17, 1
29-06-2020 (ma) t/m 03-07-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 18-02-2020 om 11:30


Week 27 ma 29-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
11.45-13.00 Onderwijs Syndroomreferaat 3 AVG

Week 27 di 30-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-4 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-1 A. de Witt
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-2 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-3 S.C.M. van Steekelenburg
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-4 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Kleine kwalen 1mrt-1 20
10.45-12.15 Kleine kwalen 1mrt-4 26
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 1sep-1 27 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 1sep-2 29 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 1sep-3 30 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 1sep-4 38 Eigen laptop/tablet meenemen
13.15-14.45 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-3 21, 24, 26 F. Wouters, M.P. Doornbosch, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.15-14.45 Bekkenbodem 1sep-3, 1sep-4 J. Gent-Nouwens, E. Veenema
13.15-14.45 Dermatologie, eczeem en oncologie 1mrt-1, 1mrt-2 A.W.D. Verhof, E. de Haas, I. Hendriks
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.4 20 O.T.M. Schouten
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.5 29 M.M.P. van Meer
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.6 27 W. Spinnewijn
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.6 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1mrt-4 L.G.M. Croles - Zantkuijl
15.00-16.30 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-2 21, 24, 26 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, C.J. de Waard
15.00-16.30 Bekkenbodem 1sep-1, 1sep-2 J. Gent-Nouwens, E. Veenema
15.00-16.30 Dermatologie, eczeem en oncologie 1mrt-3, 1mrt-4 A.W.D. Verhof, E. de Haas, I. Hendriks
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.6 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven M. van Ewijk Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven L.G.M. Hazen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 27 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.4 20 O.T.M. Schouten
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.5 29 M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1mrt-1 B.T.W.D. Passchier

Week 27 wo 01-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 De Tas 2mrt-KLIN2 29 M. Slieker-Bosma, H. Ponssen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27 J.A.C. van Heest, I.M.C Dekker
10.45-12.15 HTB 2 2jun-GGZ1 24
10.45-12.15 HTB 2 2jun-GGZ2 26
10.45-12.15 De Tas 2mrt-KLIN1 20 J.A.C. van Heest, I.M.C Dekker
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN2 29 M. Slieker-Bosma, H. Ponssen
10.45-16.30 Polyfarmacie 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2
13.15-14.45 KR Collaps 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, J.A.C. van Heest
13.15-14.45 KR Collaps 2mrt-KLIN2 29 H. Ponssen, M. Slieker-Bosma
13.15-16.30 ASS en ADHD 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2
15.00-16.30 Patientveiligheid 2 2mrt-KLIN1 27 J.A.C. van Heest, I.M.C Dekker
15.00-16.30 Patientveiligheid 2 2mrt-KLIN2 29 M. Slieker-Bosma, H. Ponssen

Week 27 do 02-07-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Themadag Het Kind* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Komt een kind bij de dokter 1mrt-1, 1mrt-2 M. Krul
09.00-10.30 Komt een kind bij de dokter 1mrt-3, 1mrt-4 J.C. Chardon, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26
10.45-12.15 In de spreekkamer 1mrt-1, 1mrt-2 M. Krul
10.45-12.15 In de spreekkamer 1mrt-3, 1mrt-4 J.C. Chardon, S.A. Siek
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3sep-2 29 S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC Systeem 1 3mrt-1 20
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3sep-1 27 M. Poldervaart, E. Wesseling, R. Dam Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig.
10.45-12.15 Ideale praktijk (voorbereiding) 3dec-2 30 C.J. de Waard, E.J.M. Frölke
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3dec-1 38
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3jun-1 24
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3jun-2 26
10.45-14.45 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3mrt-2 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 1 3jun-1
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 1 3jun-2
10.45-16.30 APC-toets 3dec-1 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt, C.J. de Waard, E.J.M. Frölke
13.15-14.45 Opvoeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M. Albeda
13.15-14.45 Voeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M. Teunissen - Schaart
13.15-14.45 Kleine kwalen 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.15-14.45 Patientveiligheid 3dec-2 30
13.15-14.45 Inbreng stage aios 3sep-2 29 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Inbreng stage aios 3sep-1 27 E. Wesseling, A. Weiland
13.15-14.45 PIN (NHG) en/of BMJ 3dec-1 38
13.15-14.45 Wetenschapsprogramma 1 3jun-1, 3jun-2
13.15-16.30 APC oefentoets 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
15.00-16.30 Opvoeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M. Albeda
15.00-16.30 Voeding 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M. Teunissen - Schaart
15.00-16.30 Kleine kwalen 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
15.00-16.30 Ideale praktijk (voorbereiding) 3jun-1 24
15.00-16.30 Intervisie 9 3sep-1.1 27 W.W. Prof. Broek
15.00-16.30 Intervisie 9 3sep-2.2 B. Visser
15.00-16.30 Intervisie 9 3sep-1.2 N. op 't Veld
15.00-16.30 Intervisie 9 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
15.00-16.30 Opfriscursus BLS+ 3jun-2 26
15.00-16.30 Visite- en telefoonarts 3dec-2 30
15.00-16.30 Visite- en telefoonarts 3mrt-2 21
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3dec-1 38