17, 1
23-09-2019 (ma) t/m 27-09-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen + intro tijdmanagem 1mrt-1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1sep-2 29
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1sep-3 30
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1sep-4 38
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 1 1sep-1 27
13.00-14.30 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard, E.M. Nijenhuis, S. Oostlander
13.00-14.30 KR-1 Kind met koorts 1sep-1 30
13.00-14.30 Oogheelkunde 1sep-4 38 Eigen funduscoop meenemen
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6
13.00-14.30 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1sep-2 Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
13.00-14.30 WV 7: Therapie dag 2 1mrt-3 21 M. van Middelkoop
13.00-14.30 Wetenschapsprogramma 1 1sep-3 27
14.45-16.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1sep-1 27
14.45-16.15 KR-1 Kind met koorts 1sep-3 30
14.45-16.15 Oogheelkunde 1sep-2 38 Eigen funduscoop meenemen
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6
14.45-16.15 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1sep-4 Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
14.45-16.15 WV 7: Therapie dag 2 1mrt-2 21 J. Runhaar

Week 39 wo 25-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21
10.45-12.15 Psychiatrisch Onderzoek 2sep-GGZ1, 2sep-GGZ2
10.45-16.15 Polyfarmacie 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2
13.00-14.30 Cognitieve vaardigheden 2sep-GGZ1 24
13.00-14.30 Gespreksvaardigheden suicide 2sep-GGZ2 26
14.45-16.15 Cognitieve vaardigheden 2sep-GGZ2 24
14.45-16.15 Gespreksvaardigheden suicide 2sep-GGZ1 26

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.45-09.00 *KR Hartcursus dag 2* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 21 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-12.15 Diversiteit 3mrt-2 20 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid
09.00-12.15 Hartfalen 1mrt-1, 1mrt-2 R. Zegers
09.00-12.15 Ritmestoornissen 1mrt-3, 1mrt-4
10.45-12.15 Wijkscan 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg, N. Hamdoula
10.45-12.15 APC Systeem 2 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 APC-toets 3mrt-1 21 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 4 3jun-2 26 M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-1 27 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3sep-2 29 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 1 3sep-1
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 1 3sep-2
12.00-17.30 Preselectietoets aspirant opleiders Aspirant opleiders M.L. Jacobs, R. Zegers, P.J. van den Berg Graag OWR 22 + 3 subzalen (klein) in OWC
13.00-14.30 APC-toets 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede, M.P. Doornbosch, I.C. Hodes
13.00-14.30 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3jun-2 M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 Chronische nierschade 3jun-1 24 E. Wesseling
13.00-14.30 Ongewenst gedrag van pt en dokters 3dec-1 30 F.P. Bareman
13.00-14.30 Wetenschapsprogramma 1 3sep-1 27
13.00-14.30 Wetenschapsprogramma 1 3sep-2 29
13.00-16.15 Diversiteit 3mrt-1 20 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid
13.00-16.15 Hartfalen 1mrt-3, 1mrt-4 R. Zegers
13.00-16.15 Ritmestoornissen 1mrt-1, 1mrt-2
14.45-16.15 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3dec-1 30
14.45-16.15 Intervisie 4 3jun-1.1 24 E. Breedveld
14.45-16.15 Intervisie 4 3jun-2.1 26 C. Meeuwsen
14.45-16.15 Intervisie 4 3jun-1.2 N. Troost
14.45-16.15 Intervisie 4 3jun-2.2
14.45-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3sep-1 27
14.45-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3sep-2 29
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
16.15-20.15 Workshop stageopleiders GGZ + CZ Stageopleiders GGZ + CZ R. Wagemakers