17, 1
02-09-2019 (ma) t/m 06-09-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 36 ma 02-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
10.45-12.45 AVG Supervisie
10.45-12.45 AVG Supervisie

Week 36 di 03-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Intro: Welkomstwoord hoofd opleiding 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-09.30 Intro jaar 2; stage en vrijstellingen 1mrt-4 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1sep-1 27
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1sep-2 29
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1sep-3 30
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1sep-4 38
10.45-16.15 Astma en COPD Cursus 1mrt-1, 1mrt-2 L. van der Meer
10.45-16.15 Astma en COPD Cursus 1mrt-3, 1mrt-4 C.J. Kuypers
11.45-12.30 Intro: Wetenschap 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 J.B.M. Rijkels-Otters, M.J. Dam-Rehorst
12.30-14.00 Lunch 1sep-1 27
12.30-14.00 Lunch 1sep-2 29
12.30-14.00 Lunch 1sep-3 30
12.30-14.00 Lunch 1sep-4 38
13.00-14.00 Cohort overleg docenten 1mrt-groepen Hag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, E. Wesseling, E.J.W. Dijkink
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1sep-1 27
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1sep-2 29
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1sep-3 30
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1sep-4 38
16.15-16.30 Voorlichting Differentiatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Voorlichting aansluitend aan ASTMA/COPD cursus in een van de 2 ruimtes met alle aios.

Week 36 wo 04-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Introductie GGZ 2sep-GGZ1, 2sep-GGZ2
09.00-10.30 Instructie 2sep-CHRON1 20
09.00-10.30 Instructie 2sep-CHRON2 21
09.00-10.30 Intro: Kennismaken met SBOH 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 P. Stins
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest
09.30-10.30 Kennismaking, opstellen-leerdoelen 2sep-GGZ1 24
09.30-10.30 Kennismaking, opstellen-leerdoelen 2sep-GGZ2 26
10.45-12.15 Kennismaking 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 Kennismaking 2sep-CHRON2 21
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2sep-GGZ1 24
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2sep-GGZ2 26
10.45-12.15 Patientveiligheid 1 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest
11.00-12.30 Intro: Programma Professionaliteit 1sep-1
11.00-12.30 Intro: Programma Professionaliteit 1sep-2
11.00-12.30 Intro: Programma Professionaliteit 1sep-3
11.00-12.30 Intro: Programma Professionaliteit 1sep-4
12.30-13.30 Intro: Kennismaken met LOVAH Rotterdam i 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
13.00-14.30 Ergotherapie 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 J. Bilderbeek
13.00-14.30 GGZ TOETS 2sep-GGZ1, 2sep-GGZ2 Vergeet niet je EMC-pas mee te nemen. Zonder pas is er geen toegang mogelijk tot de computerzalen.
13.00-16.15 Kindermishandeling 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest, N. Goezinne Acteur vanaf 14:45 uur aanwezig
13.30-14.30 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-1
13.30-14.30 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-3
13.30-14.30 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-2
13.30-14.30 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1sep-4
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1sep-1
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1sep-2
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1sep-3
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1sep-4
14.45-16.15 Vervolg kennismaking 2sep-GGZ1 24
14.45-16.15 Vervolg kennismaking 2sep-GGZ2 26
14.45-16.15 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
14.45-16.15 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21
16.00-17.00 Intro: Instrumentenmarkt verzorgd door L 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 36 do 05-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Patientveiligheid 3jun-2 24 J.T. van Geffen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-16.30 Praktijkdag - 1e week 3sep-1, 3sep-2 Extern
10.45-12.15 Patientveiligheid 3jun-1 24 J.T. van Geffen
10.45-12.15 APC Systeem 1 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-14.30 APC oefentoets 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-14.30 APC oefentoets 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 CVRM Casuistiek 3jun-2 26 R. Zegers
13.00-14.30 Ouderenzorg I 3jun-1 24 Ü Tas
13.00-14.30 Palliatieve zorg 3 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt, E.J.M. Frölke, F. Guibert Buiron
14.45-16.15 CVRM Casuistiek 3jun-1 26 E. Wesseling
14.45-16.15 Ouderenzorg I 3jun-2 24 Ü Tas
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.2 C. Meeuwsen
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn