17, 1
02-11-2020 (ma) t/m 06-11-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 45 ma 02-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3A
12.30-13.30 AVG Themalunch

Week 45 di 03-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Themadag: Diversiteit* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Thematisch Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Thematisch Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Thematisch Leren van ervaringen 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Thematisch Leren van ervaringen 1mrt-4 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.00-10.30 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1sep-5 Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
10.45-12.15 KR Vaginale klachten 1sep-1 27
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-5 NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
10.45-12.15 Cultuursentitief werken 1mrt-3, 1mrt-4 Dr. C. Hoffer
10.45-12.15 SES gerelateerde gezondheidsverschillen 1mrt-1, 1mrt-2 Prof. Dr. L. Burdorf
10.45-12.15 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1sep-2 Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
10.45-12.45 KOV toets 1sep-3, 1sep-4 A. Koenraad
12.15-12.30 Intro Lareb 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
12.15-12.30 Intro Lareb 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
12.15-12.30 Intro Lareb 1sep-5 NA-1802 L. Fredrikze, R.A.F. Kolsters
13.15-14.45 KR Vaginale klachten 1sep-4 27
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.1
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.1
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Cultuursentitief werken 1mrt-1, 1mrt-2 Dr. C. Hoffer
13.15-14.45 SES gerelateerde gezondheidsverschillen 1mrt-3, 1mrt-4 Prof. Dr. L. Burdorf
13.15-14.45 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1sep-3 Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.5
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.5
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.6
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.1
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.1
15.00-16.30 Omgaan met LVB 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M. Vermaak, M. Slockers
15.00-17.00 KOV toets 1sep-1, 1sep-2, 1sep-5 R.A.F. Kolsters

Week 45 wo 04-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21 G. Kuip, E.P.R Schep
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 24 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 27 M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
09.00-13.00 Spoedzorg mrt20 3mrt-1SPOED, 3sep-1SPOED Spoedzorg mrt20
09.00-17.00 Introductiecursus Nieuwe Opleiders dag 1 Nieuwe opleiders R. Zegers, M.L. Jacobs, J.C. Chardon
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 3 2sep-GGZ1 24 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-CHRON1 20 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-CHRON2 21 G. Kuip, E.P.R Schep
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-GGZ2 26
10.45-16.30 Extern 2jun-KLIN1, 2sep-KLIN1 Externe ruimte M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen, I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.00-14.00 Lunch Introductiecursus Nieuwe Opleiders Nieuwe opleiders R. Zegers, M.L. Jacobs, J.C. Chardon
13.15-14.45 Begeleidingsblok of CAT 2sep-GGZ2 26
13.15-16.30 ASS en ADHD 2sep-GGZ1 24 M.P. Doornbosch
13.15-16.30 AVG 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2
15.00-16.30 Psychofarmacologie in de huisartspraktij 2sep-GGZ2 26

Week 45 do 05-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-17.00 Introductiecursus Nieuwe Opleiders dag 2 Nieuwe opleiders M.L. Jacobs, R. Zegers
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3dec-2 30 F.P. Bareman
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 4 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
10.45-12.15 Calamiteiten op de HAP 3sep-1 27 C. Gerretsen
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3mrt-2 21 M. Poldervaart, L.A. de Jonge-'t Hoen, S. Oostlander Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3mrt-1 20
10.45-12.15 Preventie 3dec-1 38 B.W.V. Schouten
10.45-14.45 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
10.45-14.45 Palliatieve zorg 1+2 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
13.00-13.15 Carriere binnen het instituut 3mrt-1, 3mrt-2 J.J.P. Geuze
13.15-14.45 CVRM Casuistiek 3mrt-2 21 E. Wesseling
13.15-14.45 Diabetes de complexe patiënt 3dec-2 30 J.D. Wolters
13.15-14.45 Ouderenzorg II 3mrt-1 20 Ü. Tas
13.15-14.45 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3dec-1 38 S.C.M. van Steekelenburg
13.15-14.45 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
13.15-14.45 Presentatie maatschappelijk handelen 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 Diabetes de complexe patiënt 3dec-1 38 J.D. Wolters
15.00-16.30 Ouderenzorg II 3jun-1 24 Ü. Tas
15.00-16.30 Intervisie 7 3mrt-1.1 20 B. Visser
15.00-16.30 Intervisie 7 3mrt-1.2 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Intervisie 7 3mrt-2.1 21 N. Troost
15.00-16.30 Intervisie 7 3mrt-2.2 S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 Intervisie 2 3sep-1.1 27 W.W. Prof. Broek
15.00-16.30 Intervisie 2 3sep-1.2
15.00-16.30 Intervisie 2 3sep-2.1 29 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 2 3sep-2.2
15.00-16.30 Intervisie 2 3sep-3.1 26
15.00-16.30 Intervisie 2 3sep-3.2
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard