17, 1
22-02-2021 (ma) t/m 26-02-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 8 ma 22-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1B
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1A
10.45-12.45 AVG Intervisie
10.45-12.45 AVG Onderwijs

Week 8 di 23-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-5 NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
09.00-10.30 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1sep-2
09.00-10.30 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1sep-3 29 D. Vukosavljevic
10.45-12.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1sep-5 NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
10.45-12.15 KR Hoofdpijn 1sep-4 38
10.45-12.15 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1sep-3
10.45-12.15 WV 6: Therapie dag 1 1sep-1 27 J. Runhaar
10.45-12.15 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1sep-2 29 D. Vukosavljevic
10.45-16.30 Afscheid 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-16.30 Afscheid 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-16.30 Afscheid 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
10.45-16.30 Afscheid 1mrt-4 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
12.15-12.30 Introductie APC toets 1sep-5 NA-1802
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.1
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.1
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 WV 6: Therapie dag 1 1sep-4 38
15.00-16.30 KR Hoofdpijn 1sep-1 27
15.00-16.30 Laboratoriumonderzoek/STAR 1sep-5 NA-1802
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.5
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.5
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.6
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.1
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.1

Week 8 wo 24-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ2 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-KLIN1 27
10.45-12.15 Casuistiek door aios 2dec-KLIN1 27
10.45-12.15 HTB 4 2dec-CHRON1 20
10.45-12.15 HTB 4 2dec-CHRON2 21
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2dec-GGZ1
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2dec-GGZ2
10.45-12.15 Aios als expert 2dec-GGZ1 24
10.45-12.15 Aios als expert 2dec-GGZ2 26
13.15-14.00 Eindevaluatie 2dec-CHRON2 21
13.15-14.00 Eindevaluatie 2dec-GGZ1 24
13.15-14.00 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2dec-CHRON1 20
13.15-14.00 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2dec-GGZ2 26
13.15-16.30 VGG + Tussenevaluatie 2dec-KLIN1 27
14.00-14.45 Eindevaluatie 2dec-CHRON1 20
14.00-14.45 Eindevaluatie 2dec-GGZ2 26
14.00-14.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2dec-CHRON2 21
14.00-14.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2dec-GGZ1 24
15.00-16.30 Afscheid 2dec-CHRON1 20
15.00-16.30 Afscheid 2dec-CHRON2 21
15.00-16.30 Afscheid 2dec-GGZ1 24
15.00-16.30 Afscheid 2dec-GGZ2 26

Week 8 do 25-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-12.15 Diversiteit 3sep-3 26
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
10.45-14.45 APC oefentoets 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-14.45 APC oefentoets 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
10.45-14.45 Palliatieve zorg 1+2 3dec-1 30
10.45-14.45 Palliatieve zorg 1+2 3dec-2 38
12.15-12.30 Carriere binnen het instituut 3jun-1 24 J.J.P. Geuze
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
15.00-16.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3jun-1 24
15.00-16.30 Intervisie 6 3sep-1.1 27 W.W. Prof. Broek
15.00-16.30 Intervisie 6 3sep-1.2
15.00-16.30 Intervisie 6 3sep-2.1 29 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 6 3sep-2.2
15.00-16.30 Intervisie 6 3sep-3.2
15.00-16.30 Intervisie 6 3sep-3.1 26
15.00-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3dec-2 38
15.00-16.30 Presentatie maatschappelijk handelen 3dec-1 30
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3mrt-1, 3mrt-2 I.C. Hodes, L. Fredrikze, M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede