17, 1
20-01-2020 (ma) t/m 24-01-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 20-09-2019 om 13:02


Week 4 ma 20-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A

Week 4 di 21-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.L. Jacobs, M.M.E. van der Meer
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, E. de Vogel-Voogt
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken EBM - P.J. van den Berg van 13.30-14.30 uur
13.30-15.30 Leergang 3 - september: Vaardigheden KNO Opleiders dinsdag M. Kooijman, H.P. Breedveldt Boer
13.30-15.30 Leergang 3-maart: vaardigheiden slechte Opleiders dinsdag L.G.M. Croles - Zantkuijl, C. Sijbom
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders dinsdag L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 4 wo 22-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ2 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-KLIN2 29 H. Ponssen, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, J.A.C. van Heest
10.45-12.15 Dementie: Achtergrond en Ontwikkelingen 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2 J.M. Papma
10.45-12.15 HTB 2 2dec-GGZ1 24
10.45-12.15 HTB 2 2dec-GGZ2 26
10.45-12.15 KR Dyspnoe 2sep-KLIN2 29 H. Ponssen, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 KR Dyspnoe 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, J.A.C. van Heest
13.15-14.45 Patientveiligheid 2 2sep-KLIN2 29 H. Ponssen, M. Slieker-Bosma
13.15-14.45 Patientveiligheid 2 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, J.A.C. van Heest
13.15-14.45 CAT Presentaties 2dec-GGZ1 24
13.15-14.45 Doodsoorzaken door het CBS 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2
13.15-16.30 ASS en ADHD 2dec-GGZ2 26
15.00-16.30 CVA-de lange termijn effecten 2dec-CHRON2, 2dec-CHRON1
15.00-16.30 Begeleidingsblok 2sep-KLIN2 29 H. Ponssen, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 Begeleidingsblok 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, J.A.C. van Heest
15.00-16.30 Psychofarmacologie in de huisartspraktij 2dec-GGZ1 24

Week 4 do 23-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Zelfstandig in groep Leren van ervaringe 3jun-1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 38
09.00-14.45 APC-toets 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3mrt-1 20 F.P. Bareman
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3mrt-2 21 S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 2 3dec-1 30
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 2 3dec-2 38
10.45-12.15 Chronisch zieken 2 3sep-1 27 E. Wesseling, A. Weiland
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3sep-2 29 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3jun-2
10.45-12.15 Preventie 3jun-1 24 B.W.V. Schouten
12.15-12.30 Introductie APC systeem 3sep-1 27 E. Wesseling, E. de Vogel-Voogt
13.00-13.15 Introductie APC systeem 3jun-1 24 B.W.V. Schouten
13.15-14.45 Astma/COPD: meet the expert 3mrt-2 21 R.A. Kerseboom
13.15-14.45 CVRM Casuistiek 3sep-1 27 E. Wesseling
13.15-14.45 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3mrt-1 20
13.15-14.45 Ouderenzorg II 3jun-1 24 Ü. Tas
13.15-14.45 PIN (NHG) en/of BMJ 3jun-2 Eigen laptop/tablet meenemen
13.15-14.45 Palliatieve zorg 3 3sep-2 29 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 3dec-1 Extern
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 3dec-2 Extern
15.00-16.30 Astma/COPD: meet the expert 3mrt-1 21 R.A. Kerseboom
15.00-16.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3mrt-2 20
15.00-16.30 Chronisch zieken 2 3sep-2 29 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3sep-1 27 E. Wesseling, A. Weiland
15.00-16.30 Intervisie 8 3jun-2.1 26 C. Meeuwsen
15.00-16.30 Intervisie 8 3jun-2.2 E. Breedveld
15.00-16.30 Intervisie 8 3jun-1.1 M. van Ewijk
15.00-16.30 Intervisie 8 3jun-1.2 N. Troost

Week 4 vr 24-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Tweedaagse met de groep 3dec-1 Extern
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3dec-2 Extern