17, 1
11-11-2019 (ma) t/m 15-11-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 46 ma 11-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
10.45-12.45 AVG Supervisie
10.45-12.45 AVG Supervisie
13.00-16.30 AVG werken aan leeronderzoek AVG Cursusjaar 1A

Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1sep-3 30, 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen + intro tijdmanagem 1sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen + intro tijdmanagem 1sep-2 29
09.00-10.30 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1sep-4
09.00-10.30 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1sep-1 27, 29
10.45-12.15 KR-7 What's HAPpening 1mrt-4 24 C. Sijbom, N. Hamdoula, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman
10.45-12.15 Leren van ervaringen + intro tijdmanagem 1sep-3 30
10.45-12.15 Leren van ervaringen + intro tijdmanagem 1sep-4
10.45-12.15 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1sep-2
10.45-12.15 WV 8: CAT voordoe actie 1mrt-1, 1mrt-2 M.J. Dam-Rehorst Eigen laptop/tablet meenemen, denk na over PICO vraag.
12.15-12.30 Intro jaar 2; Inhoud 1mrt-3, 1mrt-4
13.15-14.45 Diabetes basis 1sep-1, 1sep-2 J.C.K. Peters
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 HNK Rotterdam Westblaak H. Slim Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 S.A. Siek
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 M.M.P. van Meer
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 WV 2: Internetcursus 1sep-3, 1sep-4 Eigen Picovraag en laptop/tablet meenemen
13.15-14.45 WV 8: CAT voordoe actie 1mrt-3, 1mrt-4 M.J. Dam-Rehorst Eigen laptop/tablet meenemen, denk na over PICO vraag.
15.00-16.30 Diabetes basis 1sep-3, 1sep-4 J.C.K. Peters
15.00-16.30 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 M. van Ewijk
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 HNK Rotterdam Westblaak H. von Meijenfeldt Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 HNK Rotterdam Westblaak N. Troost Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven J Verhallen Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven, L.G.M. Hazen
15.00-16.30 WV 2: Internetcursus 1sep-1, 1sep-2 Eigen Picovraag en laptop/tablet meenemen

Week 46 wo 13-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21
09.00-10.30 Meldkamer ambulance 2sep-KLIN2 29 Let op geldige identificatie meenemen
09.00-10.30 Meldkamer ambulance 2sep-KLIN1 27 Let op geldige identificatie meenemen
09.00-17.00 Introductiecursus Nieuwe Opleiders dag 1 Nieuwe opleiders M.L. Jacobs, R. Zegers, J.C. Chardon Graag 1 grote zaal voor 30 personen en 2 kleine subzalen in OWC
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-CHRON2 21
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-GGZ1 24
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-GGZ2 26
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-KLIN2 29
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 27
13.15-14.45 Kinderen met lichte psychische klachten 2sep-GGZ2 24
13.15-14.45 Chronische pijn 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 L. Swaan
13.15-14.45 Begeleidingsblok 2sep-GGZ1 26
13.15-14.45 Beroepsgeheim 2sep-KLIN2 29 G.J. Dogterom
13.15-14.45 KR Collaps 2sep-KLIN1 27
15.00-16.30 Kinderen met lichte psychische klachten 2sep-GGZ1 24
15.00-16.30 Dementie 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 A. Boeyinga
15.00-16.30 Begeleidingsblok 2sep-GGZ2 26
15.00-16.30 Beroepsgeheim 2sep-KLIN1 27 G.J. Dogterom
15.00-16.30 KR Collaps 2sep-KLIN2 29

Week 46 do 14-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Praktijkmanagement dag 1* 3jun-1, 3jun-2
08.55-16.30 Tweedaagse met de groep 3sep-1 Extern
08.55-16.30 Tweedaagse met de groep 3sep-2 Extern
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 Extern
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 Extern
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-17.00 Introductiecursus Nieuwe Opleiders dag 2 Nieuwe opleiders M.L. Jacobs, R. Zegers, C. van Sassen, P.J. van den Berg Graag 1 grote zaal voor 30 personen en 2 kleine subzalen in OWC
09.30-12.45 Workshop 3dec-1 Erik & Elsbeth Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Introductie: Hoe ga je werken 3jun-1, 3jun-2 J. Riekwel, A.W.D. Verhof
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3sep-1 Extern
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3sep-2 Extern
10.45-12.15 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
10.45-12.15 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
10.45-12.15 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn
13.15-14.45 Diabetes de complexe patiënt 3mrt-1 20 M van Dijk
13.15-14.45 Ouderenzorg II 3mrt-2 21 Ü Tas
13.15-14.45 Innovatie 3jun-1 24 M. van der Poel
13.15-14.45 Wetgeving rond en bekostiging van zorg b 3jun-2 26
15.00-16.30 Diabetes de complexe patiënt 3mrt-2 20 M van Dijk
15.00-16.30 Ouderenzorg II 3mrt-1 21 Ü Tas
15.00-16.30 Innovatie 3jun-2 24 M. van der Poel
15.00-16.30 Wetgeving rond en bekostiging van zorg b 3jun-1 26