17, 1
09-11-2020 (ma) t/m 13-11-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 46 ma 09-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG Supervisie 10
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3A
10.45-12.45 AVG Intervisie
10.45-12.45 AVG Intervisie a
10.45-13.00 AVG Supervisie 10a

Week 46 di 10-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-12.15 Ethiek 1 1mrt-3 24
09.00-12.15 Ethiek 1 1mrt-4 26
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 Externe ruimte
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
12.15-12.30 Introductie farmaceutische industrie 1mrt-1 20 F.P. Bareman
12.15-12.30 Lve: Visie bespreken 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 26 M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 29 W. van 't Spijker
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 WV 8: CAT voordoe actie 1mrt-3, 1mrt-4 M.J. Dam-Rehorst
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 24 M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O.T.M. Schouten Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 27 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 20 S.A. Siek
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 Online sessie M. van Ewijk Sessie via online platform conform de gemaakte afspraak met de supervisor.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 21 E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 WV 8: CAT voordoe actie 1mrt-1, 1mrt-2 M.J. Dam-Rehorst

Week 46 wo 11-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 24 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 4 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 Externe ruimte
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-GGZ1 24 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-GGZ2 26
10.45-12.15 Beroepsgeheim 2sep-KLIN1 29 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.15-14.45 Kinderen met lichte psychische klachten 2sep-GGZ2 26 M.P. Doornbosch
13.15-14.45 Kostenbewustzijn 2 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma, J.A.C. van Heest, F.P. Bareman
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21 G. Kuip, E.P.R Schep
13.15-14.45 Verslavingsproblematiek 2sep-GGZ1 24
15.00-16.30 Kinderen met lichte psychische klachten 2sep-GGZ1 26 M.P. Doornbosch
15.00-16.30 Omgaan met Conflicten 3 (oefenen met act 2sep-KLIN1 29 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 Doodsoorzaken door het CBS 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2
15.00-16.30 Verslavingsproblematiek 2sep-GGZ2 24

Week 46 do 12-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Praktijkvoering dag 1* 3sep-3
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.00-09.45 Leren van ervaringen 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Privacy en databeveiliging 3sep-3 26 E. van Krieken
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-12.15 Huiselijk geweld 2+3 3jun-1 M. Poldervaart, S. Oostlander Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
09.00-17.00 Huisarts en Spoedzorg 20-22 Kaderopleiding Spoedzorg 2017-2019 Huisarts en Spoedzorg 20-22
09.45-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt, F.P. Bareman
09.45-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
10.45-12.15 APC Systeem 1 3mrt-1, 3mrt-2 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
10.45-12.15 Innovatie 3sep-3 26
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3mrt-1, 3mrt-2 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
12.15-13.15 Docentenoverleg 3e jaars Hag 29
13.15-14.45 Keten-/Kwaliteits-/Bekostiging zorg 3sep-3 26 J.F. Mutsaerts
13.15-14.45 Calamiteiten op de HAP 3mrt-2 21 C. Gerretsen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
13.15-16.30 Afscheid 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
13.15-16.30 Afscheid 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 3mrt-1, Opleiders donderdag I.C. Hodes, L. Fredrikze, R.H.P. van der Knaap
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 3sep-1 Externe ruimte A. de Witt, M. Slieker-Bosma
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 3sep-2 Externe ruimte J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 CVRM Casuistiek 3jun-1 24 E. Wesseling
15.00-16.30 Carrousel Hoe ga je werken? 3sep-3 26 B.W.V. Schouten
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer

Week 46 vr 13-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3sep-1 Externe ruimte A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3sep-2 Externe ruimte J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis