17, 1
01-04-2019 (ma) t/m 05-04-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 14 ma 01-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.00 Onderwijs Instituutsdag opleiders AVG 6
13.00-16.00 Onderwijs Instituutsdag opleiders AVG 8, 9, 10

Week 14 di 02-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.00-17.30 Onderwijs: Selectiecommissie Hag 20, 26, 29, 21, 24, 27, 30

Week 14 wo 03-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.00 LHK toets 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-2 Margriethal-Schiedam
09.00-12.00 LHK toets 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Margriethal-Schiedam
09.00-12.00 LHK toets 2mrt-GGZ1, 2mrt-GGZ2 Margriethal-Schiedam
09.00-12.00 LHK toets 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 Margriethal-Schiedam
09.00-12.00 LHK toets 2mrt-KLIN1, 2mrt-KLIN2, 2dec-KLIN1, 2dec-KLIN2 Margriethal-Schiedam
12.00-13.30 Lunch na LHK 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3dec-1, 3mrt-1, 3mrt-2, 3jun-2 Balustrade-Passage
12.00-13.30 Lunch na LHK 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Balustrade-Passage
12.00-13.30 Lunch na LHK 2mrt-GGZ1, 2mrt-GGZ2 Balustrade-Passage
12.00-13.30 Lunch na LHK 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 Balustrade-Passage
12.00-13.30 Lunch na LHK 2mrt-KLIN1, 2mrt-KLIN2, 2dec-KLIN1, 2dec-KLIN2 Balustrade-Passage
13.30-16.15 Kenniscafe 2mrt-KLIN1, 2mrt-KLIN2, 2dec-KLIN1, 2dec-KLIN2 CO-1/2, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 38, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 28, 27
13.30-16.15 Kenniscafe 3jun-1, 3sep-1, 3sep-2, 3jun-2, 3mrt-1, 3mrt-2, 3dec-1 CO-1/2, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 38, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 28, 27
13.30-16.30 Kenniscafe 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 CO-1/2, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 38, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 28, 27
13.30-16.30 Kenniscafe 2mrt-GGZ1, 2mrt-GGZ2 CO-1/2, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 38, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 28, 27
13.30-16.30 Kenniscafe 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 CO-1/2, 20, 21, 24, 26, 29, 30, 38, 2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 28, 27

Week 14 do 04-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.00-16.00 Onderwijs: Selectiecommissie Hag 21, 27, 30, 25
08.00-17.30 Onderwijs: Selectiecommissie Hag 20, 26, 29
08.55-09.00 *KR Hartcursus dag 2* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
09.00-12.00 Hartfalen 1sep-3, 1sep-4 24 R. Zegers
09.00-12.00 Ritmestoornissen 1sep-1, 1sep-2 38 R. Wijland
09.00-16.15 Terugkomdag vervalt i.v.m. kennistoets 3mrt-1, 3mrt-2
13.00-16.00 Hartfalen 1sep-1, 1sep-2 24 R. Zegers Geannuleerd
13.00-16.00 Ritmestoornissen 1sep-3, 1sep-4 38 R. Wijland