17, 1
15-02-2021 (ma) t/m 19-02-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 7 ma 15-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1B
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1A
12.30-13.30 Searchtoets 2 AVG

Week 7 di 16-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Michiel en Simone Opleiders dinsdag 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Annekee Opleiders dinsdag 30 E. Husen, A. Koenraad
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Rob en Lenneke Opleiders dinsdag NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
10.30-14.30 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.M.E. van der Meer, M.L. Jacobs
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27
13.30-15.30 Leergang 3-maart: Focusgroep Opleiders dinsdag 30
13.30-15.30 Leergang 3 - september/Vaardigheden: IU Opleiders dinsdag J. van Ommen, L.G.M. Croles - Zantkuijl

Week 7 wo 17-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ2 26
09.00-12.15 Voortgangsgesprekken 2dec-CHRON1
09.00-12.15 Voortgangsgesprekken 2dec-CHRON2
10.45-12.15 HTB 4 2dec-GGZ1 24
10.45-12.15 HTB 4 2dec-GGZ2 26
10.45-12.15 Eindevaluatie 2sep-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 2dec-CHRON1 20
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 2dec-CHRON2 21
13.15-14.45 Aios als expert 2dec-GGZ1 24
13.15-14.45 Aios als expert 2dec-GGZ2 26
13.15-14.45 Doodsoorzaken door het CBS 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2
13.15-16.30 Casuistiek door aios 2sep-KLIN1 27
13.15-16.30 Voortgangsgesprekken 2sep-KLIN1 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.15-16.30 Voortgangsgesprekken 2dec-GGZ1
13.15-16.30 Voortgangsgesprekken 2dec-GGZ2
15.00-16.30 Aios als expert 2dec-GGZ1 24
15.00-16.30 Aios als expert 2dec-GGZ2 26
15.00-16.30 CVA-de lange termijn effecten 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2

Week 7 do 18-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Opleiders donderdag 30
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Opleiders donderdag 38
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Annekee Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Anne en Meike Opleiders donderdag 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne W. Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule Masterclass Literatuur lezen Opleiders donderdag 24 P.J.E. Bindels
13.30-15.30 Keuzemodule Diversiteit: Licht verstande Opleiders donderdag 20 M. Vermaak, M. Slockers