17, 1
02-12-2019 (ma) t/m 06-12-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 49 ma 02-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
10.45-12.45 AVG Supervisie
10.45-12.45 AVG Supervisie

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38
09.00-12.15 Ethiek 2 1mrt-2 20 J. Specker
09.00-12.15 Ethiek 2 1mrt-3 21 E. Bunnik
09.00-12.15 Ethiek 2 1mrt-1 24 J.G.M Aartsen
09.00-12.15 Ethiek 2 1mrt-4 26 K. Tromp
09.00-16.30 Onderwijs 3sep-1BEW, 3mrt-1BEW Bewegingsapparaat sept19
10.45-12.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1sep-2 29
10.45-12.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1sep-4 38
10.45-12.15 Casuistiek op de hap 1sep-3 30
10.45-12.15 WV 4: Diagnostiek dag 1 1sep-1 27 B.W. Koes
13.15-14.45 Laboratoriumonderzoek/STAR 1mrt-3, 1mrt-4 M. Fouraux
13.15-14.45 Dermatologie, eczeem en oncologie 1sep-1, 1sep-2 E. Hajdarbegovic, A.W.D. Verhof
13.15-14.45 KR-4 Vaginale klachten 1sep-4 29 A. de Witt
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 WV 4: Diagnostiek dag 1 1sep-3 27 A Chiarotto
15.00-16.30 Casuistiek op de hap 1sep-1 27
15.00-16.30 Dermatologie, eczeem en oncologie 1sep-3, 1sep-4 E. Hajdarbegovic, A.W.D. Verhof
15.00-16.30 KR-4 Vaginale klachten 1sep-2 29 N. Hamdoula
15.00-16.30 Laboratoriumonderzoek/STAR 1mrt-1, 1mrt-2 M. Fouraux
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard

Week 49 wo 04-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Thematweedaagse Het Kind* 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2
09.00-10.30 Instructie 2dec-CHRON1 20
09.00-10.30 Instructie 2dec-CHRON2 21
09.00-10.30 Kennismaking, opstellen-leerdoelen 2dec-GGZ1 24
09.00-10.30 Kennismaking, opstellen-leerdoelen 2dec-GGZ2 26
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 1 2dec-GGZ2 26
10.45-12.15 Kennismaking 2dec-CHRON1 20
10.45-12.15 Kennismaking 2dec-CHRON2 21
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2dec-GGZ1 24
13.15-14.15 GGZ TOETS 2dec-GGZ1, 2dec-GGZ2 Vergeet niet je EMC-pas mee te nemen. Zonder pas is er geen toegang mogelijk tot de computerzalen.
13.15-14.45 Ergotherapie 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2 20 J. Bilderbeek
14.15-14.45 Introductie GGZ 2dec-GGZ1, 2dec-GGZ2
15.00-16.30 Vervolg kennismaking 2dec-GGZ1 24
15.00-16.30 Vervolg kennismaking 2dec-GGZ2 26
15.00-16.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON1 20
15.00-16.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON2 21

Week 49 do 05-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Thematweedaagse Het Kind* 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2
09.00-10.30 Zelfstandig leren van ervaringen 3mrt-1 20
09.00-10.30 Zelfstandig leren van ervaringen 3mrt-2 21
09.00-16.30 Praktijkdag - 1e week 3dec-1, 3dec-2 Extern
10.45-16.30 Verzekerings- en bedrijfsgeneeskunde 3mrt-1, 3mrt-2 T. Hoofs, M. de Graaff