17, 1
14-12-2020 (ma) t/m 18-12-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 51 di 15-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Michiel en Simone Opleiders dinsdag 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Annekee Opleiders dinsdag 30 E. Husen, A. Koenraad
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Rob en Lenneke Opleiders dinsdag NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
10.30-14.30 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
12.45-13.30 Lunch aangeboden door de Huisartsopleidi Opleiders dinsdag
13.30-14.45 Jaarcollege Opleiders dinsdag P.J.E. Bindels

Week 51 wo 16-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ2 26
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 1 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2
10.45-12.15 HTB 1 2dec-GGZ1 24
10.45-12.15 HTB 1 2dec-GGZ2 26
10.45-12.15 Patientveiligheid 1 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.15-14.45 Familie gesprekken 2dec-CHRON1 20
13.15-14.45 Familie gesprekken 2dec-CHRON2 21
13.15-16.30 Kindermishandeling 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma Acteur vanaf 15:00 uur aanwezig
13.15-16.30 Persoonlijkheidsstoornissen 2dec-GGZ1 24 Acteur vanaf 15:00 uur aanwezig
13.15-16.30 Suicidaal gedrag 2dec-GGZ2 26
15.00-15.45 HTB 1 2dec-CHRON1 20
15.00-15.45 HTB 1 2dec-CHRON2 21
15.45-16.30 HTB 2 2dec-CHRON1 20
15.45-16.30 HTB 2 2dec-CHRON2 21

Week 51 do 17-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Zelfstandige week 2 3jun-1 Externe ruimte
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Annekee Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Opleiders donderdag 30
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Opleiders donderdag 38
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze Preventieonderwijs van 11.45-12.45 uur door B. Schouten en M. Bos
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Anne en Meike Opleiders donderdag 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne W. Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland
12.45-13.30 Lunch aangeboden door de Huisartsopleidi Opleiders donderdag
13.30-14.45 Jaarcollege Opleiders donderdag P.J.E. Bindels