17, 1
25-03-2019 (ma) t/m 29-03-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 13 ma 25-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B 20
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B 26
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B 24
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A 21
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A 4
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A 6
10.45-12.45 AVG Intervisie 6 L. Turk
10.45-12.45 AVG Intervisie 24 M. Plekker

Week 13 di 26-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 KR-1 Kind met koorts 1mrt-2 20 G Elshout
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 21 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard, A.W.D. Verhof
09.00-16.30 AVG-Wetenschapscursus AVG Cursusjaar 1A 23
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard, A.W.D. Verhof
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 KR-1 Kind met koorts 1mrt-1 20 M. Kooijman
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 APC 01: Inleiding in de communicatie 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 KR-1 Kind met koorts 1mrt-4 26 J.E. van der Vorm, E. Husen
13.00-14.30 BLOKKERING SUPERVISIE 26, 30, 38
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 C. van de Logt Geannuleerd
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C006, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C107, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.3 13 K. Abbing
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1sep-1.C.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1mrt-1 Faculteit 72 (Ee-387) W. Boswinkel, L.G.M Croles - Zantkuijl Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
13.00-14.30 WV 1: Pretoets + intro 1mrt-3 24 J.B.M. Rijkels-Otters
13.00-14.30 WV 5: Diagnostiek dag 2 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 29 D Schiphof
13.00-14.30 WV 5: Diagnostiek dag 2 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 27 J. Runhaar
14.45-16.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
14.45-16.15 KR-1 Kind met koorts 1mrt-3 26 N. Hamdoula
14.45-16.15 BLOKKERING SUPERVISIE 26, 29, 30, 38
14.45-16.15 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1mrt-2 Faculteit 72 (Ee-387) W. Boswinkel, L.G.M Croles - Zantkuijl Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
14.45-16.15 WV 1: Pretoets + intro 1mrt-4 21 J.B.M. Rijkels-Otters
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.B.1 NA1905 M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.1 C. van de Logt Geannuleerd
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 NA-1808 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.A.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C107, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.B.2 30 N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.B.2 24 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.A.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte B105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.2 29 A. Smulders
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.3 38 H. von Meijenfeldt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 WV 5: Diagnostiek dag 2 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 27 B.W. Koes

Week 13 wo 27-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kennismaking 2mrt-KLIN1 29 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Kennismaking 2mrt-KLIN2 30 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 26 J.C. Chardon, H.R. Balvert
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
09.00-17.00 Scholingsdag ervaren opleiders Ervaren opleiders Extern R. Zegers, M.L. Jacobs, F.P. Bareman, M.M.E. van der Meer
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 29 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN2 30 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
10.45-12.15 Probleemgedrag 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 Faculteit 72 (Ee-387) K.R. Gelsema, E.P.R Schep
10.45-12.15 Psychiatrisch Onderzoek 2mrt-GGZ1, 2mrt-GGZ2 6 N Zeelen, J.C. Chardon
13.00-14.30 Omgaan met conflicten 1 2mrt-KLIN1 29 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 Intro leerdoelen, CAT en Casuistiek 2mrt-KLIN2 30 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
13.00-16.15 Palliatieve Zorg 2 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 Faculteit 72 (Ee-387) A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 Persoonlijkheidsstoornissen 2mrt-GGZ2 26 M.P. Doornbosch, K de Paepe Acteur vanaf 14:45 uur aanwezig
13.00-16.15 Suicidaal gedrag 2mrt-GGZ1 24 J.C. Chardon, M. Poldervaart Acteur Maarten Poldervaart aanwezig.
14.45-16.15 Omgaan met conflicten 1 2mrt-KLIN2 30 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen, M. Slieker-Bosma
14.45-16.15 Intro leerdoelen, CAT en Casuistiek 2mrt-KLIN1 29 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma

Week 13 do 28-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Introductie APC systeem 3sep-1 27 M.P. Doornbosch
09.00-10.15 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 L. Fredrikze
09.00-10.30 Begeleidingsblok 3sep-2 38
09.00-12.15 APC-toets 3sep-2 29, 34, 12, 33 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, S.A. Siek
09.30-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
10.15-10.30 Intro Palliatieve Zorg voor aios 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.15-10.30 Intro Palliatieve Zorg voor aios 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Astma/COPD 3dec-1 38 R.A Kerseboom
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 2 3mrt-1 20 M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 2 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-1 9 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-2 30 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-14.30 APC-toets 3sep-1 27, 26, 10, 28 J.P. Eusman, A. Weiland, M. Slieker-Bosma, Y.D.M. van Trier
10.45-16.15 Verzekerings- en bedrijfsgeneeskunde 3jun-1 24 M. de Graaff
13.00-14.30 Astma/COPD 3sep-2 38 R.A Kerseboom
13.00-14.30 Patientveiligheid 3mrt-2 21 A. de Witt
13.00-14.30 Inbreng stage aios 29
13.00-14.30 Begeleidingsblok Listen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
13.00-14.30 De goede huisarts 3sep-1 20
13.00-14.30 Begeleidingsblok 3mrt-1 29 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
14.30-16.15 Kennismaking opleiders 319192 Opleiders donderdag 27 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
14.30-16.15 Kennismaking opleiders 319191 Opleiders donderdag 26 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
14.45-15.15 Introductie APC systeem 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 Astma/COPD 3sep-1 38 R.A Kerseboom
14.45-16.15 Diabetes complicaties 3dec-1 30 J.C.K. Peters
14.45-16.15 Inbreng stage aios 27
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 10 H. Slim
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn
15.15-16.15 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
16.15-17.00 Kennismaking aios/opleiders 319192 Opleiders donderdag, 3mrt-2 27 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
16.15-17.00 Kennismaking aios/opleiders 319191 Opleiders donderdag, 3mrt-1 26 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
17.00-18.00 Borrel aios en opleiders 319191/319192 Opleiders donderdag, 3mrt-1, 3mrt-2 Pantry op 18e verdieping I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer