Week 16 ma 15-04-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
08.30-17.30 | STARtclass | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | Externe ruimte | | |
|
Week 16 di 16-04-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
08.30-17.30 | STARtclass | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | Externe ruimte | | |
09.00-16.30 | Differentiatieonderwijs | 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW | OWR 3 | | Bewegingsapparaat mrt24 |
09.30-12.45 | Workshop 1mrt1 | Opleiders dinsdag | OWR 20 | E. Husen, L. Fredrikze | |
09.30-12.45 | Workshop 1mrt2 | Opleiders dinsdag | OWR 24 | M. Kiemeneij, E.M. Nijenhuis | |
09.30-12.45 | Workshop 1mrt3 | Opleiders dinsdag | OWR 26 | S. Stockmann, B. Bombosch | |
09.30-12.45 | Workshop 1mrt4 | Opleiders dinsdag | OWR 27 | A.P.J.M. van den Hurk, M. Graafmans | |
09.30-12.45 | Workshop 1sep1 | Opleiders dinsdag | OWR 29 | N.M.C. Kuipers, D.N.N.J. Lo-Fo-Wong | 10.30-11.00 uur: Uitleg curriculum + kwaliteitscyclus door Marloes Jacobs |
09.30-12.45 | Workshop 1sep2 | Opleiders dinsdag | OWR 30 | K.R. Gelsema, A. Koenraad | 09.30-10.00 uur: Uitleg curriculum + kwaliteitscyclus door Lydeke van Beek |
09.30-12.45 | Workshop 1sep3 | Opleiders dinsdag | OWR 34 | C.J.M. Laauwen, M.L. Weltevrede | 09.30 - 10.00 uur: Uitleg curriculum + kwaliteitscyclus door Anne de Witt |
09.30-12.45 | Workshop 1sep4 | Opleiders dinsdag | OWR 38 | A. Au, S.C.M. van Steekelenburg | 09.30-10.00 uur: Uitleg curriculum + kwaliteitscyclus door Robert Zegers |
11.45-12.45 | Uitlegsessie overstap EMC e-mailadres | Opleiders dinsdag | OWR 31 | A.W.D. Verhof | |
13.30-15.30 | Leergang 2 - september A | Opleiders dinsdag | OWR 34 | K.R. Gelsema, S.C.M. van Steekelenburg | |
13.30-15.30 | Leergang 2 - september B | Opleiders dinsdag | OWR 30 | G.M. Lagerwerf, S.A. Siek | |
13.30-15.30 | Leergang 1 - maart A | Opleiders dinsdag | OWR 24 | S. Stockmann, L. Fredrikze, N.M.C. Kuipers | |
13.30-15.30 | Leergang 1 - september | Opleiders dinsdag | OWR 27 | A. Koenraad, C. van Assendelft | |
13.30-15.30 | Leergang 2 - maart A | Opleiders dinsdag | OWR 20 | | |
13.30-15.30 | Leergang 2 - maart B | Opleiders dinsdag | OWR 38 | | |
13.30-15.30 | Leergang 3-september: Vaardigheden - Sle | Opleiders dinsdag | FAC 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit | D. Vukosavljevic, J.E. van der Vorm | |
13.30-15.30 | Leergang 3-maart: EBM 1 | Opleiders dinsdag | OWR 26 | R.H.W. Strijkers | |
14.00-15.00 | 6-wekelijkse docentenoverleg | Hag.1mrt-docenten | NA1802 | | |
|
Week 16 wo 17-04-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
08.30-17.30 | STARtclass | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | Externe ruimte | | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 2mrt-CHRON1 | OWR 20 | G. Kuip, W. Braber | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 2mrt-CHRON2 | OWR 24 | E.P.R Schep, E. de Vogel-Voogt | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 2mrt-GGZ1 | OWR 26 | L. Carsouw, B. Bombosch | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 2mrt-GGZ2 | OWR 27 | J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 2dec-KLIN1 | OWR 34 | H. Ponssen, A. Weiland | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 2mrt-KLIN1 | OWR 29 | S. Crama, L. Fredrikze | |
