17, 1
31-05-2021 (ma) t/m 04-06-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op donderdag 24-09-2020 om 00:19


Week 22 ma 31-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2B
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2A

Week 22 di 01-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-5 NA1802 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26
10.45-12.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-1 20
10.45-12.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-2 21
10.45-12.15 Onderzoek naar onderwijs 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 C. van Sassen
10.45-12.15 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1mrt-4 Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
10.45-12.15 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1mrt-3
12.15-12.30 Intro Farmaceutische industrie 1sep-3 30
13.00-13.15 Intro Farmaceutische industrie 1sep-4 38
13.15-14.45 Diabetes basis 1mrt-3, 1mrt-4
13.15-14.45 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.3 L.G.M. Hazen
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven J. Verhallen Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.6 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.5 D.G. Hoff-Smalbrugge
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.6 M.M.P. van Meer
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.1 N. Troost
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. van der Woude Ruimte C1.13, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven I. Pool Ruimte C1.14, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.4 T. Tjoa
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.5 R. Dewki
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.6 M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Tijdmanagement 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.15-14.45 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1mrt-1 Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
13.15-14.45 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1mrt-2
13.15-14.45 Begeleidingsblok 1sep-4 38 L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema
15.00-16.30 Diabetes basis 1mrt-1, 1mrt-2
15.00-16.30 Patientveiligheid 1sep-5 NA1802
15.00-16.30 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-1 27 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
15.00-16.30 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-4 26
15.00-16.30 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-3 24
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. van der Woude Ruimte C1.13, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven J. Verhallen Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O.T.M. Schouten Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.5 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.6 K. Abbing

Week 22 wo 02-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Instructie 2jun-CHRON1 20
09.00-10.30 Instructie 2jun-CHRON2 21
10.45-12.15 Kennismaking, opstellen leerdoelen 2jun-CHRON1 20
10.45-12.15 Kennismaking, opstellen leerdoelen 2jun-CHRON2 21
13.15-14.45 Ergotherapie 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2
15.00-16.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20
15.00-16.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21

Week 22 do 03-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5
09.00-10.15 Welkomstwoord en Laboratoriumdiagnostiek 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 M.J. Bos
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20
09.00-12.15 Huiselijk geweld 2+3 3dec-1 30 Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
09.00-12.15 Huiselijk geweld 2+3 3dec-2 38 Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
09.00-17.00 KBA 20-22 Kaderopleiding Bewegingsapparaat 2017-2019 Kaderopleiding Bewegingspaparaat
10.30-12.00 Beleid bij somatisch onverklaarde klacht 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 W. van Rooij
10.45-12.15 Ideale praktijk 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Palliatieve zorg 1+2 3mrt-2 21
10.45-12.15 Palliatieve zorg 1+2 3mrt-1 20
10.45-12.15 Preventie 3sep-3 26
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3sep-1 27 M. Slieker-Bosma, A. de Witt
13.00-14.30 Route C: Die vermoeidheid zit toch niet 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5
13.00-14.30 Route D: Patient-perspectief bij langdur 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 A. Koenraad, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Route B: Zebra's en witte raven 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 B.W.V. Schouten
13.00-14.30 Route A: Zebra's en witte raven 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 M.J. Bos
13.15-14.45 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3sep-1, 3sep-2 29 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 APC Systeem 1 3sep-1, 3sep-2 27
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3dec-2 38
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3dec-1 30
13.15-14.45 Palliatieve zorg 1+2 3mrt-2 21
13.15-14.45 Palliatieve zorg 1+2 3mrt-1 20
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
14.45-16.15 Route A: Patient-perspectief bij langdur 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 A. Koenraad, S.C.M. van Steekelenburg
14.45-16.15 Route B: Die vermoeidheid zit toch niet 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5
14.45-16.15 Route D: Zebra's en witte raven 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 B.W.V. Schouten
14.45-16.15 Route C: Zebra's en witte raven 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 M.J. Bos
15.00-16.30 Intervisie 9 3sep-1.1 27 W.W. Prof. Broek
15.00-16.30 Intervisie 9 3sep-1.2 C. van de Logt
15.00-16.30 Intervisie 9 3sep-2.1 29 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 9 3sep-2.2 S.A. Siek
15.00-16.30 Intervisie 9 3sep-3.1 26 M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 Intervisie 9 3sep-3.2 M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Intervisie 5 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 5 3dec-1.2
15.00-16.30 Intervisie 5 3dec-2.2 38
15.00-16.30 Intervisie 5 3dec-2.1
15.00-16.30 Intervisie 4 3mrt-1.1 20
15.00-16.30 Intervisie 4 3mrt-1.2
15.00-16.30 Intervisie 4 3mrt-2.2
15.00-16.30 Intervisie 4 3mrt-2.1

Week 22 vr 04-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-17.00 KBA 20-22 Kaderopleiding Bewegingsapparaat 2017-2019 Kaderopleiding Bewegingspaparaat