17, 1
15-07-2019 (ma) t/m 19-07-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 29 ma 15-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A

Week 29 di 16-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 1sep-1 Kirsten en Manon Opleiders dinsdag 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.30-11.30 Workshop 1sep-2 Bibi en Lisa Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.30-11.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-11.30 Workshop 1sep-4 Anne en Lenneke Opleiders dinsdag 38 A. de Witt, L. Fredrikze
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
11.30-12.00 Lunchpakket aangeboden door de Huisartso Opleiders dinsdag
12.00-13.30 Zomercollege: Observatie van medisch-tec Opleiders dinsdag C.B.T. Rietmeijer

Week 29 wo 17-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN2 29 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker
10.45-12.15 Dementie: Achtergrond en Ontwikkelingen 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 R.M.E Steketee
10.45-12.15 HTB 2 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 HTB 2 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
10.45-12.15 Kindermishandeling 2mrt-KLIN2 29 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen, N. Goezinne
10.45-12.15 Patientveiligheid 2 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker
13.00-14.30 Kindermishandeling 2mrt-KLIN2 29 N. Goezinne, M. de Wit, M.J. Bhogal Statham, H Ponssen Acteur vanaf 13:00 uur aanwezig.
13.00-14.30 Dementie 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 A. Boeyinga
13.00-14.30 KR Dyspnoe 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker
13.00-16.15 Acute psychiatrie 2jun-GGZ2 26 A. van Reijsen
13.00-16.15 GGZ Diagnostiek 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert
14.45-16.15 Patientveiligheid 2 2mrt-KLIN2 29 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
14.45-16.15 Euthanasie, de ethiek 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 S. van de Vathorst
14.45-16.15 Casuistiek door aios 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker

Week 29 do 18-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 3dec-1 Erik & Elsbeth Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.30-11.30 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-11.30 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 38 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-11.30 Workshop 3mrt1 Opleiders donderdag 20
09.30-11.30 Workshop 3mrt2 Opleiders donderdag 21
09.30-11.30 Workshop 3sep1 Jan Peter en Anne W Opleiders donderdag 27, 26 J.P. Eusman, A. Weiland
09.30-11.30 Workshop 3sep2 Rene en Ellen Opleiders donderdag 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
11.30-12.00 Lunchpakket aangeboden door de Huisartso Opleiders donderdag
12.00-13.30 Zomercollege: Observatie van medisch-tec Opleiders donderdag C.B.T. Rietmeijer