17, 1
09-12-2019 (ma) t/m 13-12-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 50 ma 09-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-1 27
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-2 29
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-3 30
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-4 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26
09.00-10.30 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-2 21
09.00-10.30 Patientveiligheid 1mrt-3 24 J.T. van Geffen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-4 C.J. de Waard, G. Kuip
10.15-12.45 CVRM 1sep-3, 1sep-4 R. Zegers
10.15-12.45 Coronair 1sep-1, 1sep-2 M. Koper
10.15-16.30 *KR Hartcursus dag 1* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
10.45-12.15 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-1 20
10.45-12.15 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-4 26 N. Hamdoula
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-2 21
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 HNK Rotterdam Westblaak H. Slim Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 S.A. Siek
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 NA-1808 E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 M.M.P. van Meer
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-3 24 N. Hamdoula
13.15-14.45 Farmaceutische industrie 1mrt-4 20 F.P. Bareman, C. Sijbom
13.15-14.45 Voortgangsgesprek 4 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.00-16.30 CVRM 1sep-1, 1sep-2 R. Zegers
14.00-16.30 Coronair 1sep-3, 1sep-4 M. Koper
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 M. van Ewijk
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 HNK Rotterdam Westblaak N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 HNK Rotterdam Westblaak H. von Meijenfeldt Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 W. van Kouwenhoven, L.G.M. Hazen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 HNK Rotterdam Westblaak N. Troost Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven J Verhallen Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Patientveiligheid 1mrt-2 24 A. de Witt
15.00-16.30 Farmaceutische industrie 1mrt-1 20

Week 50 wo 11-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kennismaking 2dec-KLIN1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ2 26
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2dec-KLIN1 27
10.45-12.15 Parkinson 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2 L. Daeter, J.E.A. Hoogland - Hilgers
10.45-12.15 Psychofarmacologie 2dec-GGZ1, 2dec-GGZ2 Extern
13.15-14.45 Intro leerdoelen, CAT en Casuistiek 2dec-KLIN1 27
13.15-16.30 Psychiatrie & Recht 2dec-GGZ1, 2dec-GGZ2 Extern J. van der Vlugt
13.15-16.30 Wondverzorging 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2 B.E. de Waard
15.00-16.30 Omgaan met conflicten 1 2dec-KLIN1 27

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kennismaking 3dec-1 30
09.00-10.30 Kennismaking 3dec-2 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Palliatieve zorg 3 3mrt-1 20 A. Boeyinga, I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-16.30 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
10.45-11.15 Voorlichting Differentiatie 3dec-1, 3dec-2
10.45-12.15 Ouderenzorg II 3jun-2 26 Ü Tas
10.45-12.15 APC oefentoets 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg, F.P. Bareman
10.45-12.15 Chronisch zieken 2 3sep-2 29
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3mrt-1 21 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3mrt-2 20 F. Guibert Buiron, M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Visite- en telefoonarts 3sep-1 29
11.15-11.45 Intro Maatschappelijk handelen 3dec-1, 3dec-2 N. Hamdoula
11.45-12.15 Intro Wetenschapsprogramma 3dec-1, 3dec-2 B.W.V. Schouten
13.15-13.45 Introductie APC onderwijs 3dec-1 30
13.15-13.45 Introductie APC onderwijs 3dec-2 38
13.15-14.45 Diabetes complicaties 3sep-1 29
13.15-14.45 Patientveiligheid 3sep-2 27
13.15-14.45 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3mrt-1 20 F.P. Bareman
13.15-14.45 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3mrt-2 21
13.15-14.45 APC Systeem 1 3jun-2 26
13.15-16.30 Huiselijk geweld 1+2 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S. Oostlander Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
13.45-14.00 Intro Palliatieve Zorg 3dec-1 30
13.45-14.00 Intro Palliatieve Zorg 3dec-2 38
14.00-14.45 Kennismaking vervolg 3dec-1 30
14.00-14.45 Kennismaking vervolg 3dec-2 38
15.00-16.30 CVRM Casuistiek 3sep-1 27
15.00-16.30 Diabetes complicaties 3sep-2 29
15.00-16.30 Chronisch zieken 1 3dec-1 30
15.00-16.30 Chronisch zieken 1 3dec-2 38
15.00-16.30 Intervisie 7 3jun-2.1 26 C. Meeuwsen
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Intervisie 7 3jun-2.2 E. Breedveld