17, 1
25-11-2019 (ma) t/m 29-11-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 48 ma 25-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Themadag AVG-opleiding AVG
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Diabetesdag* 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.30 Diabetes spoed 1mrt-1, 1mrt-2 W. van Hoek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern
10.45-12.15 Diabetes De Eigen Patient 1mrt-1, 1mrt-2 F. van de Does
10.45-12.15 Diabetes spoed 1mrt-3, 1mrt-4 W. van Hoek
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag NA-1802 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling
13.00-14.30 Diabetes De Eigen Patient 1mrt-3, 1mrt-4 F. van de Does
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6

Week 48 wo 27-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2sep-GGZ2 26
09.00-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2sep-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-KLIN1 27
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2sep-GGZ1
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2sep-CHRON1 20
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21
10.45-12.15 Aios als expert 2sep-GGZ1 24
10.45-12.15 Omgaan met Conflicten 3 (oefenen met act 2sep-KLIN1 27
13.00-14.30 HTB 4 2sep-CHRON1 20
13.00-14.30 HTB 4 2sep-CHRON2 21
13.00-14.30 Voortgangsgesprekken 2sep-GGZ2
13.00-14.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2sep-GGZ1 24
13.00-14.30 Aios als expert 2sep-GGZ2 26
13.00-16.15 VGG + Aios als expert 2sep-KLIN1 27
14.45-16.15 Afscheid 2sep-GGZ1 24
14.45-16.15 Afscheid 2sep-GGZ2 26
14.45-16.15 Afscheid 2sep-CHRON1 20
14.45-16.15 Afscheid 2sep-CHRON2 21

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-12.15 APC oefentoets 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-16.30 STARtclass 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Extern
10.45-12.15 Ouderenzorg I 3sep-2 29 Ü Tas
10.45-12.15 APC-Systeem-3 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC-Systeem-3 3mrt-2 21 S.A. Siek, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Calamiteiten op de HAP 3sep-1 27 C. Gerretsen
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3jun-1 24 F. Guibert Buiron, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-13.15 Introductie APC systeem 3jun-2 26
13.00-14.30 CVRM Casuistiek 3sep-2 27
13.00-14.30 Ouderenzorg I 3sep-1 29 Ü Tas
13.00-14.30 APC Systeem 1 3jun-1 24
13.00-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 3mrt-2 3mrt-2, Opleiders donderdag B.W.V. Schouten
13.00-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 Opleiders donderdag, 3mrt-1 R.H.P. van der Knaap
13.15-14.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
14.45-16.15 Intervisie 6 3jun-1.1 24 E. Breedveld
14.45-16.15 Intervisie 6 3jun-2.1 26 C. Meeuwsen
14.45-16.15 Intervisie 6 3jun-1.2 N. Troost
14.45-16.15 Intervisie 6 3jun-2.2
14.45-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3sep-1 27
14.45-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3sep-2 29
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3dec-1 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt