17, 1
19-04-2021 (ma) t/m 23-04-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 16 di 20-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep1 Michiel en Simone Opleiders dinsdag 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.30-13.30 Workshop 1sep3 Esther H. en Annekee Opleiders dinsdag 30 E. Husen, A. Koenraad
09.30-13.30 Workshop 1sep4 Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.30-13.30 Workshop 1sep5 Rob en Lenneke Opleiders dinsdag NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders dinsdag
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 S.A. Siek, E. van Krieken
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.M.E. van der Meer, M.L. Jacobs
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27
13.30-15.30 Leergang 3- september: Vaardigheden: sle Opleiders dinsdag
13.30-15.30 Leergang 3-maart/EBM 1 Opleiders dinsdag 24

Week 16 wo 21-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-KLIN1, 2mrt-KLIN1 Externe ruimte
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 26
09.00-17.00 Introductiecursus Nieuwe Opleiders dag 1 Nieuwe opleiders R. Zegers, M.L. Jacobs, J.C. Chardon
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 2 2mrt-GGZ1 24
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2mrt-GGZ2 26
10.45-12.15 Parkinson 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2
10.45-16.30 Extern 2dec-KLIN1, 2mrt-KLIN1 Externe ruimte
13.15-16.30 ASS en ADHD 2mrt-GGZ1, 2mrt-GGZ2
13.15-16.30 Palliatieve Zorg 3 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2

Week 16 do 22-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20
09.00-12.15 APC-toets 3sep-1 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-12.15 APC-toets 3sep-2 P.A. Muller, A. Weiland, J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-17.00 Introductiecursus Nieuwe Opleiders dag 2 Nieuwe opleiders M.L. Jacobs, R. Zegers
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 4 3mrt-1 20, 21 Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 4 3mrt-2 Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
10.45-12.15 Chronische nierschade 3sep-3 26
10.45-12.15 Huiselijk geweld 1 3dec-1 30
10.45-12.15 Kleine kwalen 3sep-2 29
10.45-12.15 Kleine kwalen 3sep-1 27
10.45-12.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3dec-2 38
10.45-16.30 Klinische genetica 3jun-1 24
12.15-12.30 Introductie APC systeem 3sep-1, 3sep-2 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 Astma/COPD 3dec-1 30
13.15-14.45 Diabetes complicaties 3dec-2 38
13.15-14.45 APC-toets 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland, J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
13.15-14.45 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3mrt-1 20, 21 Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
13.15-14.45 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3mrt-2 Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
13.15-14.45 Kleine kwalen 3sep-3 26
13.15-14.45 Preventie 3sep-2 29
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 Astma/COPD 3dec-2 30
15.00-16.30 Diabetes complicaties 3dec-1 38
15.00-16.30 Intervisie 8 3sep-1.1 27 W.W. Prof. Broek
15.00-16.30 Intervisie 8 3sep-1.2
15.00-16.30 Intervisie 8 3sep-2.1 29 F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 8 3sep-2.2
15.00-16.30 Intervisie 8 3sep-3.1 26
15.00-16.30 Intervisie 8 3sep-3.2
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.1 20
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-1.2
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.1 21
15.00-16.30 Intervisie 3mrt-2.2