17, 1
08-04-2019 (ma) t/m 12-04-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 15 ma 08-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B 21
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B 26
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A 6
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B 20
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A 24
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A 14
10.45-12.45 AVG Supervisie 24 C. Douma
10.45-12.45 AVG Supervisie 21 I. Pool
10.45-12.45 AVG Supervisie 37 N. van Iperen
10.45-12.45 AVG Supervisie 2 B. Visser

Week 15 di 09-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 CQ-5D (GK-gebouw)
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Vaardighedenond 1: KNO 1mrt-3 24 A.W.D. Verhof Otoscoop meenemen.
09.00-10.30 Vaardighedenond 4: Enkel/voet/knieond/ta 1mrt-4 Faculteit 72 (Ee-387) L.G.M Croles - Zantkuijl, F.J. Boute Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
09.00-12.15 Vaardighedenond 2: DGO 1mrt-1 PKV-D9 (GK-gebouw), PKV-D10 (GK-gebouw) A. van Breukelen PKV D9 en D10
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 1 1mrt-1 CQ-5A, CQ-5C G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.00-13.00 Opbouw IUD/Schouder 24, 26 M. Pereira
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 1mrt-1 CQ-5D (GK-gebouw)
10.45-12.15 Vaardighedenond 1: KNO 1mrt-4 24 M. Kooijman Otoscoop meenemen.
10.45-12.15 Vaardighedenond 4: Enkel/voet/knieond/ta 1mrt-3 Faculteit 72 (Ee-387) L.G.M Croles - Zantkuijl, F.J. Boute Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
12.15-14.00 Afbouw KNO/ENKEL 20 M. Pereira
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 CQ-5D (GK-gebouw)
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 21 G. Kuip, C.J. de Waard, A.W.D. Verhof
13.00-14.30 BLOKKERING SUPERVISIE 30, 38
13.00-14.30 Oogheelkunde 1mrt-1 20 P. van Reedt Dortland Eigen funduscoop meenemen
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 CQ-5E (GK-gebouw) C. Meeuwsen Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 28 C. van de Logt Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.1 CQ-3B (GK-gebouw) O. Schouten Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.2 NA802 W. van 't Spijker Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 N. van Iperen Geannuleerd - verplaatst naar 4 april 2019 van 16:15-17:45 uur
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.C.1 NA502 F. Kiymazaslan Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.C.2 CQ-1C (GK-gebouw) N.A. van der Leer Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.3 11 K. Abbing
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1sep-1.C.3 CQ-4D (GK-gebouw) H. Slim Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
13.00-14.30 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1mrt-2 Faculteit 72 (Ee-387) N. Hamdoula
13.00-14.30 WV 6: Therapie dag 1 1sep-4.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-1.B 29 D Schiphof
13.00-14.30 WV 6: Therapie dag 1 1sep-3.A, 1sep-2.A, 1sep-4.A, 1sep-1.A 27 M. van Middelkoop
13.00-16.15 Vaardighedenond 2: DGO 1mrt-3 PKV-D9 (GK-gebouw), PKV-D10 (GK-gebouw) A. van Breukelen PKV D9 en D10
13.00-16.15 Voortgangsgesprek 1 1mrt-3 CQ-5A, CQ-5C M.P. Doornbosch
14.45-16.15 APC 02: Begin van het consult 1mrt-4 21 G. Kuip, C.J. de Waard, A.W.D. Verhof
14.45-16.15 BLOKKERING SUPERVISIE 30, 38, 29, 20
14.45-16.15 Oogheelkunde 1mrt-2 20 P. van Reedt Dortland Eigen funduscoop meenemen
14.45-16.15 PIN (NHG) en/of BMJ 1mrt-3 CQ-5D (GK-gebouw)
14.45-16.15 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1mrt-1 Faculteit 72 (Ee-387) L.G.M Croles - Zantkuijl
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.2 CQ-5E (GK-gebouw) C. Meeuwsen Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.B.1 NA1905 M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.1 HNK Rotterdam Westblaak W. van Kouwenhoven Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 30 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.A.1 NA502 F. Kiymazaslan Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.B.2 NA1502 N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.1 28 C. van de Logt Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 NA-2802 N. van Iperen Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.A.2 CQ-1C (GK-gebouw) N.A. van der Leer Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.B.2 NA-2202 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.A.1 CQ-3B (GK-gebouw) O. Schouten Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.2 11 A. Smulders
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.3 Lokaal-11 (Ce-244) H. von Meijenfeldt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.3 CQ-4D (GK-gebouw) H. Slim Let op, supervisie is niet in Het Coachhuis maar eenmalig bij Erasmus MC.
15.00-16.30 WV 6: Therapie dag 1 1sep-1.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C, 1sep-2.C 27 A. Bohnen

Week 15 wo 10-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Diversiteit 2mrt-GGZ2 24 Dr. C. Hoffer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 26 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
09.00-12.30 Mentorgroep Mentorgroep 29 M.J. Bhogal Statham
09.00-16.15 Preventieve Zorg: Verplichte Landelijke 3mrt-1, 3mrt-2 Extern
10.45-12.15 Diversiteit 2mrt-GGZ1 24 Dr. C. Hoffer
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 26 J.C. Chardon, H.R. Balvert
10.45-16.15 Polyfarmacie 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 15 S. Verdoorn
13.00-14.00 Methoden van psychotherapie 2mrt-GGZ1, 2mrt-GGZ2 23 F. Kwee, MJ. Vertriest
14.00-15.00 Methoden van psychotherapie 2mrt-GGZ1 24 F. Kwee, MJ. Vertriest
14.00-15.00 Methoden van psychotherapie 2mrt-GGZ2 26 F. Kwee, MJ. Vertriest
15.15-16.15 Methoden van psychotherapie 2mrt-GGZ1 26 F. Kwee, MJ. Vertriest
15.15-16.15 Methoden van psychotherapie 2mrt-GGZ2 24 F. Kwee, MJ. Vertriest

Week 15 do 11-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 3jun-1.2 20 F.P. Bareman
09.00-10.30 APC Systeem 1 3sep-2 29 S.A. Siek, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.00-16.15 Preventieve Zorg: Verplichte Landelijke 3mrt-1, 3mrt-2 Extern
09.00-16.30 NHG-Kaderopleiding Kaderopleiding Bewegingsapparaat 2017-2019 8 Bewegingsapparaat 18/20
10.45-12.15 APC en stressgerelateerde aandoeningen 3jun-1.1 20 S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC Systeem 1 3sep-1 27 M.P. Doornbosch, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1.2 24 H.R. Balvert, L. Fredrikze
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 1 3dec-1 30 B.W.V. Schouten, M.J. Bos
11.00-12.00 Voorbereiden introductiecursus NA-1808 R. Zegers, M.L. Jacobs, J.C. Chardon
13.00-14.30 Diabetes de complexe patiënt 3sep-1 27 F. van de Does
13.00-14.30 Ouderenzorg II 3sep-2 29 Ü Tas
13.00-14.30 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt, M.L. Weltevrede
13.00-16.15 Diversiteit 3jun-1 24 N. Hamdoula, Voorlichters Taal & Gezondheid
14.45-16.15 Diabetes de complexe patiënt 3sep-2 27 W. van Hoek
14.45-16.15 Ouderenzorg II 3sep-1 29 Ü Tas
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.2 9 C. Meeuwsen
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch