17, 1
22-06-2020 (ma) t/m 26-06-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 18-02-2020 om 10:15


Week 26 ma 22-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A

Week 26 di 23-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Thema's en KBA's 1mrt-3 M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Thema's en KBA's 1mrt-4 C.J. de Waard
09.00-10.30 WV 3: CAT-presentatie bezoek 1mrt-1, 1mrt-2 S.A. Siek, E.M. Nijenhuis
09.00-12.15 WV 9: CAT-presentatie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38 L.G.M. Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, A. de Witt, P.A. Muller, B.T.W.D. Passchier, E.J.M. Frölke, A.W.D. Verhof, C. Sijbom
09.00-16.30 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW Bewegingsapparaat mrt20
10.45-12.15 Instructie APC toets + LvE 1mrt-1 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
10.45-12.15 Thema's en KBA's 1mrt-2 E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 WV 3: CAT-presentatie bezoek 1mrt-3, 1mrt-4 M.P. Doornbosch, C.J. de Waard
13.15-14.45 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.15-14.45 Instructie APC toets + LvE 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Instructie APC toets + LvE 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
13.15-14.45 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1mrt-4 A.L. Jubels Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
15.00-16.30 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
15.00-16.30 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-1 27 A. de Witt
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
15.00-16.30 Instructie APC toets + LvE 1mrt-4 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
15.00-16.30 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1mrt-2 A.L. Jubels Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.

Week 26 wo 24-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Familie gesprekken 2jun-CHRON1 20
09.00-10.30 Familie gesprekken 2jun-CHRON2 21
09.00-10.30 Kennismaking 2jun-KLIN1 27
09.00-10.30 Kennismaking 2jun-KLIN2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 26
09.00-10.30 Psychiatrisch Onderzoek 2jun-GGZ2 24
10.45-11.30 HTB 1 2jun-CHRON1 20
10.45-11.30 HTB 1 2jun-CHRON2 21
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 27
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2jun-KLIN2 29
10.45-12.15 Psychiatrisch Onderzoek 2jun-GGZ1 24
11.30-12.15 HTB 2 2jun-CHRON1 20
11.30-12.15 HTB 2 2jun-CHRON2 21
13.15-14.45 Omgaan met conflicten 1 2jun-KLIN2 29
13.15-14.45 Intro leerdoelen, CAT en Casuistiek 2jun-KLIN1 27
13.15-16.30 Persoonlijkheidsstoornissen 2jun-GGZ2 26 O. van der Hee Acteur vanaf 15.00 uur aanwezig
13.15-16.30 Suicidaal gedrag 2jun-GGZ1 24 M. Poldervaart
13.15-16.30 Wondverzorging 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 H. de Visser
15.00-16.30 Omgaan met conflicten 1 2jun-KLIN1 29
15.00-16.30 Intro leerdoelen, CAT en Casuistiek 2jun-KLIN2 27

Week 26 do 25-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26
09.00-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3mrt-1 20 I.C. Hodes
10.45-12.15 Patientveiligheid 3dec-1 38
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3sep-1 27 F.P. Bareman, E. Wesseling
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 1 3jun-1 24
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 1 3jun-2 26
10.45-12.15 Chronisch zieken 2 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3dec-2 30
10.45-12.15 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3sep-2 29
10.45-16.30 APC-toets 3dec-2 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard, H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Astma/COPD: meet the expert 3sep-1 27 J. van der Moer
13.15-14.45 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-2 29 E. Wesseling
13.15-14.45 APC Systeem 1 3mrt-2 21
13.15-14.45 Ideale praktijk (voorbereiding) 3jun-2 26
13.15-14.45 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3jun-1 24 B.W.V. Schouten
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes
13.15-14.45 PIN (NHG) en/of BMJ 3dec-2 30
13.15-14.45 Visite- en telefoonarts 3dec-1 38
15.00-16.30 Astma/COPD: meet the expert 3sep-2 27 J. van der Moer
15.00-16.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-1 29 E. Wesseling
15.00-16.30 Intervisie 3 3mrt-1.1 20 B. Visser
15.00-16.30 Intervisie 3 3mrt-1.2 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Intervisie 3 3mrt-2.1 21 N. Troost
15.00-16.30 Intervisie 3 3mrt-2.2
15.00-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3jun-2 26 R.H.P. van der Knaap
15.00-16.30 Opfriscursus BLS+ 3jun-1 24
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3dec-1 38
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3dec-2 30