17, 1
07-10-2019 (ma) t/m 11-10-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 41 ma 07-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 Onderwijs Instituutsdag opleiders AVG
09.00-16.00 Onderwijs Instituutsdag opleiders AVG

Week 41 di 08-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3
09.00-10.30 Vaardighedenond 1: KNO 1sep-1 Otoscoop meenemen.
09.00-12.15 Vaardighedenond 2: DGO 1sep-3 A. van Breukelen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 1 1sep-3
10.45-12.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1sep-1 27
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1sep-2 29
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1sep-4 38
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 KR-7 What's HAPpening 1mrt-2 21 C. Sijbom, M. Kooijman, L.G.M Croles - Zantkuijl, N. Hamdoula
10.45-12.15 Kleine kwalen 1sep-3
10.45-12.15 WV 7: Therapie dag 2 1mrt-1 20 D Schiphof
13.15-14.45 APC 02: Begin van het consult 1sep-3 30
13.15-14.45 KR-1 Kind met koorts 1sep-4 38
13.15-14.45 KR-7 What's HAPpening 1mrt-3 24 C. Sijbom, N. Hamdoula, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-1
13.15-14.45 Menstruatiestoornissen 1sep-2 29 M Boelens, J van Ommen
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt LET OP Ruimte C111 IPV C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 HNK Rotterdam Westblaak H. Slim Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen LET OP Ruimte C112 IPV C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde LET OP Ruimte C113 IPV C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten LET OP Ruimte C114 IPV C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 S.A. Siek
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 M.M.P. van Meer
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker LET OP Ruimte C107 IPV C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 WV 7: Therapie dag 2 1mrt-4 20 A Brahimaj
13.15-16.30 Vaardighedenond 2: DGO 1sep-1 A. van Breukelen
13.15-16.30 Voortgangsgesprek 1 1sep-1
15.00-16.30 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, G. Kuip, C.J. de Waard
15.00-16.30 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
15.00-16.30 KR-1 Kind met koorts 1sep-2 38
15.00-16.30 Kleine kwalen 1sep-1
15.00-16.30 Menstruatiestoornissen 1sep-4 29 M Boelens, J van Ommen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Let op Ruimte C111 IPV C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 M. van Ewijk
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen LET OP Ruimte C112 IPV C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde LET OP Ruimte C113 IPV C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten LET OP Ruimte C114 IPV C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 HNK Rotterdam Westblaak H. von Meijenfeldt Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 HNK Rotterdam Westblaak N. Troost Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven J Verhallen Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker LET OP Ruimte C107 IPV C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven, L.G.M. Hazen
15.00-16.30 Vaardighedenond 1: KNO 1sep-3 Otoscoop meenemen.

Week 41 wo 09-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Diversiteit 2sep-GGZ2 24 Dr. C. Hoffer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-KLIN2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 27
10.45-12.15 Diversiteit 2sep-GGZ1 24 Dr. C. Hoffer
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
10.45-12.15 Probleemgedrag 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 K.R. Gelsema, E.P.R Schep
10.45-12.15 Omgaan met conflicten 2 2sep-KLIN2 29
10.45-12.15 Kostenbewustzijn 1 2sep-KLIN1 27 F.P. Bareman
13.15-14.15 Methoden van psychotherapie 2sep-GGZ1, 2sep-GGZ2 MJ. Vertriest, F. Kwee
13.15-14.45 KR Gevallen en in de war 2sep-KLIN1 27
13.15-14.45 Kostenbewustzijn 1 2sep-KLIN2 29 F.P. Bareman
13.15-16.30 Palliatieve Zorg 2 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 P.M. Kevenaar, A.A. van der Male
14.15-14.45 Methoden van psychotherapie 2sep-GGZ1 24 MJ. Vertriest, F. Kwee
14.15-14.45 Methoden van psychotherapie 2sep-GGZ2 26 MJ. Vertriest, F. Kwee
15.00-16.30 Methoden van psychotherapie 2sep-GGZ2 24 MJ. Vertriest, F. Kwee
15.00-16.30 Methoden van psychotherapie 2sep-GGZ1 26 MJ. Vertriest, F. Kwee
15.00-16.30 Omgaan met conflicten 2 2sep-KLIN1 27
15.00-16.30 KR Gevallen en in de war 2sep-KLIN2 29

Week 41 do 10-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 3jun-1 Extern Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 PIN (NHG) en/of BMJ 3mrt-1 24 Eigen laptop/tablet meenemen
09.00-12.15 APC-toets 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3jun-1 Extern Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 2 3sep-1 27
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 2 3sep-2 29
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3jun-1 Extern Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3mrt-2 21
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-16.30 Klinische genetica 3dec-1 30 F. Petrij
13.15-14.45 APC Systeem 2 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Ideale praktijk (voorbereiding) 3sep-2 29
13.15-14.45 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3sep-1 27
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3mrt-1 24
13.15-16.30 Palliatieve zorg 1+2 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 Ideale praktijk (voorbereiding) 3sep-1 29
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3sep-2 29 B.W.V. Schouten

Week 41 vr 11-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3jun-1 Extern Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg