17, 1
01-07-2019 (ma) t/m 05-07-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 27 ma 01-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
10.45-12.45 AVG Supervisie
10.45-12.45 AVG Supervisie

Week 27 di 02-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Introductie KBA's 1mrt-2 21 M.M.E. van der Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen + instructie APC to 1mrt-1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN2 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 27 E. Bunnik
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 29 J.G.M Aartsen
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 30 K. Tromp
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Patientveiligheid 1 2mrt-KLIN1 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Patientveiligheid 1 2mrt-KLIN2 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
10.45-12.15 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-4 24 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Introductie KBA's 1mrt-1 20 E. Wesseling
10.45-12.15 Leren van ervaringen + instructie APC to 1mrt-2 21
10.45-12.15 WV 6: Therapie dag 1 1mrt-3 26 D Schiphof
13.00-14.30 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 KR-4 Vaginale klachten 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 27 L.G.M Croles - Zantkuijl
13.00-14.30 KR-5 Hoofdpijn 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 29 A.W.D. Verhof
13.00-14.30 Laboratoriumonderzoek/STAR 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 30 M. Fouraux
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1
13.00-14.30 WV 6: Therapie dag 1 1mrt-4 26 A Brahimaj
13.00-16.15 Bezoek tuchtcollege 2mrt-KLIN1, 2mrt-KLIN2 Extern I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma, M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
14.45-16.15 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-2 26 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
14.45-16.15 KR-4 Vaginale klachten 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 27 M. Kooijman
14.45-16.15 KR-5 Hoofdpijn 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 29 A.W.D. Verhof
14.45-16.15 Laboratoriumonderzoek/STAR 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 30 M. Fouraux
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6

Week 27 wo 03-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-12.15 HTB 1 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
10.45-12.15 HTB 1 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Begeleidingsblok 2jun-CHRON1 20 C.J. de Waard, A.A. van der Male, P.M. Kevenaar
10.45-12.15 Begeleidingsblok 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
13.00-14.30 SOG 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 C. Nabers
13.00-16.15 Persoonlijkheidsstoornissen 2jun-GGZ2 26 M.P. Doornbosch Acteur vanaf 14:45 uur aanwezig
13.00-16.15 Suicidaal gedrag 2jun-GGZ1 24 J.C. Chardon
14.45-16.15 Probleemgedrag 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 E.P.R Schep, K.R. Gelsema

Week 27 do 04-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3sep-2 38 F.P. Bareman
09.00-10.30 Calamiteiten op de HAP 3mrt-2 20 H Ponssen
09.00-10.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3jun-2 26 B.W.V. Schouten
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 21 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-12.15 Ondernemerschap 3dec-1 30 E. Baas
09.00-16.15 *Praktijkmanagement dag 2* 3dec-1
10.45-11.00 Intro Palliatieve Zorg 3jun-1, 3jun-2 Y.D.M. van Trier, P.A. Muller
10.45-12.15 APC-Systeem-3 3sep-1 27 E. de Vogel-Voogt, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Calamiteiten op de HAP 3mrt-1 20 H Ponssen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 1 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 1 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
11.00-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3jun-1 24 Eigen laptop/tablet meenemen
11.00-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3jun-2 26 Eigen laptop/tablet meenemen
13.00-14.30 Astma/COPD: meet the expert 3sep-1 27 J. van der Moer
13.00-14.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-2 29
13.00-14.30 Ketenzorg/kwaliteitszorg 3dec-1 30 J.F. Mutsaerts
13.00-14.30 Chronisch zieken 2 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Chronisch zieken 2 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 Wetenschapsprogramma 1 3jun-1, 3jun-2 B.W.V. Schouten
14.45-16.15 Astma/COPD: meet the expert 3sep-2 27 J. van der Moer
14.45-16.15 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-1 29
14.45-16.15 SPH 3dec-1 30 C. Matena
14.45-16.15 Ideale praktijk (voorbereiding) 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma