17, 1
17-05-2021 (ma) t/m 21-05-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op donderdag 24-09-2020 om 00:19


Week 20 ma 17-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2B
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3A
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Externe ruimte
10.45-12.45 AVG Intervisie 3
10.45-12.45 AVG Intervisie 3
10.45-12.45 AVG Intervisie 3
10.45-12.45 Supervisie 3
10.45-12.45 Supervisie 3
10.45-12.45 Supervisie 3

Week 20 di 18-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW Bewegingsapparaat mrt21
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Externe ruimte
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Opleiders dinsdag 20
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Opleiders dinsdag 21
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Opleiders dinsdag 24
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Opleiders dinsdag 26
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Rob en Lenneke Opleiders dinsdag 27 L. Fredrikze, R.A.F. Kolsters
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Annekee Opleiders dinsdag 30 E. Husen, A. Koenraad
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Michiel en Simone Opleiders dinsdag M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag
13.30-15.30 Leergang 3-september: EBM 2 Opleiders dinsdag 20 J.B.M. Rijkels-Otters
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag
13.30-15.30 Leergang 3 - maart: EBM 2 Opleiders dinsdag 24
13.30-15.30 Leergang 3-maart Opleiders dinsdag

Week 20 wo 19-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 26
09.00-10.30 Meldkamer ambulance 2mrt-KLIN1 Externe ruimte
09.00-12.15 Voortgangsgesprekken 2mrt-CHRON1
09.00-12.15 Voortgangsgesprekken 2mrt-CHRON2
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Externe ruimte
10.45-12.15 HTB 4 2mrt-GGZ1 24
10.45-12.15 HTB 4 2mrt-GGZ2 26
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON1 20
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON2 21
10.45-12.15 Uitloop 2mrt-KLIN1 Externe ruimte
13.15-14.45 Aios als expert 2mrt-GGZ1 24
13.15-14.45 Aios als expert 2mrt-GGZ2 26
13.15-14.45 Chronische pijn 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27
13.15-16.30 Voortgangsgesprekken 2mrt-GGZ1
13.15-16.30 Voortgangsgesprekken 2mrt-GGZ2
15.00-16.30 Aios als expert 2mrt-GGZ1 24
15.00-16.30 Aios als expert 2mrt-GGZ2 26
15.00-16.30 CVA-de lange termijn effecten 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2
15.00-16.30 Kostenbewustzijn 2 2mrt-KLIN1 27

Week 20 do 20-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Externe ruimte
09.00-17.00 Huisarts en Spoedzorg 20-22 Kaderopleiding Spoedzorg 2017-2019 Huisarts en Spoedzorg 20-22
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Opleiders donderdag 30
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Opleiders donderdag 38
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Opleiders donderdag 20
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Opleiders donderdag 21
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Anne en Meike Opleiders donderdag 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne W. Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland
09.45-11.15 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
11.30-16.30 Afscheid 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 24
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag
15.30-17.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20