17, 1
04-01-2021 (ma) t/m 08-01-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 1 ma 04-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2B
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3A
10.45-12.45 AVG Supervisie 12 C. Noij
10.45-12.45 AVG Supervisie 12 C. Douma

Week 1 di 05-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-5 NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
09.00-16.30 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW Bewegingsapparaat sept20
10.45-12.15 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-1 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
10.45-12.15 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1mrt-4 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
10.45-12.15 Farmaceutische industrie 1mrt-3 24
10.45-12.15 Tijdmanagement 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 Tijdmanagement 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Tijdmanagement 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
10.45-12.15 Begeleidingsblok 1sep-5 NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
12.15-12.30 Introductie APC toets 1sep-3 30
13.15-14.45 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
13.15-14.45 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1sep-5 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze, K.R. Gelsema
13.15-14.45 KR Buikpijn 1sep-2 29
13.15-14.45 Laboratoriumonderzoek/STAR 1mrt-3, 1mrt-4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 26 M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 W. van 't Spijker
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Tijdmanagement 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-14.45 WV 5: Diagnostiek dag 2 1sep-4 38
15.00-16.30 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
15.00-16.30 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, A. Koenraad
15.00-16.30 Bekkenbodem 1sep-5 NA-1802 I. de Voogd, E. Veenema
15.00-16.30 KR Buikpijn 1sep-3 38
15.00-16.30 Laboratoriumonderzoek/STAR 1mrt-1, 1mrt-2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 24 M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O.T.M. Schouten Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 20 S.A. Siek
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven M. van Ewijk Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 21 E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 WV 5: Diagnostiek dag 2 1sep-1 27 J. Runhaar

Week 1 wo 06-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Diversiteit 2dec-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ2 26
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 2 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2
10.45-12.15 Diversiteit 2dec-GGZ2 24
10.45-12.15 Patientveiligheid 2 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2dec-GGZ1 26
13.15-14.15 Methoden van psychotherapie 2dec-GGZ1, 2dec-GGZ2
13.15-14.45 KR Dyspnoe 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2dec-CHRON1 20
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2dec-CHRON2 21
14.15-15.15 Methoden van psychotherapie 2dec-GGZ1 24
14.15-15.15 Methoden van psychotherapie 2dec-GGZ2 26
15.00-16.30 Casuistiek door aios 2sep-KLIN1 29 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 SOG 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2
15.30-16.30 Methoden van psychotherapie 2dec-GGZ1 24
15.30-16.30 Methoden van psychotherapie 2dec-GGZ2 26

Week 1 do 07-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Praktijkvoering dag 2* 3jun-1
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma LEOh bespreken in groep.
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis LEOh bespreken in groep.
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 38
09.00-12.15 Ondernemerschap 3jun-1 24
09.00-12.15 Huiselijk geweld 1+2 3mrt-1 20 L. Fredrikze Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
09.00-17.00 KBA 20-22 Kaderopleiding Bewegingsapparaat 2017-2019 Kaderopleiding Bewegingspaparaat
10.45-12.15 Chronisch zieken 2 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3mrt-2 21
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3dec-1 30
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3dec-2 38
10.45-14.45 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 1 3dec-1
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 1 3dec-2
13.15-14.45 Serious game praktijkvoering - deel 1 3jun-1 24 Eigen laptop/tablet meenemen
13.15-14.45 Patientveiligheid 3mrt-2 21 A. de Witt
13.15-14.45 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3sep-1 27 B.W.V. Schouten
13.15-14.45 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3sep-2 29
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
13.15-14.45 Wetenschapsprogramma 1 3dec-1, 3dec-2
15.00-16.30 Serious game praktijkvoering - deel 2 3jun-1 24 Eigen laptop/tablet meenemen
15.00-16.30 Beleid bij SOLK, 2 3dec-1 30
15.00-16.30 Beleid bij SOLK, 2 3dec-2 38
15.00-16.30 Intervisie 9 3mrt-1.1 20 B. Visser
15.00-16.30 Intervisie 9 3mrt-1.2 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Intervisie 9 3mrt-2.1 21 N. Troost
15.00-16.30 Intervisie 9 3mrt-2.2 S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 Intervisie 4 3sep-1.1 27 W.W. Prof. Broek
15.00-16.30 Intervisie 4 3sep-1.2
15.00-16.30 Intervisie 4 3sep-2.1 29 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 4 3sep-2.2
15.00-16.30 Intervisie 4 3sep-3.2
15.00-16.30 Intervisie 4 3sep-3.1 26