17, 1
07-12-2020 (ma) t/m 11-12-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 50 ma 07-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2B
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3A
10.45-12.45 AVG Intervisie 10 L. Turk
10.45-12.45 AVG Intervisie 10 M. Stolwijk
10.45-12.45 AVG Supervisie 11 C. Noij
10.45-12.45 AVG Supervisie 11 C. Douma

Week 50 di 08-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *KR Hartcursus dag 1* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-5 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-12.15 Ethiek 2 1mrt-3 24
09.00-12.15 Ethiek 2 1mrt-4 26
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.15-12.15 CVRM 1sep-1, 1sep-2, 1sep-5 D. Vukosavljevic
10.15-12.15 Coronair 1sep-3, 1sep-4 M. Koper
10.45-12.15 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Farmaceutische industrie 1mrt-1 20 J.B.M. Rijkels-Otters
12.15-12.30 Intro Farmaceutische industrie 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 F.P. Bareman
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 29 W. van 't Spijker
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.00-16.30 CVRM 1sep-3, 1sep-4 D. Vukosavljevic
14.00-16.30 Coronair 1sep-1, 1sep-2, 1sep-5 M. Koper
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 Online sessie M. van Ewijk Sessie via online platform conform de gemaakte afspraak met de supervisor.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 24 M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O.T.M. Schouten Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 27 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 S.A. Siek
15.00-16.30 Begeleidingsblok 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
15.00-16.30 Begeleidingsblok 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis

Week 50 wo 09-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Themadag Ouderen* 2dec-CHRON2, 2dec-CHRON1
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ2 26
10.45-12.15 Probleemgedrag 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2
10.45-12.15 Psychofarmacologie 2dec-GGZ1, 2dec-GGZ2 24
13.15-14.45 Dementie: Achtergrond en Ontwikkelingen 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2
13.15-16.30 Psychiatrie & Recht 2dec-GGZ1, 2dec-GGZ2
15.00-16.30 Dementie 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2

Week 50 do 10-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.00 Welkomstwoord en Laboratoriumdiagnostiek 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.00 Kennismaking 3dec-1 30
09.00-10.00 Kennismaking 3dec-2 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-16.30 Zelfstandige week 1 3jun-1 Externe ruimte
10.00-10.30 Introductie APC onderwijs 3dec-1 30
10.00-10.30 Introductie APC onderwijs 3dec-2 38
10.15-12.00 Beleid bij somatisch onverklaarde klacht 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 W. van Rooij
10.45-11.15 Introductie differentiatiestage 3dec-1, 3dec-2
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 4 3sep-1 27, 29 A. de Witt, M. Slieker-Bosma Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 4 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
10.45-12.15 Calamiteiten op de HAP 3mrt-1 20 C. Gerretsen
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-3
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede, Y.D.M. van Trier
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 2 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland
11.15-11.45 Intro Maatschappelijk handelen 3dec-1, 3dec-2
11.45-12.15 Intro Wetenschapsprogramma 3dec-1, 3dec-2
12.15-12.30 Introductie APC systeem 3sep-3
12.15-13.15 Curriculumcommissie Hag 24
13.00-14.30 Zebra's en witte raven 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-14.30 Die vermoeidheid zit toch niet tussen mi 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 S.N. Swolfs
13.00-14.30 Patient-perspectief bij langdurige moehe 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.15-14.45 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3mrt-1, 3mrt-2 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 APC Systeem 2 3mrt-1, 3mrt-2 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3sep-1 27, 29 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
13.15-14.45 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Thema's en KBA's 3dec-1 30
13.15-14.45 Thema's en KBA's 3dec-2 38
13.15-14.45 Wetenschapsprogramma 2 3sep-3 26 B.W.V. Schouten
14.45-16.15 Zebra's en witte raven 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
14.45-16.15 Patient-perspectief bij langdurige moehe 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
14.45-16.15 Die vermoeidheid zit toch niet tussen mi 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 S.N. Swolfs
15.00-16.30 Chronisch zieken 1 3dec-1 30
15.00-16.30 Chronisch zieken 1 3dec-2 38
15.00-16.30 Intervisie 8 3mrt-1.1 20 B. Visser
15.00-16.30 Intervisie 8 3mrt-1.2 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Intervisie 8 3mrt-2.1 21 N. Troost
15.00-16.30 Intervisie 8 3mrt-2.2 S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 Intervisie 3 3sep-1.1 27 W.W. Prof. Broek
15.00-16.30 Intervisie 3 3sep-1.2
15.00-16.30 Intervisie 3 3sep-2.1 29 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3 3sep-2.2
15.00-16.30 Intervisie 3 3sep-3.2
15.00-16.30 Intervisie 3 3sep-3.1