10.45-12.15 | HTB 2 | 2mrt-GGZ1 | OWR 26 | L. Carsouw, B. Bombosch | |
10.45-12.15 | HTB 3 | 2mrt-GGZ2 | OWR 27 | J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg | |
10.45-12.15 | Onderwijs | 2dec-KLIN1, 2mrt-KLIN1 | OWR 29 | H. Ponssen, A. Weiland, S. Crama, L. Fredrikze | |
11.00-16.30 | Polyfarmacie | 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 | OWR 15 | S. Verdoorn | |
12.15-13.15 | Digitale intervisie stageopleiders GGZ | Stageopleiders GGZ | Online sessie | | |
13.15-16.30 | Acute psychiatrie | 2mrt-GGZ2 | OWR 27 | A.F.F.R. van Reijsen | |
13.15-16.30 | GGZ Diagnostiek | 2mrt-GGZ1 | OWR 26 | C. van Beurden | |
13.15-16.30 | Onderwijs | Mentorgroep | OWR 38 | M. Kooijman | |
13.15-16.30 | Speurtocht | 2dec-KLIN1, 2mrt-KLIN1 | Externe ruimte | H. Ponssen, A. Weiland, S. Crama, L. Fredrikze | |
|
Week 16 do 18-04-2024 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
08.30-17.30 | STARtclass | 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 | Externe ruimte | | |
09.30-12.00 | Workshop 3sep3 | Opleiders donderdag | Externe ruimte | M. Slieker-Bosma, R.A.F. Kolsters | Locatie: Zeeland |
09.30-12.45 | Workshop 3jun1 | Opleiders donderdag | OWR 26 | Y.D.M. van Trier, M.M.E. van der Meer | |
09.30-12.45 | Workshop 3dec1 | Opleiders donderdag | OWR 34 | H.R. Balvert, A. Koenraad | |
09.30-12.45 | Workshop 3dec2 | Opleiders donderdag | OWR 38 | J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis | |
09.30-12.45 | Workshop 3jun2 | Opleiders donderdag | OWR 27 | C.L. van Dalsen, L. Fredrikze | |
09.30-12.45 | Workshop 3mrt1 | Opleiders donderdag | OWR 20 | F. Wouters, L.A. de Jonge-'t Hoen | |
09.30-12.45 | Workshop 3mrt2 | Opleiders donderdag | OWR 24 | A. de Witt, E. de Vogel-Voogt | |
09.30-12.45 | Workshop 3mrt3 | Opleiders donderdag | OWR 30 | L.L. Philippa-Koeners, M. Graafmans | |
11.45-12.30 | Uitlegsessie EMC mail + Office.com | Opleiders donderdag | CO-2 | A.W.D. Verhof | |
12.00-14.00 | Lunch | 3sep-3, Opleiders donderdag | Externe ruimte | M. Slieker-Bosma, R.A.F. Kolsters | Locatie: Zeeland |
12.00-16.30 | gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-1 | 3sep-1, Opleiders donderdag | | C.C. Pouw, S.A. Siek | |
12.00-16.30 | gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-2 | Opleiders donderdag, 3sep-2 | | E. Husen, A. Weiland | |
12.00-16.30 | gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-3 | Opleiders donderdag, 3sep-3 | Externe ruimte | R.A.F. Kolsters, M. Slieker-Bosma | Locatie in Zeeland |
13.15-16.30 | Ideale praktijk | 3sep-1 | OWR 16 | C.C. Pouw, S.A. Siek | |
13.30-15.30 | Keuzemodule Leefstijlgeneeskunde - 1 | Opleiders donderdag | OWR 20 | R. Zegers, M.L. Weltevrede | |
13.30-15.30 | Keuzemodule Leary live - 1 | Opleiders donderdag | OWR 26 | R. van Herwerden, A. Koenraad | |
13.30-15.30 | KM Sportgeneeskunde: Knieklachten | Opleiders donderdag | FAC 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit | R. van Linschoten | |
14.00-16.00 | Ideale praktijk | 3sep-3, Opleiders donderdag | Externe ruimte | M. Slieker-Bosma, R.A.F. Kolsters | Locatie: Zeeland |
15.00-16.00 | Docentenoverleg 3e jaar | Hag | OWR 24 | | |
16.00-20.00 | Ontspanning + diner | 3sep-3, Opleiders donderdag | Externe ruimte | M. Slieker-Bosma, R.A.F. Kolsters | Locatie: Zeeland |
|