17, 1
23-09-2019 (ma) t/m 27-09-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 20-09-2019 om 13:02


Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 NA802 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek Let op, onderwijs in NA-gebouw niet in het onderwijscentrum.
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-16.30 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW 20 Bewegingsapparaat sept 19
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-1 NA802 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek Let op, onderwijs in NA-gebouw niet in het onderwijscentrum.
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 WV 1: Pretoets + intro 1sep-1 27 J.B.M. Rijkels-Otters
13.15-14.45 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-4 26, 24, 29, 25 G. Kuip, C.J. de Waard, S. Oostlander
13.15-14.45 KR-1 Kind met koorts 1sep-1 30 J.E. van der Vorm
13.15-14.45 Oogheelkunde 1sep-4 38 P. van Reedt Dortland Eigen funduscoop meenemen
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 HNK Rotterdam Westblaak H. Slim Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-1.6 NA1819 G.M. Lagerwerf Let op, supervisie vervalt - APC onderlinge toetsing gepland
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 NA1905 S.A. Siek
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 NA1811 M.M.P. van Meer
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1sep-2 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit W. Boswinkel, L.G.M. Croles - Zantkuijl Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
13.15-14.45 WV 1: Pretoets + intro 1sep-3 27 M.J. Dam-Rehorst
13.15-14.45 WV 7: Therapie dag 2 1mrt-3 21 M. van Middelkoop
14.45-15.45 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde
15.00-16.30 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-1 24, 26, 29, 12 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
15.00-16.30 APC 01: Inleiding in de communicatie 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
15.00-16.30 KR-1 Kind met koorts 1sep-3 30 E. Husen
15.00-16.30 Oogheelkunde 1sep-2 38 P. van Reedt Dortland Eigen funduscoop meenemen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 NA1905 M. van Ewijk
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 28 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 HNK Rotterdam Westblaak H. von Meijenfeldt Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 HNK Rotterdam Westblaak N. Troost Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven J. Verhallen Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 NA1811 W. van Kouwenhoven, L.G.M. Hazen
15.00-16.30 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1sep-4 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit W. Boswinkel, L.G.M. Croles - Zantkuijl Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
15.00-16.30 WV 7: Therapie dag 2 1mrt-2 21 J. Runhaar

Week 39 wo 25-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21 P.M. Kevenaar, E.P.R Schep
09.00-10.30 Psychiatrisch Onderzoek 2sep-GGZ2 26 N. Zeelen, J.C. Chardon
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 24 E.J.M. Frölke, L. Fredrikze
10.45-12.15 Psychiatrisch Onderzoek 2sep-GGZ1 26 N. Zeelen, J.C. Chardon
10.45-16.30 Polyfarmacie 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 23 B. Mertens
13.15-16.30 Persoonlijkheidsstoornissen 2sep-GGZ2 26 M.P. Doornbosch, D. Hermans Acteur vanaf 15:00 uur aanwezig
13.15-16.30 Suicidaal gedrag 2sep-GGZ1 24 J.C. Chardon

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.30-10.30 Voortgangsgesprek 1 3sep-2 10 E.M. Nijenhuis
08.30-12.00 Voortgangsgesprek 1 3sep-2 28 J.P. Eusman
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 21 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 7 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Zelfstandig Leren van ervaringen in groe 3sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Opfriscursus BLS+ 3sep-1 24 R.D.W. van Bentveld, E. Wesseling
09.00-12.15 Diversiteit 3mrt-2 38 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 3jun-1 1, 2 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC-toets 3mrt-1 8, 9 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 4 3jun-2 Lokaal-10 (Ce-248), Lokaal-11 (Ce-244) M. Slieker-Bosma, K. de Paepe Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig.
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-1 27 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-2 29 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3mrt-1 10
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 1 3sep-2 20 E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3jun-1 7
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt, E.J.M. Frölke
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 1 3sep-1 24, 26 E. Wesseling, A. Weiland
13.00-17.30 Preselectietoets aspirant opleiders Aspirant opleiders 16, 2, 7, 12, 37 M.L. Jacobs, R. Zegers, P.J. van den Berg Graag OWR 22 + 3 subzalen (klein) in OWC
13.15-14.45 Wijkscan 3jun-1 27, 29 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg, N. Hamdoula
13.15-14.45 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3jun-2 Lokaal-10 (Ce-248), Lokaal-11 (Ce-244) M. Slieker-Bosma, K. de Paepe
13.15-14.45 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3dec-1 30 F.P. Bareman
13.15-14.45 Wetenschapsprogramma 1 3sep-1, 3sep-2 23 B.W.V. Schouten
13.15-14.45 Groepsevaluatie 3mrt-2 10 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
13.15-16.30 Diversiteit 3mrt-1 38 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid
15.00-16.30 APC Systeem 1 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt, M.P. Doornbosch
15.00-16.30 Intervisie 4 3jun-1.1 29 M. van Ewijk
15.00-16.30 Intervisie 4 3jun-2.1 26 C. Meeuwsen
15.00-16.30 Intervisie 4 3jun-1.2 20 N. Troost
15.00-16.30 Intervisie 4 3jun-2.2 28 E. Breedveld
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
15.00-16.30 Opfriscursus BLS+ 3sep-2 24 R.D.W. van Bentveld
16.15-20.15 Workshop stageopleiders GGZ + CZ Stageopleiders GGZ + CZ 6, 8, 5 R. Wagemakers