17, 1
26-04-2021 (ma) t/m 30-04-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 17 di 27-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-KLIN1
09.00-16.30 Koningsdag 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-16.30 Geen TKD 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 Externe ruimte
10.45-12.15 Patientveiligheid 3 2dec-KLIN1
13.15-16.30 Bezoek tuchtcollege 2dec-KLIN1 Externe ruimte

Week 17 wo 28-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 HTB 3 2mrt-GGZ2 24
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 26
10.45-12.15 HTB 3 2mrt-GGZ1 24
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON1 20
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON2 21
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 26
13.15-14.45 CAT Presentaties 2mrt-GGZ2 26
13.15-14.45 Psychotrauma 2mrt-GGZ1 24
13.15-16.30 HTB 3 Carrousel 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2
15.00-16.30 CAT Presentaties 2mrt-GGZ1 26
15.00-16.30 Psychotrauma 2mrt-GGZ2 24

Week 17 do 29-04-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20
09.00-14.45 Voortgangsgesprek 3 3sep-1 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-14.45 Voortgangsgesprek 3 3sep-2 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-14.45 Voortgangsgesprek 3 3sep-3 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Calamiteiten op de HAP 3dec-2 38 C. Gerretsen
10.45-12.15 Palliatieve zorg 1+2 3mrt-2 21
10.45-12.15 Presentatie maatschappelijk handelen 3mrt-1 20
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
10.45-14.45 APC oefentoets 3dec-1 30
13.15-14.45 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3jun-1 24 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 APC Systeem 2 3jun-1 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 Huiselijk geweld 1 3dec-2 38
13.15-14.45 Palliatieve zorg 1+2 3mrt-2 21
13.15-16.30 Palliatieve zorg 1+2 3mrt-1 20
15.00-16.30 Ouderenzorg II 3sep-1 27
15.00-16.30 Huiselijk geweld 1 3sep-3 26 Let op, 2 weken van tevoren casuistiek per mail inleveren bij de groepsdocenten.
15.00-16.30 Intervisie 10 3jun-1.1 24 C.C. Meeuwsen
15.00-16.30 Intervisie 10 3jun-1.2 N. op 't Veld
15.00-16.30 Intervisie 4 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 4 3dec-1.2
15.00-16.30 Intervisie 4 3dec-2.2
15.00-16.30 Intervisie 4 3dec-2.1 38
15.00-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3mrt-2 21
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis