17, 1
09-09-2019 (ma) t/m 13-09-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 37 ma 09-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG werken aan leeronderzoek AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
11.45-13.00 Onderwijs Syndroomreferaat 4 AVG

Week 37 di 10-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.15 Zelfstandige week 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern
09.00-17.00 Praktijkdag - 1e week 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern

Week 37 wo 11-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 Extern
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21
09.00-10.30 Kennismaking 2sep-KLIN1 27
10.45-12.15 HTB 1 2sep-GGZ2 26
10.45-12.15 Parkinson 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 L. Daeter, J.E.A. Hoogland - Hilgers
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 27
10.45-12.15 Psychofarmacologie 2sep-GGZ1 Extern
13.00-14.30 Intro leerdoelen, CAT en Casuistiek 2sep-KLIN1 27
13.00-16.15 Persoonlijkheidsstoornissen 2sep-GGZ2 26
13.00-16.15 Psychiatrie & Recht 2sep-GGZ1 Extern
13.00-16.15 Wondverzorging 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 B.E. de Waard
14.45-16.15 Omgaan met conflicten 2sep-KLIN1 27

Week 37 do 12-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kennismaking 3sep-1 27
09.00-10.30 Kennismaking 3sep-2 29
09.00-10.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3jun-2 26 B.W.V. Schouten
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt, E.J.M. Frölke
09.00-16.15 *Praktijkmanagement dag 3* 3dec-1
10.45-11.15 Voorlichting Differentiatie 3sep-1, 3sep-2
10.45-12.15 Bekostiging zorg/huisartsenzorg 3dec-1 30 J.T. van Geffen
10.45-12.15 APC Systeem 1 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC Systeem 1 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3jun-1 24 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3jun-2 26 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 2 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 2 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
11.15-11.45 Intro Maatschappelijk handelen (wijkscan 3sep-1, 3sep-2
11.45-12.15 Intro Wetenschapsprogramma 3sep-1, 3sep-2
13.00-13.30 Introductie APC onderwijs 3sep-2 29
13.00-13.30 Introductie APC onderwijs 3sep-1 27
13.00-14.30 Astma/COPD 3mrt-1 20 R.A Kerseboom
13.00-14.30 Diabetes complicaties 3mrt-2 21 J.C.K. Peters
13.00-14.30 Wetenschapsprogramma 2 3jun-1, 3jun-2 B.W.V. Schouten
13.00-16.15 People management 3dec-1 30 R Lagerweij
13.30-13.45 Intro Palliatieve Zorg 3sep-1 27
13.30-13.45 Intro Palliatieve Zorg 3sep-2 29
13.45-14.30 Kennismaking vervolg 3sep-1 27
13.45-14.30 Kennismaking vervolg 3sep-2 29
14.45-16.15 Astma/COPD 3mrt-2 20 R.A Kerseboom
14.45-16.15 Diabetes complicaties 3mrt-1 21 J.C.K. Peters
14.45-16.15 Chronisch zieken 1 3sep-1 27
14.45-16.15 Chronisch zieken 1 3sep-2 29
14.45-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3jun-1 24 R.H.P. van der Knaap
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma