17, 1
09-12-2019 (ma) t/m 13-12-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 50 ma 09-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-1 27
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-2 29
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-3 30
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1sep-4 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26
09.00-10.30 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-2 21 N. Hamdoula
09.00-10.30 Patientveiligheid 1mrt-3 24 J.T. van Geffen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-1 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-2 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-4 C.J. de Waard, G. Kuip
10.15-12.45 CVRM 1sep-3, 1sep-4 R. Zegers
10.15-12.45 Coronair 1sep-1, 1sep-2
10.15-16.30 *KR Hartcursus dag 1* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
10.45-12.15 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-1 20 N. Hamdoula
10.45-12.15 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-4 26
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-2 21
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4
13.00-14.30 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1mrt-3 24 N. Hamdoula
13.00-14.30 Farmaceutische industrie 1mrt-4 20 F.P. Bareman
13.00-14.30 Voortgangsgesprek 4 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.00-16.30 CVRM 1sep-1, 1sep-2 R. Zegers
14.00-16.30 Coronair 1sep-3, 1sep-4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.6
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4
14.45-16.15 Patientveiligheid 1mrt-2 24 A. de Witt
14.45-16.15 Farmaceutische industrie 1mrt-1 20

Week 50 wo 11-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kennismaking 2dec-KLIN1 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ1 24
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2dec-KLIN1 29
10.45-12.15 Psychofarmacologie 2dec-GGZ1
13.00-14.30 Intro leerdoelen, CAT en Casuistiek 2dec-KLIN1 29
13.00-16.15 Psychiatrie & Recht 2dec-GGZ1
14.45-16.15 Omgaan met conflicten 2dec-KLIN1 29

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kennismaking 3dec-1 30
09.00-10.30 Kennismaking 3dec-2 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Palliatieve zorg 3 3mrt-1 20 A. Boeyinga, I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-12.15 APC oefentoets 3jun-1 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-16.15 *Themadag Moeilijk Interpreteerbare Klac 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
10.45-11.15 Voorlichting Differentiatie 3dec-1, 3dec-2
10.45-12.15 Ouderenzorg II 3jun-2 26 Ü Tas
10.45-12.15 Chronisch zieken 2 3sep-2 29
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3mrt-1 21 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3mrt-2 20 F. Guibert Buiron, M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-12.15 Visite- en telefoonarts 3sep-1 29
11.15-11.45 Intro Maatschappelijk handelen 3dec-1, 3dec-2
11.45-12.15 Intro Wetenschapsprogramma 3dec-1, 3dec-2
13.00-13.30 Introductie APC onderwijs 3dec-1 30
13.00-13.30 Introductie APC onderwijs 3dec-2 38
13.00-14.30 Diabetes complicaties 3sep-1 29
13.00-14.30 Patientveiligheid 3sep-2 27
13.00-14.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3mrt-1 20
13.00-14.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3mrt-2 21
13.00-14.30 APC Systeem 1 3jun-2 26
13.00-14.30 Huiselijk geweld 1 3jun-1 24 Let op, 2 weken van tevoren casuïstiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
13.30-13.45 Intro Palliatieve Zorg 3dec-1 30
13.45-14.30 Kennismaking vervolg 3dec-1 30
14.45-16.15 CVRM Casuistiek 3sep-1 27
14.45-16.15 Diabetes complicaties 3sep-2 29
14.45-16.15 Chronisch zieken 1 3dec-1 30
14.45-16.15 Chronisch zieken 1 3dec-2 38
14.45-16.15 Huiselijk geweld 2 3jun-1 24
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 H. Slim
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn
14.45-16.15 Begeleidingsblok 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma