17, 1
14-10-2019 (ma) t/m 18-10-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 42 ma 14-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
11.45-13.00 Onderwijs Syndroomreferaat 5 AVG

Week 42 di 15-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Opleiders dinsdag 27
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Opleiders dinsdag 29
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Opleiders dinsdag 30
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Opleiders dinsdag 38
10.45-12.15 Patientveiligheid 3 2jun-KLIN1 J.A.C. van Heest
13.00-16.15 Bezoek tuchtcollege 2jun-KLIN1 Extern J.A.C. van Heest
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.L. Jacobs, M.M.E. van der Meer
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21
13.30-15.30 Leergang 3 - maart:Vaardigheden KNO, dui Opleiders dinsdag 24 L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman
13.30-15.30 Leergang 3 - september: EBM 1 Opleiders dinsdag 20

Week 42 wo 16-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21
10.45-12.15 Dementie: Achtergrond en Ontwikkelingen 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2
10.45-12.15 HTB 2 2sep-GGZ1 24
10.45-12.15 HTB 2 2sep-GGZ2 26
13.00-14.30 SOG 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2
13.00-16.15 Acute psychiatrie 2sep-GGZ2 26
13.00-16.15 GGZ Diagnostiek 2sep-GGZ1 24
14.45-16.15 Euthanasie, de ethiek 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2

Week 42 do 17-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3dec-1 Erik & Elsbeth Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Opleiders donderdag 27
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Opleiders donderdag 29
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 24