Week 49 ma 02-12-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-23.55 | Inschrijfmoment Keuze EBM 4 | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 | | | Klik op de link om je in te schrijven. Je volgt het gekozen programma op basis van inschrijving. |
09.00-23.55 | Inschrijfmoment Keuze Vaardigheden laats | 1mrt-1, 1mrt-2 | | | Klik op de link om je in te schrijven. Je volgt de gekozen twee programma's op basis van inschrijving. |
|
Week 49 di 03-12-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-10.15 | Welkomstwoord en Laboratoriumdiagnostiek | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | | M.J. Bos | |
09.00-10.30 | Thematisch leren van ervaringen | 1sep-1 | OWR 29 | | |
09.00-10.30 | Thematisch leren van ervaringen | 1sep-2 | OWR 30 | | |
09.00-10.30 | Thematisch leren van ervaringen | 1sep-3 | OWR 34 | | |
09.00-10.30 | Thematisch leren van ervaringen | 1sep-4 | OWR 38 | | |
09.00-10.30 | Thematisch leren van ervaringen | 1sep-5 | | | |
09.00-14.45 | *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | | | |
09.00-16.30 | *Themadag Het Kind* | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 | | | |
10.30-11.30 | 6-wekelijkse docentenoverleg | Hag.1mrt-docenten | NA1802 | | |
10.30-12.00 | Beleid bij somatisch onverklaarde klacht | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | | W. van Rooij | |
10.45-12.15 | De normale ontwikkeling van het jonge ki | 1sep-1, 1sep-2 | | | |
10.45-12.15 | De normale ontwikkeling van het jonge ki | 1sep-3, 1sep-4 | | | |
10.45-12.15 | De normale ontwikkeling van het jonge ki | 1sep-5 | | | |
13.15-14.45 | Opvoeding | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 | | | Op basis van inschrijving. |
13.15-14.45 | Voeding | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 | | | Op basis van inschrijving. |
13.15-14.45 | Kleine kwalen | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 | | | Op basis van inschrijving. |
15.00-16.30 | Opvoeding | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 | | | Op basis van inschrijving. |
15.00-16.30 | Voeding | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 | | | Op basis van inschrijving. |
15.00-16.30 | Kleine kwalen | 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 | | | Op basis van inschrijving. |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-1.1 | OWR 20 | B. de Beyer | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-1.2 | Het Coachhuis ruimte C1.01 | C. van de Logt | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-1.3 | OWR 24 | C.C. Meeuwsen | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-1.4 | OWR 26 | E.M. Nijenhuis | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-2.1 | Het Coachhuis ruimte C1.07 | F. Kiymazaslan | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-2.2 | OWR 27 | E.C.G. Kodde | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-2.3 | OWR 30 | I. Pool | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-2.4 | OWR 29 | H.P. Breedveldt Boer | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-3.1 | Het Coachhuis ruimte C1.08 | M Deelen | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-3.2 | Het Coachhuis ruimte C1.11 | M. Gilhuis | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-3.3 | Het Coachhuis ruimte C1.04 | O.T.M. Schouten | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-3.4 | Het Coachhuis ruimte C1.09 | S. Oostlander | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-4.1 | OWR 38 | T. Tjoa | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-4.2 | Het Coachhuis ruimte C1.05 | W. Spinnewijn | Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-4.3 | Het Coachhuis ruimte C1.02 | N. van Iperen | |
15.00-17.00 | Opleidingssupervisie | 1mrt-4.4 | Het Coachhuis ruimte C1.12 | D.G. Hoff-Smalbrugge | |
|
Week 49 wo 04-12-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-10.00 | Introductie | 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2 | | | |
09.00-10.30 | Kennismaking, opstellen-leerdoelen | 2dec-GGZ1 | OWR 20 | | |
09.00-10.30 | Kennismaking, opstellen-leerdoelen | 2dec-GGZ2 | OWR 24 | | |
09.00-10.30 | Kennismaking | 2dec-KLIN1 | OWR 34 | | |
09.00-10.30 | Kennismaking | 2sep-KLIN1 | OWR 29 | | |
09.00-10.30 | Kennismaking | 2dec-KLIN2 | OWR 38 | | |
10.00-10.30 | Kennismaking, opstellen leerdoelen | 2dec-CHRON1 | OWR 26 | | |
10.00-10.30 | Kennismaking, opstellen leerdoelen | 2dec-CHRON2 | OWR 27 | | |
10.45-12.15 | Kennismaking, opstellen leerdoelen | 2dec-CHRON2 | OWR 27 | | |
10.45-12.15 | Kennismaking, opstellen leerdoelen | 2dec-CHRON1 | OWR 26 | | |
10.45-12.15 | Psychiatrisch Onderzoek | 2dec-GGZ1 | OWR 20 | B. van den Boomgaard | |
10.45-12.15 | Kennismaking - vervolg | 2dec-GGZ2 | OWR 24 | | |
10.45-12.15 | Leren van ervaringen + Intro leerdoelen | 2dec-KLIN1 | OWR 34 | | |
10.45-12.15 | Leren van ervaringen + Intro leerdoelen | 2sep-KLIN1 | OWR 29 | | |
10.45-12.15 | Leren van ervaringen + Intro leerdoelen | 2dec-KLIN2 | OWR 38 | | |
12.15-13.15 | 6-wekelijkse docentenoverleg | Hag.2KLIN-docenten | NA1802 | | |
13.15-14.45 | Ergotherapie | 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2 | | J. Heijnens | |
13.15-14.45 | Psychiatrisch Onderzoek | 2dec-GGZ2 | OWR 24 | B. van den Boomgaard | |
13.15-14.45 | KR Syncope | 2sep-KLIN1, 2dec-KLIN1, 2dec-KLIN2 | | | |
13.15-16.30 | Omgaan met agressie | 2dec-GGZ1 | OWR 30 | J.W. van Dijk, R. Mooij | Acteur aanwezig vanaf 15:00 uur. |
15.00-16.30 | Conflicthantering 1 | 2dec-KLIN2 | OWR 38 | | |
15.00-16.30 | Conflicthantering 1 | 2dec-KLIN1 | OWR 34 | | |
15.00-16.30 | Labuitslagen deel 2 | 2sep-KLIN1 | OWR 29 | | |
15.00-16.30 | Leren van ervaringen | 2dec-CHRON2 | OWR 27 | | |
15.00-16.30 | Leren van ervaringen | 2dec-CHRON1 | OWR 26 | | |
15.00-16.30 | Onderwijs nader in te vullen | 2dec-GGZ2 | OWR 24 | | |
|
Week 49 do 05-12-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-10.30 | Astma/COPD: meet the expert vragenuur | 3mrt-2, 3mrt-3 | | A.J.M. van Rijn | Stel je vragen aan de expert. |
09.00-10.30 | Profclass - Leiderschap | 3mrt-1 | OWR 24 | R.H.P. van der Knaap | |
09.00-10.30 | Kennismaking | 3dec-1 | OWR 34 | | |
09.00-10.30 | Kennismaking | 3dec-2 | OWR 38 | | |
09.00-10.30 | Nabespreken zelfstandige weken + LvE | 3jun-1 | OWR 26 | Y.D.M. van Trier, M.M.E. van der Meer | |
