17, 1
04-11-2019 (ma) t/m 08-11-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 45 ma 04-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.30-16.00 Onderwijs Instituutsdag opleiders AVG

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Ethiek 1 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38
10.45-12.15 Ethiek 1 1mrt-1 21
10.45-12.15 Ethiek 1 1mrt-2 20
10.45-12.15 KR-4 Vaginale klachten 1sep-1 27
10.45-12.15 Leren van ervaringen + Intro farma + Int 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Leren van ervaringen + Intro farma + Int 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1sep-3 30
10.45-12.15 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1sep-2
10.45-12.15 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1sep-4 29 E. Wesseling
13.00-13.15 Intro jaar 2; Inhoud 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
13.00-14.30 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Ethiek 1 1mrt-3 24
13.00-14.30 Ethiek 1 1mrt-4 26
13.00-14.30 KR-4 Vaginale klachten 1sep-3 27
13.00-14.30 Leren van ervaringen + Intro farma + Int 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
13.00-14.30 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1sep-1 30
13.00-14.30 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1sep-4
13.00-14.30 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1sep-2 29 R. Zegers
14.45-16.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-4 20
14.45-16.15 KR-7 What's HAPpening 1mrt-1 21 C. Sijbom, M. Kooijman, L.G.M Croles - Zantkuijl, N. Hamdoula
14.45-16.15 Leren van ervaringen + Intro farma + Int 1mrt-2 26 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
14.45-16.45 KOV toets 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4

Week 45 wo 06-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.00-17.00 Themadag ervaren opleiders Ervaren opleiders R. Zegers, M.L. Jacobs, F.P. Bareman, M.M.E. van der Meer, M.J. Bos
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 3 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 P.M. Kevenaar, A.A. van der Male
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-GGZ1 24
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-GGZ2 26
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21
13.00-14.30 Suicidaal gedrag 2sep-GGZ2 26
13.00-16.15 ASS en ADHD 2sep-GGZ1 24
14.45-16.15 Dementie 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2
14.45-16.15 Psychofarmacologie in de huisartspraktij 2sep-GGZ2 26

Week 45 do 07-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.15 *Praktijkmanagement dag 1* 3sep-1, 3sep-2
09.00-10.15 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.15-10.30 Introductie APC systeem 3jun-1 24
10.45-12.15 Introductie: Hoe ga je werken 3sep-1, 3sep-2 P. Fillekes, J.T. van Geffen, J. Riekwel
10.45-12.15 APC-Systeem-3 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-14.30 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3jun-1 24 N. Goezinne, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
10.45-16.15 TEGENPROGRAMMA VGG 3: Inbreng aios 3mrt-2, 3mrt-1
13.00-14.30 Innovatie 3sep-1 27 M. van der Poel
13.00-14.30 Wetgeving rond en bekostiging van zorg b 3sep-2 29
13.00-14.30 Chronische nierschade 3jun-2 26 R. Zegers
13.00-14.30 Inbreng stage aios 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
14.45-16.15 Innovatie 3sep-2 27 M. van der Poel
14.45-16.15 Wetgeving rond en bekostiging van zorg b 3sep-1 29
14.45-16.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3dec-1 30 S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Intervisie 5 3jun-1.1 24 E. Breedveld
14.45-16.15 Intervisie 5 3jun-2.1 26 C. Meeuwsen
14.45-16.15 Intervisie 5 3jun-1.2 N. Troost
14.45-16.15 Intervisie 5 3jun-2.2