Week 35 ma 26-08-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-23.55 | Inschrijfmoment Keuze EBM 7 | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | | | Klik op de link om je in te schrijven. Je volgt het gekozen programma op basis van inschrijving. |
|
Week 35 di 27-08-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-10.30 | Voortgangsgesprek 2 | 1mrt-3 | OWR 10, OWR 9 | S. Stockmann, B. Bombosch | |
09.00-10.30 | Voortgangsgesprek 2 | 1mrt-4 | OWR 7 | M. Graafmans | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 1sep-1 | OWR 29 | N.M.C. Kuipers, D.N.N.J. Lo-Fo-Wong | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 1sep-2 | OWR 30 | K.R. Gelsema, A. Koenraad | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 1sep-3 | OWR 34 | C.J.M. Laauwen, M.L. Weltevrede | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 1sep-4 | OWR 38 | A. Au, S.C.M. van Steekelenburg | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 1mrt-1 | OWR 20 | | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 1mrt-3 | OWR 26 | | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 1mrt-4 | OWR 27 | | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 1mrt-2 | OWR 24 | | |
09.00-12.15 | Voortgangsgesprek 2 | 1mrt-1 | OWR 25, OWR 28 | E. Husen, L. Fredrikze | |
09.00-12.15 | Voortgangsgesprek 2 | 1mrt-2 | OWR 32, OWR 33 | M. Kiemeneij, E.M. Nijenhuis | |
10.45-11.30 | Eindevaluatie | 1sep-1 | OWR 29 | N.M.C. Kuipers, D.N.N.J. Lo-Fo-Wong | |
10.45-11.30 | Eindevaluatie | 1sep-2 | OWR 30 | K.R. Gelsema, A. Koenraad | |
10.45-11.30 | Eindevaluatie in bijzijn van coordinator | 1sep-3 | OWR 34 | C.J.M. Laauwen, M.L. Weltevrede | |
10.45-11.30 | Eindevaluatie in bijzijn van coordinator | 1sep-4 | OWR 38 | A. Au, S.C.M. van Steekelenburg | |
10.45-12.15 | APC Onderlinge feedback | 1mrt-3 | OWR 7, OWR 8, OWR 9, OWR 11 | S. Stockmann, B. Bombosch | |
10.45-12.15 | APC Onderlinge feedback | 1mrt-4 | OWR 27, OWR 26, OWR 37, OWR 13 | M. Graafmans | |
10.45-12.15 | PIN (NHG) en/of BMJ | 1mrt-1 | OWR 20 | | |
10.45-12.15 | PIN (NHG) en/of BMJ | 1mrt-2 | OWR 24 | | |
11.30-12.15 | Eindevaluatie | 1sep-3 | OWR 34 | C.J.M. Laauwen, M.L. Weltevrede | |
11.30-12.15 | Eindevaluatie | 1sep-4 | OWR 38 | A. Au, S.C.M. van Steekelenburg | |
11.30-12.15 | Eindevaluatie in bijzijn van coordinator | 1sep-1 | OWR 29 | N.M.C. Kuipers, D.N.N.J. Lo-Fo-Wong | |
11.30-12.15 | Eindevaluatie in bijzijn van coordinator | 1sep-2 | OWR 30 | K.R. Gelsema, A. Koenraad | |
12.15-12.45 | Intro jaar 2; inhoud, stage en vrijstell | 1mrt-1, 1mrt-2 | OWR 23 | R. Wagemakers, L.F. Hoogeweij-Koel | |
13.15-14.45 | APC Onderlinge feedback | 1mrt-1 | OWR 20, OWR 24, OWR 38, OWR 29 | E. Husen, L. Fredrikze | |
13.15-14.45 | APC Onderlinge feedback | 1mrt-2 | OWR 2, OWR 3, OWR 30 | M. Kiemeneij, E.M. Nijenhuis | |
13.15-14.45 | Voortgangsgesprek 2 | 1mrt-3 | OWR 11, OWR 13 | S. Stockmann, B. Bombosch | |
13.15-14.45 | PIN (NHG) en/of BMJ | 1mrt-3 | OWR 26 | | |
13.15-14.45 | Vh Vasculair theorie | 1mrt-4 | OWR 27 | | |
13.15-16.30 | Afscheid | 1sep-1 | Externe ruimte | N.M.C. Kuipers, D.N.N.J. Lo-Fo-Wong | |
13.15-16.30 | Afscheid | 1sep-2 | Externe ruimte | K.R. Gelsema, A. Koenraad | |
13.15-16.30 | Afscheid | 1sep-3 | Externe ruimte | C.J.M. Laauwen, M.L. Weltevrede | |
13.15-16.30 | Afscheid | 1sep-4 | Externe ruimte | A. Au, S.C.M. van Steekelenburg | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-1.1 | OWR 20 | B. de Beyer | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-1.2 | Het Coachhuis ruimte C1.01 | C. van de Logt | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-1.3 | OWR 24 | C.C. Meeuwsen | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-1.4 | OWR 26 | E.M. Nijenhuis | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-2.1 | Het Coachhuis ruimte C1.07 | F. Kiymazaslan | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-2.2 | OWR 27 | E.C.G. Kodde | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-2.3 | OWR 30 | I. Pool | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-2.4 | OWR 29 | H.P. Breedveldt Boer | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-3.1 | Het Coachhuis ruimte C1.08 | M Deelen | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-3.2 | Het Coachhuis ruimte C1.11 | M. Gilhuis | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-3.3 | Het Coachhuis ruimte C1.04 | O.T.M. Schouten | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-3.4 | Het Coachhuis ruimte C1.09 | S. Oostlander | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-4.1 | OWR 38 | T. Tjoa | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-4.2 | Het Coachhuis ruimte C1.05 | W. Spinnewijn | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-4.3 | Het Coachhuis ruimte C1.02 | N. van Iperen | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-4.4 | Het Coachhuis ruimte C1.12 | D.G. Hoff-Smalbrugge | |
|
Week 35 wo 28-08-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-09.45 | Eindevaluatie | 2jun-CHRON1 | OWR 26 | G. Kuip, W. Braber | |
09.00-10.30 | CAT presentaties | 2mrt-KLIN1 | OWR 29 | S. Crama, L. Fredrikze | |
09.00-10.30 | Voortgangsgesprek | 2jun-GGZ1 | OWR 25, OWR 28 | L. Carsouw, B. Bombosch | |
09.00-10.30 | Voortgangsgesprek | 2jun-GGZ2 | OWR 37, OWR 33 | J.C. Chardon, M. Graafmans | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 2jun-GGZ1 | OWR 20 | | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 2jun-GGZ2 | OWR 24 | | |
09.00-12.15 | Voortgangsgesprekken | 2jun-KLIN1 | OWR 12, OWR 13 | H. Ponssen, A. Weiland | |
09.00-12.15 | Onderwijs nader in te vullen | 2jun-KLIN1 | OWR 34 | | |
09.45-10.30 | Invullen evaluatie in Forms | 2jun-CHRON1 | OWR 26 | G. Kuip, W. Braber | |
10.45-12.15 | CAT Presentaties | 2jun-CHRON1 | OWR 26 | G. Kuip, W. Braber | |
10.45-12.15 | HTB 4 | 2jun-GGZ1 | OWR 7, OWR 10 | L. Carsouw, B. Bombosch | |
10.45-12.15 | HTB 4 | 2jun-GGZ2 | OWR 20, OWR 24 | J.C. Chardon, M. Graafmans | |
10.45-12.15 | Eindevaluatie/LvE | 2mrt-KLIN1 | OWR 29 | S. Crama, L. Fredrikze | |
12.15-13.15 | 6-wekelijkse docentenoverleg | Hag.2GGZ-docenten | NA1802 | | |
13.15-14.45 | HTB 3 Reflectie | 2jun-CHRON1 | OWR 26 | G. Kuip, W. Braber | |
13.15-14.45 | Eindevaluatie | 2jun-GGZ1 | OWR 20 | L. Carsouw, B. Bombosch | |
13.15-14.45 | Eindevaluatie | 2jun-GGZ2 | OWR 24 | J.C. Chardon, M. Graafmans | |
13.15-14.45 | Leren van ervaringen | 2jun-KLIN1 | OWR 34 | H. Ponssen, A. Weiland | |
13.15-16.30 | Voortgangsgesprekken | 2mrt-KLIN1 | OWR 30, OWR 38 | S. Crama, L. Fredrikze | |
13.15-16.30 | Onderwijs nader in te vullen | 2mrt-KLIN1 | OWR 29 | | |
15.00-16.30 | Afscheid | 2jun-CHRON1 | OWR 26 | G. Kuip, W. Braber | |
15.00-16.30 | Afscheid | 2jun-GGZ1 | OWR 20 | L. Carsouw, B. Bombosch | |
15.00-16.30 | Afscheid | 2jun-GGZ2 | OWR 24 | J.C. Chardon, M. Graafmans | |
15.00-16.30 | Onderwijs nader in te vullen | 2jun-KLIN1 | OWR 34 | H. Ponssen, A. Weiland | |
|
Week 35 do 29-08-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-10.30 | Calamiteiten op de HAP | 3jun-1 | OWR 4 | A. Mailuhu | |
09.00-10.30 | Chronische nierschade | 3dec-2 | OWR 38 | R. Zegers | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3dec-1 | OWR 34 | H.R. Balvert, A. Koenraad | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3mrt-2 | OWR 24 | A. de Witt, E. de Vogel-Voogt | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3jun-2 | OWR 27 | C.L. van Dalsen, L. Fredrikze | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3mrt-3 | OWR 29 | L.L. Philippa-Koeners, M. Graafmans | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3jun-3 | OWR 30 | P.A. Muller, R. de Jongh | |
09.00-12.15 | Ondernemerschap | 3mrt-1 | OWR 5 | E. Baas | |
10.45-12.15 | Calamiteiten op de HAP | 3jun-2, 3jun-3 | OWR 4 | A. Mailuhu | |
10.45-12.15 | Chronische nierschade | 3dec-1 | OWR 38 | E. Wesseling | |
10.45-12.15 | Keuzeblok | 3mrt-3 | OWR 29 | L.L. Philippa-Koeners, M. Graafmans | |
10.45-12.15 | Vasculaire geneeskunde | 3mrt-2 | OWR 24 | A. de Witt, E. de Vogel-Voogt, M.J. van Tongerlo - van Rijn | |
10.45-12.15 | Leren van ervaringen | 3dec-2 | OWR 34 | J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis | |
10.45-12.15 | Leren van ervaringen | 3jun-1 | OWR 27 | Y.D.M. van Trier, M.M.E. van der Meer | |
13.15-14.45 | Hart- en vaatziekten: Meet the expert vr | 3dec-2 | OWR 7 | J. Caljouw | Stel je vragen aan de expert. |
13.15-14.45 | Intervisie 6 | 3dec-1.1 | OWR 34 | W. Spinnewijn | |
13.15-14.45 | Intervisie 6 | 3dec-1.2 | OWR 8 | F. Kiymazaslan | |
13.15-14.45 | Intervisie 1 | 3jun-1.1 | OWR 26 | B. de Beyer | |
13.15-14.45 | Intervisie 1 | 3jun-1.2 | OWR 9 | C. van de Logt | |
13.15-14.45 | Keuzeblok | 3jun-3 | OWR 20 | P.A. Muller, R. de Jongh | |
13.15-14.45 | Presentatie maatschappelijk handelen | 3jun-2 | OWR 27, OWR 29 | L.L. Philippa-Koeners | |
13.15-14.45 | GW-intervisie | Hag | NA2002 | | |
13.15-14.45 | Leren van ervaringen | 3mrt-1 | OWR 24 | F. Wouters, L.A. de Jonge-'t Hoen | |
13.15-16.30 | Ondernemerschap | 3mrt-2, 3mrt-3 | OWR 5 | E. Baas | |
15.00-16.30 | Hart- en vaatziekten: Meet the expert vr | 3dec-1 | OWR 7 | J. Caljouw | Stel je vragen aan de expert. |
15.00-16.30 | Intervisie 6 | 3dec-2.1 | OWR 34 | W. Spinnewijn | |
15.00-16.30 | Intervisie 6 | 3dec-2.2 | OWR 8 | F. Kiymazaslan | |
15.00-16.30 | Intervisie 1 | 3jun-2.1 | OWR 26 | B. de Beyer | |
15.00-16.30 | Intervisie 1 | 3jun-3.1 | OWR 12 | W.W. Prof. Broek | |
15.00-16.30 | Intervisie 1 | 3jun-2.2 | OWR 9 | C. van de Logt | |
15.00-16.30 | Intervisie 1 | 3jun-3.2 | OWR 13 | N. Troost | |
15.00-16.30 | Keuzeblok | 3mrt-1 | OWR 24 | F. Wouters, L.A. de Jonge-'t Hoen | |
15.00-16.30 | Presentatie maatschappelijk handelen | 3jun-1 | OWR 27, OWR 29 | L.L. Philippa-Koeners | |
17.00-19.00 | Diploma-uitreiking | 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 | Querido zaal, CO-1/2, Foyer | C.C. Pouw, S.A. Siek, E. Husen, A. Weiland, R.A.F. Kolsters, M. Slieker-Bosma, E. Wesseling | |
|