17, 1
12-04-2021 (ma) t/m 16-04-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 15 di 13-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad LEOh bespreken in groep.
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede LEOh bespreken in groep.
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 1sep-5 NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze LEOh bespreken in groep.
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24
09.00-12.15 Ethiek 1 1sep-1 27 M.J. Bos
09.00-12.15 Ethiek 1 1sep-4 38 K.R. Gelsema
09.00-16.30 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW Bewegingsapparaat mrt21
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1mrt-1 20
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1mrt-2 21
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1mrt-3 24
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1mrt-4 26
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-5 NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
10.45-12.15 WV 6: Therapie dag 1 1sep-2 29 A. Bohnen
13.00-16.15 Tweedaagse met de groep 1mrt-3 Extern
13.00-16.15 Tweedaagse met de groep 1mrt-1 Extern
13.00-16.15 Tweedaagse met de groep 1mrt-2 Extern
13.00-16.15 Tweedaagse met de groep 1mrt-4 Extern
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.1
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.1
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 WV 6: Therapie dag 1 1sep-3 30 A. Bohnen
15.00-16.30 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
15.00-16.30 LEOh bespreken + LvE 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg LEOh bespreken in groep.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.5
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.5
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.6
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.1
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.1
15.00-16.30 WV 6: Therapie dag 1 1sep-5 A. Bohnen

Week 15 wo 14-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 26
10.45-12.15 HTB 2 2mrt-GGZ1 24
10.45-12.15 HTB 2 2mrt-GGZ2 26
10.45-12.15 KR Gevallen en in de war 2mrt-KLIN1 27
10.45-12.15 Medische ethiek in de chronische zorg 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2
13.15-14.45 Kostenbewustzijn 1 2mrt-KLIN1 27
13.15-16.30 Acute psychiatrie 2mrt-GGZ2 26
13.15-16.30 GGZ Diagnostiek 2mrt-GGZ1 24
13.15-16.30 Wondverzorging 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2
15.00-16.30 Omgaan met conflicten 2 2mrt-KLIN1 27

Week 15 do 15-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec1 LEOh bespreken Opleiders donderdag 30 LEOh bespreken in groep.
09.30-12.45 Workshop 3dec2 LEOh bespreken Opleiders donderdag 38 LEOh bespreken in groep.
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Annekee Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Anne en Meike Opleiders donderdag 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jos en Ellen Opleiders donderdag 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.30-12.45 Workshop 3sep3 Arjen en Anne W. Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, A. Weiland
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-1 3sep-1, Opleiders donderdag M. Slieker-Bosma, A. de Witt
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-2 Opleiders donderdag, 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
12.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3sep-3 Opleiders donderdag, 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3, groep 3 3sep-1, Opleiders donderdag B.W.V. Schouten, A. de Witt, M. Slieker-Bosma
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3, groep 3 Opleiders donderdag, 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
13.15-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3, groep 3 Opleiders donderdag, 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 24
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26