17, 1
03-05-2021 (ma) t/m 07-05-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 18 di 04-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-5 NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
10.45-16.30 *Themadag Diversiteit* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5

Week 18 wo 05-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24
09.00-10.30 Verslavingsproblematiek 2mrt-GGZ2 26
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON1 20
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON2 21
10.45-12.15 KR Collaps 2mrt-KLIN1 27
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 24
10.45-12.15 Verslavingsproblematiek 2mrt-GGZ1 26
13.15-14.45 Beroepsgeheim 2mrt-KLIN1 27
13.15-16.30 Acute psychiatrie 2mrt-GGZ1 24
13.15-16.30 Palliatieve Zorg 4 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2
13.15-16.30 GGZ Diagnostiek 2mrt-GGZ2 26
15.00-16.30 Omgaan met Conflicten 3 (oefenen met act 2mrt-KLIN1 27

Week 18 do 06-05-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 38
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20
09.00-12.15 Huiselijk geweld 2+3 3sep-1 27 Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
09.00-12.15 Huiselijk geweld 2+3 3dec-1 30 Acteur vanaf 10:45 uur aanwezig
10.45-12.15 Calamiteiten op de HAP 3jun-1 24 C. Gerretsen
10.45-12.15 Chronische nierschade 3sep-2 29
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-14.45 APC oefentoets 3dec-2 38
12.15-12.30 Carriere binnen het instituut 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3
13.15-14.45 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-2 29
13.15-14.45 APC en stressgerelateerde aandoeningen 1 3sep-3 26 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 APC Systeem 1 3sep-3 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
13.15-14.45 Leren van ervaringen 3dec-1 30
13.15-14.45 Presentatie maatschappelijk handelen 3mrt-2 21
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
15.00-16.30 Astma/COPD: meet the expert 3sep-3 26
15.00-16.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-1 29
15.00-16.30 Patientveiligheid 3dec-2 38
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3sep-2 27 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, A. Koenraad
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3dec-1 30