17, 1
01-06-2020 (ma) t/m 05-06-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 18-02-2020 om 10:15


Week 23 di 02-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 P.J. van den Berg, C. van Sassen
12.15-12.30 Intro Farmaceutische industrie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
12.15-13.15 Curriculumcommissie Hag 24
13.15-14.45 Patientveiligheid 1sep-3 30 A. de Witt
13.15-14.45 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-4 21 C.J. de Waard, H.P. Breedveldt Boer
13.15-14.45 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, M.P. Doornbosch, F. Wouters
13.15-14.45 KR Hoofdpijn 1sep-4 38 S. Oostlander
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.4 24 O.T.M. Schouten
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.5 27 M.M.P. van Meer
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.6 29 W. Spinnewijn
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.6 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1mrt-3 A.L. Jubels Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
13.15-14.45 Vaardighedenond 4: Enkel/voet/knieond/ta 1mrt-2 L.G.M. Croles - Zantkuijl
15.00-16.30 Patientveiligheid 1sep-1 30 A. de Witt
15.00-16.30 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-3 20 F. Wouters, M.P. Doornbosch, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
15.00-16.30 KR Hoofdpijn 1sep-2 38 E. Husen, M. Kooijman
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.6 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven M. van Ewijk Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven L.G.M. Hazen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 29 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.4 24 O.T.M. Schouten
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.5 27 M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1mrt-1 A.L. Jubels Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
15.00-16.30 Vaardighedenond 4: Enkel/voet/knieond/ta 1mrt-4 L.G.M. Croles - Zantkuijl

Week 23 wo 03-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Instructie 2jun-CHRON1 20
09.00-10.30 Instructie 2jun-CHRON2 21
09.00-10.30 Kennismaking, opstellen-leerdoelen 2jun-GGZ1 24
09.00-10.30 Kennismaking, opstellen-leerdoelen 2jun-GGZ2 26
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 1 2jun-GGZ1 24
10.45-12.15 Kennismaking 2jun-CHRON1 20
10.45-12.15 Kennismaking 2jun-CHRON2 21
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2jun-GGZ2 26
13.15-14.15 GGZ TOETS 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2
13.15-14.45 Ergotherapie 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 J. Bilderbeek
14.15-14.45 Introductie GGZ 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2
15.00-16.30 Kennismaking 2jun-GGZ1 24
15.00-16.30 Kennismaking 2jun-GGZ2 26
15.00-16.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20
15.00-16.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21

Week 23 do 04-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Beleid bij SOLK, 4 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.00-10.30 Beleid bij SOLK, 4 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Kennismaking 3jun-1 24
09.00-10.30 Kennismaking 3jun-2
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.00-12.15 Diversiteit 3sep-1 26 E. Wesseling, Voorlichters Taal & Gezondheid, N. Hamdoula
09.00-16.30 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
10.45-11.15 Introductie differentiatiestage 3jun-1, 3jun-2
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3sep-2 29 M. Poldervaart, S. Oostlander Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig.
10.45-12.15 Introductie 3e jaar 3jun-1
10.45-12.15 Introductie 3e jaar 3jun-1, 3jun-2
10.45-14.45 APC oefentoets 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
10.45-14.45 APC oefentoets 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
11.15-11.45 Intro Maatschappelijk handelen 3jun-1, 3jun-2 R.H.P. van der Knaap
11.45-12.15 Intro Wetenschapsprogramma 3jun-1, 3jun-2 M.J. Bos
12.15-12.30 Introductie APC systeem 3mrt-2 21
13.15-13.45 Introductie APC onderwijs 3jun-1 24
13.15-13.45 Introductie APC onderwijs 3jun-2
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3sep-1 27 E. Wesseling, A. Weiland
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
13.15-16.30 Diversiteit 3sep-2 26 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid
13.45-14.15 Intro palliatieve zorg 3jun-1 24
13.45-14.15 Intro palliatieve zorg 3jun-2
14.15-14.45 Thema's en KBA's 3jun-1 24
14.15-14.45 Thema's en KBA's 3jun-2
15.00-16.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3sep-1 27 F.P. Bareman, E. Wesseling
15.00-16.30 Chronisch zieken 1 3jun-1 24
15.00-16.30 Chronisch zieken 1 3jun-2
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30 E. Breedveld
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 2 3mrt-1.1 20 B. Visser
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.2 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Intervisie 2 3mrt-2.1 21 N. Troost
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2
15.00-16.30 Intervisie 3dec-2.1 38 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3dec-2.2 M. van Ewijk
17.00-20.00 Koppelavond Hag