17, 1
25-11-2019 (ma) t/m 29-11-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 48 ma 25-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Themadag AVG-opleiding AVG
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Diabetesdag* 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Diabetes spoed 1mrt-1, 1mrt-2 W. van Hoek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern
10.45-12.15 Diabetes De Eigen Patient 1mrt-1, 1mrt-2 F. van de Does
10.45-12.15 Diabetes spoed 1mrt-3, 1mrt-4 W. van Hoek
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag NA-1802 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling
13.15-14.45 Diabetes De Eigen Patient 1mrt-3, 1mrt-4 F. van de Does
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 HNK Rotterdam Westblaak H. Slim Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 S.A. Siek
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 M.M.P. van Meer
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 M. van Ewijk
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 HNK Rotterdam Westblaak H. von Meijenfeldt Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 HNK Rotterdam Westblaak N. Troost Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven J Verhallen Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven, L.G.M. Hazen

Week 48 wo 27-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2sep-GGZ2 26
09.00-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2sep-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
09.00-10.30 Omgaan met Conflicten 3 (oefenen met act 2sep-KLIN1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-KLIN2 29
09.00-16.30 DOO Symposium: interdisciplinair 3dec-1, 3sep-1, 3sep-2, 3dec-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-1, 3jun-2 Extern
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2sep-GGZ1
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21
10.45-12.15 Aios als expert 2sep-GGZ1 24
10.45-12.15 Omgaan met Conflicten 3 (oefenen met act 2sep-KLIN2 29
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 27
13.15-14.45 HTB 4 2sep-CHRON1 20
13.15-14.45 HTB 4 2sep-CHRON2 21
13.15-14.45 Voortgangsgesprekken 2sep-GGZ2
13.15-14.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2sep-GGZ1 24
13.15-14.45 Aios als expert 2sep-GGZ2 26
13.15-16.30 VGG + Tussenevaluatie 2sep-KLIN2 29
13.15-16.30 VGG + Tussenevaluatie 2sep-KLIN1 27
15.00-16.30 Afscheid 2sep-GGZ1 24
15.00-16.30 Afscheid 2sep-GGZ2 26
15.00-16.30 Afscheid 2sep-CHRON1 20
15.00-16.30 Afscheid 2sep-CHRON2 21

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-12.15 APC oefentoets 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern
10.45-12.15 APC-Systeem-3 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC-Systeem-3 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Calamiteiten op de HAP 3sep-1 27 C. Gerretsen
10.45-12.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3sep-2 29
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3jun-1 24 F. Guibert Buiron, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-13.15 Introductie APC systeem 3jun-2 26
13.15-14.45 CVRM Casuistiek 3sep-2 27 R. Zegers
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.15-14.45 Wijkscan 3sep-1 29 N. Hamdoula
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3mrt-2 3mrt-2, Opleiders donderdag B.W.V. Schouten
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 Opleiders donderdag, 3mrt-1 R.H.P. van der Knaap
15.00-16.30 Intervisie 6 3jun-1.1 24
15.00-16.30 Intervisie 6 3jun-2.1 26 C. Meeuwsen
15.00-16.30 Intervisie 6 3jun-1.2 N. Troost
15.00-16.30 Intervisie 6 3jun-2.2 E. Breedveld
15.00-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3sep-1 27
15.00-16.30 Wijkscan 3sep-2 29 N. Hamdoula
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3dec-1 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt