17, 1
09-09-2019 (ma) t/m 13-09-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 37 ma 09-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG werken aan leeronderzoek AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
11.45-13.00 Onderwijs Syndroomreferaat 4 AVG

Week 37 di 10-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Intro: Welkomstwoord hoofd opleiding 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 J.M. van Ochten, P.J.E. Bindels, E. Wesseling
09.00-16.30 Zelfstandige week 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1sep-1 27
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1sep-2 29
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1sep-3 30
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1sep-4 38
11.45-12.30 Intro: Wetenschap 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 J.B.M. Rijkels-Otters, M.J. Dam-Rehorst
12.30-14.00 Lunch 1sep-1 27
12.30-14.00 Lunch 1sep-2 29
12.30-14.00 Lunch 1sep-3 30
12.30-14.00 Lunch 1sep-4 38
13.00-14.00 Cohort overleg docenten 1mrt-groepen Hag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, E. Wesseling, E.J.W. Dijkink
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1sep-1 27
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1sep-2 29
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1sep-3 30
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1sep-4 38

Week 37 wo 11-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 Extern
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21
09.00-10.30 Intro: Kennismaken met SBOH 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 P. Stins
09.00-10.30 Kennismaking 2sep-KLIN1 27
09.00-10.30 Kennismaking 2sep-KLIN2 29
10.45-12.15 Parkinson 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 L. Daeter, J.E.A. Hoogland - Hilgers
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 27
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-KLIN2 29
10.45-12.15 Psychofarmacologie 2sep-GGZ1, 2sep-GGZ2 Extern
11.00-12.30 Intro: Programma Professionaliteit 1sep-1
11.00-12.30 Intro: Programma Professionaliteit 1sep-2
11.00-12.30 Intro: Programma Professionaliteit 1sep-3
11.00-12.30 Intro: Programma Professionaliteit 1sep-4
12.30-13.30 Intro: Kennismaken met LOVAH Rotterdam i 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.15-14.45 Intro leerdoelen, CAT en Casuistiek 2sep-KLIN1 27
13.15-14.45 Intro leerdoelen, CAT en Casuistiek 2sep-KLIN2 29
13.15-16.30 Psychiatrie & Recht 2sep-GGZ1, 2sep-GGZ2 Extern J. van der Vlugt
13.15-16.30 Wondverzorging 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 B.E. de Waard
13.30-14.30 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-1
13.30-14.30 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-3
13.30-14.30 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-2
13.30-14.30 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-4
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1sep-1
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1sep-2
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1sep-3
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1sep-4
15.00-16.30 Omgaan met conflicten 1 2sep-KLIN2 29
15.00-16.30 Omgaan met conflicten 1 2sep-KLIN1 27
16.00-17.00 Intro: Instrumentenmarkt verzorgd door L 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 37 do 12-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kennismaking 3sep-1 27
09.00-10.30 Kennismaking 3sep-2 29
09.00-10.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3jun-2 26 B.W.V. Schouten
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt, E.J.M. Frölke
09.00-16.30 *Praktijkmanagement dag 3* 3dec-1
10.45-11.15 Voorlichting Differentiatie 3sep-1, 3sep-2
10.45-12.15 Bekostiging zorg/huisartsenzorg 3dec-1 30 J.T. van Geffen
10.45-12.15 APC Systeem 1 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC Systeem 1 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 2 3jun-1, 3jun-2 B.W.V. Schouten
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 2 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
11.15-11.45 Intro Maatschappelijk handelen (wijkscan 3sep-1, 3sep-2 N. Hamdoula
11.45-12.15 Intro Wetenschapsprogramma 3sep-1, 3sep-2
13.15-13.45 Introductie APC onderwijs 3sep-2 29
13.15-13.45 Introductie APC onderwijs 3sep-1 27
13.15-14.45 Astma/COPD 3mrt-1 20 R.A Kerseboom
13.15-14.45 Diabetes complicaties 3mrt-2 21 J.C.K. Peters
13.15-14.45 Chronische nierschade 3jun-1 24 R. Zegers
13.15-14.45 PIN (NHG) en/of BMJ 3jun-2 26 Eigen laptop/tablet meenemen
13.15-16.30 People management 3dec-1 30 R Lagerweij
13.45-14.15 Intro Palliatieve Zorg 3sep-1 27
13.45-14.15 Intro Palliatieve Zorg 3sep-2 29
14.15-14.45 Kennismaking vervolg 3sep-1 27
14.15-14.45 Kennismaking vervolg 3sep-2 29
15.00-16.30 Astma/COPD 3mrt-2 20 R.A Kerseboom
15.00-16.30 Diabetes complicaties 3mrt-1 21 J.C.K. Peters
15.00-16.30 Chronisch zieken 1 3sep-1 27
15.00-16.30 Chronisch zieken 1 3sep-2 29
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg