17, 1
07-06-2021 (ma) t/m 11-06-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op woensdag 23-09-2020 om 16:16


Week 23 ma 07-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2B
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3A
10.45-12.45 AVG Intervisie 3
10.45-12.45 AVG Intervisie 3
10.45-12.45 AVG Intervisie 3
10.45-12.45 Supervisie 3
10.45-12.45 Supervisie 3
10.45-12.45 Supervisie 3

Week 23 di 08-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-5 NA1802 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26
09.00-12.15 Ethiek 1 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, E. Bunnik
09.00-12.15 Ethiek 1 1sep-3 30 E. Husen, I.D. Hartog
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-1
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-2
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-3
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-4
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-5 NA1802 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Kleine kwalen 1mrt-1 20
10.45-12.15 Kleine kwalen 1mrt-2 21
10.45-12.15 Kleine kwalen 1mrt-3 24
10.45-12.15 Kleine kwalen 1mrt-4 26
10.45-12.15 Begeleidingsblok 1sep-1 27 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
12.15-12.30 Intro Farmaceutische industrie 1sep-1 27
13.00-13.15 Intro Farmaceutische industrie 1sep-2 29
13.15-14.45 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1sep-2 27
13.15-14.45 Vaardigheden Therapie 1sep-1
13.15-14.45 Vaardigheden Diagnostiek 1sep-4
13.15-14.45 KR What's HAPpening 1sep-5 29
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-3 30
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6
13.15-14.45 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1mrt-2 Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
13.15-14.45 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1mrt-1
13.15-16.30 Voortgangsgesprek 4 1sep-2 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-16.30 Voortgangsgesprek 4 1sep-3 E. Husen, A. Koenraad
15.00-16.30 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1sep-3 30
15.00-16.30 Vaardigheden Therapie 1sep-4
15.00-16.30 Vaardigheden Diagnostiek 1sep-1
15.00-16.30 Farmaceutische industrie (HH-Farmaceutis 1sep-5 NA1802
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1sep-2 27
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6
15.00-16.30 Vaardighedenond 3: Schouder/hand/polsinj 1mrt-4 Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
15.00-16.30 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1mrt-3

Week 23 wo 09-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Themadag Ouderen* 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21
10.45-12.15 Probleemgedrag 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2
13.15-14.45 Dementie: Achtergrond en Ontwikkelingen 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2
15.00-16.30 Dementie 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2

Week 23 do 10-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Voorbespreken zelfstandige weken + LvE 3dec-1 30 Voorbespreken zelfstandige weken
09.00-10.30 Voorbespreken zelfstandige weken + LvE 3dec-2 38 Voorbespreken zelfstandige weken
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Gedragsverandering en leefstijlgeneeskun 3mrt-1 20
10.45-12.15 Gedragsverandering en leefstijlgeneeskun 3mrt-2 21
10.45-12.15 Kleine kwalen 3dec-1 30
10.45-12.15 Kleine kwalen 3dec-2 38
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-16.30 APC-toets 3dec-1
10.45-16.30 APC-toets 3dec-2
10.45-16.30 Klinische genetica 3sep-1, 3sep-2
13.15-14.45 Astma/COPD 3mrt-2 21
13.15-14.45 Ouderenzorg I 3mrt-1 20
13.15-14.45 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3sep-3 26 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 APC Systeem 2 3sep-3 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3dec-1 30
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3dec-2 38
15.00-16.30 Astma/COPD 3mrt-1 21
15.00-16.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-3 26
15.00-16.30 Ouderenzorg I 3mrt-2 20
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3dec-1 30
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3dec-2 38