17, 1
12-10-2020 (ma) t/m 16-10-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op woensdag 23-09-2020 om 16:16


Week 42 ma 12-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 1 AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 2 AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs Jaar 3 AVG Cursusjaar 3A
11.45-13.15 Onderwijs Syndroomreferaat 5 AVG

Week 42 di 13-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 1mrt-1 5.1.1 Bachzaal G.M. Lagerwerf, S.A. Siek LEOh bespreken in groep.
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 1mrt-2 5.1.2 Beethovenzaal M.L. Jacobs, E.M. Nijenhuis LEOh bespreken in groep.
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 1mrt-3 2.1 Prinsenzaal F. Wouters, M.P. Doornbosch LEOh bespreken in groep.
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 27
09.00-10.30 LvE + Intro tijdmanagement 1sep-5 Externe ruimte M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 LvE + Intro tijdmanagement 1sep-2 Externe ruimte B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 LvE + Intro tijdmanagement 1sep-3 Externe ruimte E. Husen, A. Koenraad
09.00-10.30 Vaardighedenond 4: Enkel/voet/knieond/ta 1sep-1 FAC 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
09.00-10.30 Begeleidingsblok 1mrt-4 1.1 van Stolkzaal Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
09.00-12.15 Vaardighedenond 2: DGO 1sep-4 21, 24 A. van Breukelen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 1 1sep-4 20, 26 L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1sep-2 Externe ruimte B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1sep-5 Externe ruimte M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Kleine kwalen 1sep-4 27
10.45-12.15 Vaardighedenond 1: KNO 1sep-1 FAC 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit A.W.D. Verhof Eigen otoscoop meebrengen.
10.45-16.30 Astma en COPD Cursus 1mrt-2, 1mrt-4 5.1 Bach-/Beethovenzaal L. van der Meer Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-16.30 Astma en COPD Cursus 1mrt-3, 1mrt-1 2.1 Prinsenzaal C.J. Kuypers
10.50-12.20 APC 02: Begin van het consult 1sep-3 Externe ruimte E. Husen, A. Koenraad
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-1 27
13.15-14.45 Vaardighedenond 1: KNO 1sep-4 FAC 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit A.W.D. Verhof, M. Kooijman Eigen otoscoop meebrengen.
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-2 Externe ruimte B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-3 Externe ruimte E. Husen, A. Koenraad
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-5 Externe ruimte M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-16.30 Vaardighedenond 2: DGO 1sep-1 21, 24 A. van Breukelen
13.15-16.30 Voortgangsgesprek 1 1sep-1 20, 26 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
15.00-16.30 Kleine kwalen 1sep-1 27
15.00-16.30 Vaardighedenond 4: Enkel/voet/knieond/ta 1sep-4 FAC 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit Hou voor het oefenen van de vaardigheden rekening met het dragen van gepaste kleding.
19.30-21.00 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 Online sessie E.C.G. Kodde

Week 42 wo 14-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Themadag Ouderen* 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 6 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 5 G. Kuip, E.P.R Schep
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 5.1.1 Bachzaal E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 5.1.2 Beethovenzaal J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-2 Externe ruimte B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-3 Externe ruimte E. Husen, A. Koenraad
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1sep-5 Externe ruimte M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 HTB 2 2sep-GGZ2, 2sep-GGZ1 5.1 Bach-/Beethovenzaal J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg, M.P. Doornbosch, E.J.M. Frölke
10.45-12.15 Probleemgedrag 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 31 E.P.R Schep, K.R. Gelsema
13.15-14.45 Dementie: Achtergrond en Ontwikkelingen 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 31 S. Franzen
13.15-16.30 Acute psychiatrie 2sep-GGZ2 5.1.2 Beethovenzaal A.F.F.R. van Reijsen Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
13.15-16.30 GGZ Diagnostiek 2sep-GGZ1 5.1.1 Bachzaal J.R.M. Dopper Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
15.00-16.30 Dementie 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 31

Week 42 do 15-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 36 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag 16 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Annekee - LEOh Opleiders donderdag 39 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 23 I.C. Hodes, L. Fredrikze
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 35 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Anne en Meike Opleiders donderdag 4.4 Oomszaal A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag 3.1 Burg. Oudzaal J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne Opleiders donderdag 1.1 van Stolkzaal P.A. Muller, A. Weiland Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam. Introductie maatschappelijk handelen door Frits Bareman van 11.00-11.30 uur
13.30-15.30 Keuzemodule Chronische Zorg en organiser Opleiders donderdag 35 J.N. Belo
13.30-15.30 Keuzemodule Palliatieve Zorg Opleiders donderdag 39 P.M. Kevenaar, W. Slort
13.30-15.30 Keuzemodule Personeelsmanagement - deel Opleiders donderdag Querido zaal R. Lagerweij
14.00-17.00 APC-beoordelaars bijeenkomst Opleiders donderdag 23 L.A. de Jonge-'t Hoen