17, 1
27-01-2020 (ma) t/m 31-01-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 20-09-2019 om 13:02


Week 5 ma 27-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
12.00-18.00 Diploma-uitreiking AVG

Week 5 di 28-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Duizeligheid 1mrt-3, 1mrt-4 21 A.W.D. Verhof
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 24 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1sep-3 30 S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Duizeligheid 1mrt-1, 1mrt-2 21 S. Oostlander
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 WV 4: Diagnostiek dag 1 1sep-2 29 D. Schiphof
10.45-12.15 WV 4: Diagnostiek dag 1 1sep-4 38 A. Brahimaj
13.15-14.45 Beroerte 1mrt-3, 1mrt-4 20
13.15-14.45 Slaapstoornissen 1mrt-1, 1mrt-2 24
13.15-14.45 KR-2 Dermatologie 1sep-3, 1sep-4 A.W.D. Verhof, E. de Haas, I. Hendriks
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.7
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.1
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.7
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie herkansingsmoment 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 M.J. Dam-Rehorst, J.B.M. Rijkels-Otters Let op, dit is het herkansingsmoment.
15.00-16.30 Beroerte 1mrt-1, 1mrt-2 20
15.00-16.30 Slaapstoornissen 1mrt-3, 1mrt-4 24
15.00-16.30 KR-2 Dermatologie 1sep-1, 1sep-2 A.W.D. Verhof, E. de Haas, I. Hendriks
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.1
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.5
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.7
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.1
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.5
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.6
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.7

Week 5 wo 29-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 CAT Presentaties + LVE 2dec-GGZ1 24
09.00-10.30 CAT Presentaties + LVE 2dec-GGZ2 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-KLIN1 27
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 3 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 2 2dec-GGZ2 26
10.45-12.15 KR Collaps 2dec-KLIN1 27
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2dec-GGZ1 24
13.15-14.45 Beroepsgeheim 2dec-KLIN1 27 G.J. Dogterom
13.15-16.30 ASS en ADHD 2dec-GGZ1 24
13.15-16.30 AVG 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2 S. Huisman
13.15-16.30 GGZ Diagnostiek 2dec-GGZ2 26 J. Dopper
15.00-16.30 Omgaan met Conflicten 3 (oefenen met act 2dec-KLIN1 27

Week 5 do 30-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Calamiteiten op de HAP 3sep-2 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 29 E. Wesseling, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 38
10.45-12.15 Calamiteiten op de HAP 3sep-1 27 E. Wesseling
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
10.45-14.45 Palliatieve zorg 1+2 (HH-Palliatieve-zor 3dec-2 38
10.45-14.45 Palliatieve zorg 1+2 (HH-Palliatieve-zor 3dec-1 30
10.45-16.30 Voortgangsgesprek 3 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-16.30 Voortgangsgesprek 3 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-16.30 Tegenprogramma VGG 3: Inbreng aios 3jun-1
10.45-16.30 Tegenprogramma VGG 3: Inbreng aios 3jun-2 26
10.45-16.30 Klinische genetica 3mrt-1, 3mrt-2 F. Petrij
12.15-12.30 Introductie APC systeem 3sep-2 29
13.15-14.45 Astma/COPD 3sep-2 29 J. van der Moer
13.15-14.45 Diabetes de complexe patiënt 3sep-1 27 E. Wesseling
15.00-16.30 Astma/COPD 3sep-1 29 E. Wesseling, J. van der Moer
15.00-16.30 Diabetes de complexe patiënt 3sep-2 27
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2
15.00-16.30 Intervisie 3dec-2.1 38
15.00-16.30 Intervisie 3dec-2.2