CHRON1 A.A. van der Male, C.J. de Waard
09.45-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
10.45-11.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2jun-CHRON1 20 P.M. Kevenaar
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2jun-GGZ2 J.C. Chardon, L. Fredrikze
10.45-12.15 Aios als expert 2jun-GGZ2 26
10.45-12.15 Aios als expert 2jun-GGZ1 24
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2mrt-KLIN2 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
11.30-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland, P.M. Kevenaar
13.00-14.30 HTB 4 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
13.00-14.30 HTB 4 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
13.00-14.30 ASS en ADHD 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2 M.P. Doornbosch
13.00-16.15 VGG 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.00-16.15 VGG 2mrt-KLIN2 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
14.45-16.15 Afscheid 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Afscheid 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
14.45-16.15 Afscheid 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
14.45-16.15 Afscheid 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 35 do 29-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.15 Carriere binnen het instituut 3dec-1 30 J.J.P. Geuze
09.00-10.15 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-12.15 Huiselijk geweld 1+2 3mrt-2 21 Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3jun-2 Extern P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.15-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.15-10.30 Introductie APC systeem 3mrt-1 20 M.P. Doornbosch, I.C. Hodes
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3jun-2 26 M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Preventie 3mrt-1 20 M.J. Bos
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3dec-1 27, 29 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-16.15 Tegenprogramma VGG: Inbreng aios 3dec-1 30
13.00-14.30 Preventie 3mrt-2 21 M.J. Bos
13.00-14.30 Visite- en telefoonarts 3jun-1 24
13.00-16.15 Huiselijk geweld 1+2 3mrt-1 20 Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
14.45-16.15 Chronisch zieken 2 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3sep-2, 3sep-1 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis

Week 35 vr 30-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3jun-2 Extern P.A. Muller, M. Slieker-Bosma