17, 1
02-03-2020 (ma) t/m 06-03-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 18-02-2020 om 11:30


Week 10 ma 02-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B 30
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B 26
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B 38
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A 3
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A 20
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A 4
10.45-12.45 AVG Supervisie Jaar 1 AVG 12

Week 10 di 03-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.00-16.30 Praktijkdag - 1e week 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Externe ruimte
10.00-11.00 Docentenoverleg cohort oud mrt-groepen Hag 20
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort nieuw mrt-groepen Hag 20
12.15-13.00 Intro jaar 2; inhoud, stage en vrijstell 1sep-1, 1sep-2 14 R. Wagemakers, O.M. Lageweg
12.15-13.15 Curriculumcommissie Hag 24
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.4 20 O.T.M. Schouten
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.5 21 M.M.P. van Meer
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.6 24 W. Spinnewijn
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.6 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Tijdmanagement 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-14.45 WV 6: Therapie dag 1 1sep-4 38 A. Chiarotto
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven L.G.M. Hazen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven M. van Ewijk Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 24 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.4 20 O.T.M. Schouten
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.5 21 M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.6 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Tijdmanagement 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
15.00-16.30 WV 6: Therapie dag 1 1sep-2 29 A. Brahimaj

Week 10 wo 04-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Instructie 2mrt-CHRON1 20 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Instructie 2mrt-CHRON2 21 G. Kuip, E.P.R Schep
09.00-10.30 Kennismaking, opstellen-leerdoelen 2mrt-GGZ1 24 T.W.J. van Beek, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Kennismaking, opstellen-leerdoelen 2mrt-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
09.00-17.00 Spoedzorg 3mrt-1SPOED, 3sep-1SPOED 33, OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit R.D.W. van Bentveld Differentiatie
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 1 2mrt-GGZ1 24 T.W.J. van Beek, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Kennismaking 2mrt-CHRON1 20 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Kennismaking 2mrt-CHRON2 21 G. Kuip, E.P.R Schep
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2mrt-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
13.15-14.15 GGZ TOETS 2mrt-GGZ1, 2mrt-GGZ2 22 L. Fredrikze
13.15-14.45 Ergotherapie 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 14 J. Bilderbeek
14.15-14.45 Introductie GGZ 2mrt-GGZ1, 2mrt-GGZ2 5 J.C. Chardon
15.00-16.30 Kennismaking vervolg 2mrt-GGZ1 24 T.W.J. van Beek, M.P. Doornbosch
15.00-16.30 Kennismaking vervolg 2mrt-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
15.00-16.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
15.00-16.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 G. Kuip, E.P.R Schep

Week 10 do 05-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *KR Hartcursus dag 2* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-10.30 Kennismaking 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.00-10.30 Kennismaking 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 E. Wesseling, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 CQ-1C (GK-gebouw) J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.00-12.15 Hartfalen 1sep-1, 1sep-2 14 R. Zegers
09.00-12.15 Ritmestoornissen 1sep-3, 1sep-4 35 J. Caljouw
09.00-17.00 KBA 18-20 Kaderopleiding Bewegingsapparaat 2017-2019 29 Kaderopleiding Bewegingspaparaat
10.45-11.30 Kennismaking vervolg 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
10.45-11.30 Kennismaking vervolg 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
10.45-12.00 Wetenschapsprogramma 2 3dec-1, 3dec-2 4 B.W.V. Schouten
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3sep-2 CQ-4D (GK-gebouw), CQ-1C (GK-gebouw) J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3sep-1 27 E. Wesseling, A. Weiland, F. Guibert Buiron
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 2 3dec-2 24, 26 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
10.45-16.30 Klinische genetica 3jun-1, 3jun-2 5 F. Petrij
11.30-12.00 Intro Maatschappelijk handelen 3mrt-1, 3mrt-2 20 L.L. Philippa-Koeners
12.00-12.15 Intro Wetenschapsprogramma 3mrt-1, 3mrt-2 20 B.W.V. Schouten
12.00-17.30 Preselectietoets aspirant opleiders Aspirant opleiders COO-3, 11, 12, 28, 8 M.L. Jacobs, R. Zegers, P.J. van den Berg
13.15-13.45 Introductie APC onderwijs 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
13.15-13.45 Introductie APC onderwijs 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 CVRM Casuistiek 3dec-1 38 E. Wesseling
13.15-14.45 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3sep-2 CQ-4D (GK-gebouw), CQ-1C (GK-gebouw) J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Preventie 3sep-1 27 B.W.V. Schouten, M.J. Bos
13.15-14.45 Omgaan met literatuur 3dec-2 30
13.15-16.30 Hartfalen 1sep-3, 1sep-4 14 R. Zegers
13.15-16.30 Ritmestoornissen 1sep-1, 1sep-2 35 J. Caljouw
13.45-14.15 Intro Palliatieve Zorg 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
13.45-14.15 Intro Palliatieve Zorg 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
14.15-14.45 Kennismaking vervolg 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
14.15-14.45 Kennismaking vervolg 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Chronisch zieken 1 3mrt-1 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
15.00-16.30 Intervisie 5 3sep-1.1 27 W.W. Prof. Broek
15.00-16.30 Intervisie 5 3sep-2.2 2 B. Visser
15.00-16.30 Intervisie 5 3sep-1.2 24 N. op 't Veld
15.00-16.30 Intervisie 5 3sep-2.1 26 L.A. de Jonge-'t Hoen
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30 E. Breedveld
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2 CQ-5E (GK-gebouw) F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3dec-2.1 38 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3dec-2.2 CQ-5G (GK-gebouw) M. van Ewijk
15.00-16.30 Opfriscursus BLS+ 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, R.D.W. van Bentveld

Week 10 vr 06-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-17.00 KBA 18-20 Kaderopleiding Bewegingsapparaat 2017-2019 20 Kaderopleiding Bewegingspaparaat