09.00-10.30 | Nabespreken zelfstandige weken + LvE | 3jun-2 | OWR 27 | C.L. van Dalsen, L. Fredrikze | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3sep-1 | OWR 29 | | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 3sep-2 | OWR 30 | | |
09.00-10.30 | Nabespreken zelfstandige weken + LvE | 3jun-3 | | P.A. Muller, R. de Jongh | |
10.45-11.45 | Kennismaking - vervolg | 3dec-1 | OWR 34 | | |
10.45-11.45 | Kennismaking - vervolg | 3dec-2 | OWR 38 | | |
10.45-12.15 | Astma/COPD | 3jun-1, 3jun-3 | | A.J.M. van Rijn | |
10.45-12.15 | Keuzeblok | 3sep-1 | | | |
10.45-12.15 | Keuzeblok | 3sep-2 | | | |
10.45-12.15 | Leefstijlgeneeskunde 2 en 3 | 3jun-2 | OWR 27 | C.L. van Dalsen, L. Fredrikze | Acteur aanwezig vanaf 10.45 uur |
10.45-12.15 | Profclass - Leiderschap | 3mrt-2 | OWR 24 | R.H.P. van der Knaap | |
10.45-12.15 | Leren van ervaringen | 3mrt-1 | OWR 20 | F. Wouters, L.A. de Jonge-'t Hoen | |
10.45-12.15 | Leren van ervaringen | 3mrt-3 | | L.L. Philippa-Koeners, M. Graafmans | |
10.45-14.45 | Voortgangsgesprek 2 | 3sep-1 | | | |
10.45-14.45 | Voortgangsgesprek 2 | 3sep-2 | OWR 29, OWR 30 | | |
11.45-12.00 | Intro: Maatschappelijk handelen | 3dec-1, 3dec-2 | | | |
11.45-12.15 | Introductie 3e jaar | 3dec-1, 3dec-2 | | | |
12.00-12.15 | Intro: Wetenschapsprogramma | 3dec-1, 3dec-2 | | | |
13.15-14.15 | Leerdoelen mbv Thema's en KBA's | 3dec-1 | OWR 34 | | |
13.15-14.15 | Leerdoelen mbv Thema's en KBA's | 3dec-2 | OWR 38 | | |
13.15-14.45 | Ongewenst gedrag van pt en dokters | 3jun-3 | | P.A. Muller, R. de Jongh | |
13.15-14.45 | Astma/COPD | 3jun-2 | OWR 27 | A.J.M. van Rijn | |
13.15-14.45 | Intervisie 8 | 3mrt-1.1 | OWR 20 | N.A. van der Leer | |
13.15-14.45 | Intervisie 8 | 3mrt-1.2 | | R. Dewki | |
13.15-14.45 | Intervisie 4 | 3jun-1.1 | OWR 26 | B. de Beyer | |
13.15-14.45 | Intervisie 4 | 3jun-1.2 | | C. van de Logt | |
13.15-14.45 | Profclass - Leiderschap | 3mrt-3 | OWR 24 | R.H.P. van der Knaap | |
13.15-14.45 | Wetenschapsprogramma 2 | 3sep-1, 3sep-2 | | | |
13.15-14.45 | Leren van ervaringen | 3mrt-2 | | A. de Witt, E. de Vogel-Voogt | |
14.15-14.45 | Introductie APC jaar 3 | 3dec-1 | OWR 34 | | |
14.15-14.45 | Introductie APC jaar 3 | 3dec-2 | OWR 38 | | |
15.00-16.30 | Astma/COPD: meet the expert vragenuur | 3mrt-1 | | A.J.M. van Rijn | Stel je vragen aan de expert. |
15.00-16.30 | Solk en attitude | 3dec-1 | OWR 34 | | |
15.00-16.30 | Solk en attitude | 3dec-2 | OWR 38 | | |
15.00-16.30 | Intervisie 8 | 3mrt-3.2 | | C.E. Stam | |
15.00-16.30 | Intervisie 8 | 3mrt-2.2 | | R. Dewki | |
15.00-16.30 | Intervisie 8 | 3mrt-3.1 | | M Deelen | |
15.00-16.30 | Intervisie 8 | 3mrt-2.1 | OWR 20 | N.A. van der Leer | |
15.00-16.30 | Intervisie 4 | 3jun-2.2 | | C. van de Logt | |
15.00-16.30 | Intervisie 4 | 3jun-3.2 | | N. Troost | |
15.00-16.30 | Intervisie 4 | 3jun-2.1 | OWR 26 | B. de Beyer | |
15.00-16.30 | Intervisie 4 | 3jun-3.1 | | W.W. Prof. Broek | |
15.00-16.30 | Keuzeblok | 3jun-1 | OWR 27 | Y.D.M. van Trier, M.M.E. van der Meer | |
15.00-16.30 | Leefstijlgeneeskunde 1 | 3sep-1 | OWR 29 | | |
15.00-16.30 | Leefstijlgeneeskunde 1 | 3sep-2 | OWR 30 | | |
|