17, 1
26-08-2019 (ma) t/m 30-08-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 35 ma 26-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1mrt-1 20
09.00-10.00 Docentenoverleg cohort oud sep-groepen Hag K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, L. Fredrikze, E.J.W. Dijkink
09.00-10.00 Leren van ervaringen + Intro stage jaar 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.00-10.30 Begeleidingsblok 1sep-1 27
09.00-10.30 Begeleidingsblok 1sep-2 29
09.00-10.30 Begeleidingsblok 1sep-3 30
09.00-10.30 Begeleidingsblok 1sep-4 38
09.00-10.30 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1mrt-3 24 R. Wijland
09.00-16.30 Onderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW Differentiatie Bewegingsapparaat mrt19
09.00-17.00 Bewegingsapparaat mrt 19 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW Differentiatieonderwijs
09.30-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.00-10.30 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1mrt-2 21
10.00-11.00 Docentenoverleg cohort nieuw sep-groepen Hag E.J.W. Dijkink
10.45-11.15 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1mrt-3 26
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
10.45-12.15 WV 6: Therapie dag 1 1mrt-1 20 D Schiphof
10.45-12.15 WV 6: Therapie dag 1 1mrt-2 21 M. van Middelkoop
10.45-12.15 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1mrt-4 24 R. Wijland
11.15-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 26 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Mictieklachten bij mannen/LUTS 1mrt-3, 1mrt-4 E.J.M. Frölke
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6
13.00-16.15 Afscheid 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-16.15 Afscheid 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
13.00-16.15 Afscheid 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-16.15 Afscheid 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
13.00-17.00 Bewegingsapparaat mrt 19 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW Differentiatieonderwijs
14.45-16.15 Mictieklachten bij mannen/LUTS 1mrt-1, 1mrt-2 E.J.M. Frölke
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6

Week 35 wo 28-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN2 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
09.00-12.15 Voortgangsgesprekken 2jun-CHRON1 A.A. van der Male, C.J. de Waard
10.45-11.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2jun-CHRON1 20 P.M. Kevenaar
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 3 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2mrt-KLIN2 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
11.30-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland, P.M. Kevenaar
13.00-14.30 HTB 4 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
13.00-14.30 HTB 4 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
13.00-14.30 Voortgangsgesprekken 2jun-GGZ2 J.C. Chardon, L. Fredrikze
13.00-14.30 ASS en ADHD 2jun-GGZ1 24 M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Aios als expert 2jun-GGZ2 26
13.00-16.15 VGG 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.00-16.15 VGG 2mrt-KLIN2 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
14.45-16.15 Afscheid 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Afscheid 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
14.45-16.15 Afscheid 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
14.45-16.15 Afscheid 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland

Week 35 do 29-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.15 Carriere binnen het instituut 3dec-1 30 J.J.P. Geuze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-12.15 Huiselijk geweld 1+2 3mrt-2 21 Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
09.15-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3jun-2 26 M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Preventie 3mrt-1 20 M.J. Bos
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3dec-1 27, 29 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-16.15 Tegenprogramma VGG: Inbreng aios 3dec-1 30
13.00-14.30 Preventie 3mrt-2 21 M.J. Bos
13.00-14.30 Visite- en telefoonarts 3jun-1 24
13.00-16.15 Huiselijk geweld 1+2 3mrt-1 20 Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
13.00-16.15 Palliatieve zorg 1+2 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
14.45-16.15 Chronisch zieken 2 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3sep-2, 3sep-1 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis