17, 1
30-09-2019 (ma) t/m 04-10-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 40 ma 30-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
10.45-12.45 AVG Supervisie
10.45-12.45 AVG Supervisie
12.00-18.00 Diploma-uitreiking AVG

Week 40 di 01-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.00-17.00 Onderwijs: Selectiecommissie Hag 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 40 wo 02-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 2sep-KLIN1, 2jun-KLIN1, 2jun-KLIN2, 2sep-KLIN2, 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2, 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2 Margriethal-Schiedam
09.00-12.00 LHK toets 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Margriethal-Schiedam
09.00-12.00 LHK toets 2sep-GGZ1, 2sep-GGZ2, 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 Margriethal-Schiedam
09.00-12.00 LHK toets 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-2, 3mrt-1, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Balustrade-Passage
12.00-13.30 Lunch na LHK 2sep-GGZ1, 2sep-GGZ2, 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 Balustrade-Passage
12.00-13.30 Lunch na LHK 3dec-1, 3dec-2, 3jun-1, 3jun-2, 3mrt-2, 3mrt-1, 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 Balustrade-Passage
12.00-13.30 Lunch na LHK 2sep-KLIN1, 2jun-KLIN1, 2jun-KLIN2, 2sep-KLIN2, 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2, 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2 Balustrade-Passage
13.30-16.30 Mini symposium 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.30-16.30 Mini symposium 3jun-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-2
13.30-16.30 Mini symposium 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3dec-2
13.30-16.30 Mini symposium 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2, 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2
13.30-16.30 Mini symposium 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2, 2sep-GGZ1, 2sep-GGZ2
13.30-16.30 Mini symposium 2jun-KLIN1, 2jun-KLIN2, 2sep-KLIN1, 2sep-KLIN2

Week 40 do 03-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.00-17.00 Onderwijs: Selectiecommissie Hag 20, 21, 24, 26, 27, 29
09.00-17.00 Scholingsdag ervaren opleiders Ervaren opleiders