17, 1
18-11-2019 (ma) t/m 22-11-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 47 ma 18-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
11.45-13.00 Onderwijs Syndroomreferaat 6 AVG

Week 47 di 19-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Opleiders dinsdag 27
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Opleiders dinsdag 29
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Opleiders dinsdag 30
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Opleiders dinsdag 38
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.L. Jacobs, M.M.E. van der Meer, A.W.D. Verhof Vaardigheden van 13.30-14.30 uur door Alex Verhof
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21
13.30-15.30 Leergang 3 - maart: Vaardigheden: IUD en Opleiders dinsdag L.G.M Croles - Zantkuijl
13.30-15.30 Leergang 3 - september: EBM 2 Opleiders dinsdag 20

Week 47 wo 20-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Voortgangsgesprekken 2sep-CHRON2
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
09.00-10.30 Aios als expert 2sep-CHRON2 21
10.45-12.15 HTB 4 2sep-GGZ1 24
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2sep-GGZ2
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2sep-CHRON1
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21
10.45-12.15 Aios als expert 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 Aios als expert 2sep-GGZ2 26
10.45-12.15 Eindevaluatie 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest
13.15-14.45 Voortgangsgesprekken 2sep-GGZ1
13.15-14.45 Verslavingsproblematiek 2sep-GGZ2 26 M. Janssen-van Raay
13.15-14.45 Aios als expert 2sep-GGZ1 24
13.15-16.30 VGG 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest
13.15-16.30 Palliatieve Zorg 4 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 P.M. Kevenaar, A.A. van der Male
15.00-16.30 HTB 4 2sep-GGZ2 24
15.00-16.30 Verslavingsproblematiek 2sep-GGZ1 26 M. Janssen-van Raay

Week 47 do 21-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Opleiders donderdag 27
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Opleiders donderdag 29
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt, E. Wesseling
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 24
15.00-16.30 Afscheid 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt