Week 34 ma 19-08-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-13.00 | AVG Onderwijs jaar 1 | AVG Cursusjaar 1B | OWR 26 | | |
09.00-13.00 | AVG Onderwijs jaar 2 | AVG Cursusjaar 2B | OWR 30 | | |
09.00-13.00 | AVG Onderwijs jaar 3 | AVG Cursusjaar 3B | | | |
09.00-16.30 | AVG Onderwijs jaar 1 | AVG Cursusjaar 1A | OWR 20 | | |
09.00-16.30 | AVG Onderwijs jaar 2 | AVG Cursusjaar 2A | OWR 6 | | |
09.00-16.30 | AVG Onderwijs jaar 3 | AVG Cursusjaar 3A | OWR 5 | | |
10.45-12.45 | AVG-Intervisie | | OWR 2 | | |
10.45-12.45 | AVG-Intervisie | | OWR 13 | | |
10.45-12.45 | AVG-Intervisie | | OWR 25 | | |
10.45-12.45 | AVG-Intervisie | | OWR 28 | | |
10.45-12.45 | AVG-Supervisie | | OWR 7 | | |
10.45-12.45 | AVG-Supervisie | | OWR 9 | | |
10.45-12.45 | AVG-Supervisie | | OWR 34 | | |
10.45-12.45 | AVG-Supervisie | | OWR 37 | | |
|
Week 34 di 20-08-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.30-12.45 | Workshop 1mrt1 | Opleiders dinsdag | OWR 20 | E. Husen, L. Fredrikze | |
09.30-12.45 | Workshop 1mrt2 | Opleiders dinsdag | OWR 24 | M. Kiemeneij, E.M. Nijenhuis | |
09.30-12.45 | Workshop 1mrt3 | Opleiders dinsdag | OWR 26 | S. Stockmann, B. Bombosch | |
09.30-12.45 | Workshop 1mrt4 | Opleiders dinsdag | OWR 27 | A.P.J.M. van den Hurk, M. Graafmans | |
09.30-12.45 | Workshop 1sep1 | Opleiders dinsdag | OWR 29 | N.M.C. Kuipers, D.N.N.J. Lo-Fo-Wong | |
09.30-12.45 | Workshop 1sep2 | Opleiders dinsdag | OWR 30 | K.R. Gelsema | Annekee vakantie |
09.30-12.45 | Workshop 1sep3 | Opleiders dinsdag | OWR 34 | C.J.M. Laauwen, M.L. Weltevrede | |
09.30-12.45 | Workshop 1sep4 | Opleiders dinsdag | OWR 38 | A. Au, S.C.M. van Steekelenburg | |
|
Week 34 wo 21-08-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-09.45 | Invullen eindevaluatie in Forms | 2jun-GGZ1 | OWR 20 | B. Bombosch | |
09.00-09.45 | Leren van ervaringen | 2jun-GGZ2 | OWR 24 | J.C. Chardon, M. Graafmans | |
09.00-10.30 | Voortgangsgesprek | 2jun-CHRON1 | OWR 29, OWR 30 | G. Kuip, E.P.R Schep | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 2jun-CHRON1 | OWR 26 | | |
09.00-17.00 | Spoedzorg maart24 | 3mrt-1SPOED, 3sep-1SPOED | OWR 1, OWR 28 | | Spoedzorg maart24 |
09.45-10.30 | Invullen eindevaluatie in Forms | 2jun-GGZ2 | OWR 24 | J.C. Chardon, M. Graafmans | |
09.45-10.30 | Leren van ervaringen | 2jun-GGZ1 | OWR 20 | B. Bombosch | |
10.45-12.15 | AVG | 2jun-CHRON1 | OWR 27 | H. Veeren | |
10.45-12.15 | Psychotherapeutische Vaardigheden | 2jun-GGZ1 | OWR 20 | B. Bombosch | |
10.45-12.15 | Psychotherapeutische Vaardigheden | 2jun-GGZ2 | OWR 24 | J.C. Chardon, M. Graafmans | |
13.15-14.45 | CAT Presentaties | 2jun-CHRON1 | OWR 26 | G. Kuip, E.P.R Schep | |
13.15-14.45 | CAT Presentaties | 2jun-GGZ2 | OWR 24 | | |
13.15-14.45 | CAT Presentaties | 2jun-GGZ1 | OWR 20 | | |
13.15-16.30 | Voortgangsgesprek | 2jun-GGZ1 | OWR 29, OWR 30 | B. Bombosch | |
13.15-16.30 | Voortgangsgesprek | 2jun-GGZ2 | OWR 34, OWR 38 | J.C. Chardon, M. Graafmans | |
15.00-16.30 | Medische ethiek in de chronische zorg | 2jun-CHRON1 | OWR 14 | S. van de Vathorst | |
15.00-16.30 | CAT Presentaties | 2jun-GGZ1 | OWR 20 | | |
15.00-16.30 | CAT Presentaties | 2jun-GGZ2 | OWR 24 | | |
|
Week 34 do 22-08-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-09.45 | Eindevaluatie | 3sep-1 | OWR 29 | C.C. Pouw, S.A. Siek | |
09.00-09.45 | Eindevaluatie | 3sep-2 | OWR 30 | E. Husen, A. Weiland | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3sep-3 | OWR 2 | R.A.F. Kolsters, M. Slieker-Bosma | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3mrt-1 | OWR 20 | F. Wouters, L.A. de Jonge-'t Hoen | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3mrt-2 | OWR 24 | A. de Witt, E. de Vogel-Voogt | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3jun-1 | OWR 26 | Y.D.M. van Trier, M.M.E. van der Meer | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3jun-3 | OWR 25 | P.A. Muller, R. de Jongh | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3mrt-3 | OWR 7 | L.L. Philippa-Koeners, M. Graafmans | |
09.00-10.30 | Thematisch leren van ervaringen | 3dec-2 | Externe ruimte | J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis | |
09.00-10.30 | Thematisch leren van ervaringen | 3dec-1 | Externe ruimte | H.R. Balvert | |
09.00-12.15 | Solk oefenen met acteur en video's bespr | 3jun-2 | OWR 27 | C.L. van Dalsen, L. Fredrikze, N. Goezinne | Acteur aanwezig vanaf 13.15 uur |
09.00-16.30 | Regionale terugkomdag Cohaesie | 3dec-1, 3dec-2 | Externe ruimte | | Locatie Cohaesie, Voorstraat 2, 3201 BB Spijkenisse |
09.45-10.30 | Eindevaluatie in bijzijn van coordinator | 3sep-1 | OWR 29 | C.C. Pouw, S.A. Siek | |
09.45-10.30 | Eindevaluatie in bijzijn van coordinator | 3sep-2 | OWR 30 | E. Husen, A. Weiland, P.M. Kevenaar | |
10.45-11.30 | Eindevaluatie | 3sep-3 | OWR 2 | R.A.F. Kolsters, M. Slieker-Bosma | |
10.45-12.15 | Solk uitleg en beleid | 3jun-1 | OWR 26 | Y.D.M. van Trier, M.M.E. van der Meer | |
10.45-12.15 | Solk uitleg en beleid | 3jun-3 | OWR 25 | P.A. Muller, R. de Jongh | |
10.45-12.15 | Keuzeblok | 3mrt-1 | OWR 20 | F. Wouters, L.A. de Jonge-'t Hoen | |
10.45-12.15 | Leren van ervaringen | 3sep-1 | OWR 29 | C.C. Pouw, S.A. Siek | |
10.45-12.15 | Leren van ervaringen | 3sep-2 | OWR 30 | E. Husen, A. Weiland | |
10.45-12.15 | Leefstijlgeneeskunde 1 | 3mrt-2 | OWR 24 | A. de Witt, E. de Vogel-Voogt | |
10.45-12.15 | Leefstijlgeneeskunde 1 | 3mrt-3 | OWR 7 | L.L. Philippa-Koeners, M. Graafmans | |
11.30-12.15 | Eindevaluatie in bijzijn van coordinator | 3sep-3 | OWR 2 | R.A.F. Kolsters, M. Slieker-Bosma | |
13.15-14.45 | Ongewenst gedrag van pt en dokters | 3mrt-3 | OWR 7 | L.L. Philippa-Koeners, M. Graafmans | |
13.15-14.45 | Ongewenst gedrag van pt en dokters | 3mrt-2 | OWR 24 | A. de Witt, E. de Vogel-Voogt | |
13.15-14.45 | Intervisie 5 | 3mrt-1.1 | OWR 20 | N.A. van der Leer | |
13.15-14.45 | Intervisie 5 | 3mrt-1.2 | OWR 2 | R. Dewki | |
13.15-14.45 | Leren van ervaringen | 3jun-2 | OWR 27 | C.L. van Dalsen, L. Fredrikze | |
13.15-16.30 | Palliatieve zorg 1+2 | 3jun-1 | OWR 26 | Y.D.M. van Trier, M.M.E. van der Meer | |
13.15-16.30 | Palliatieve zorg 1+2 | 3jun-3 | OWR 25 | P.A. Muller, R. de Jongh | |
13.15-16.30 | Afscheid | 3sep-1 | Externe ruimte | C.C. Pouw, S.A. Siek | |
13.15-16.30 | Afscheid | 3sep-2 | Externe ruimte | E. Husen, A. Weiland | |
13.15-16.30 | Afscheid | 3sep-3 | Externe ruimte | R.A.F. Kolsters, M. Slieker-Bosma | |
15.00-16.30 | Intervisie 5 | 3mrt-3.2 | OWR 8 | C.E. Stam | |
15.00-16.30 | Intervisie 5 | 3mrt-2.2 | OWR 2 | R. Dewki | |
15.00-16.30 | Intervisie 5 | 3mrt-3.1 | OWR 9 | M Deelen | |
15.00-16.30 | Intervisie 5 | 3mrt-2.1 | OWR 20 | N.A. van der Leer | |
15.00-16.30 | Keuzeblok | 3jun-2 | OWR 27 | C.L. van Dalsen, L. Fredrikze | |
15.00-16.30 | Leefstijlgeneeskunde 1 | 3mrt-1 | OWR 24 | F. Wouters, L.A. de Jonge-'t Hoen | |
|