Week 8 ma 17-02-2025 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-13.00 | AVG Onderwijs jaar 1 | AVG Cursusjaar 1B | | | |
09.00-16.30 | AVG Onderwijs jaar 1 | AVG Cursusjaar 1A | | | |
|
Week 8 di 18-02-2025 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-16.30 | Differentiatieonderwijs | 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW | | | Bewegingsapparaat sept24 |
09.30-12.45 | Workshop 1mrt1 | Opleiders dinsdag | OWR 20 | E. Husen, L. Fredrikze | |
09.30-12.45 | Workshop 1mrt2 | Opleiders dinsdag | OWR 24 | M. Kiemeneij, E.M. Nijenhuis | |
09.30-12.45 | Workshop 1mrt3 | Opleiders dinsdag | OWR 26 | S. Stockmann, B. Bombosch | |
09.30-12.45 | Workshop 1mrt4 | Opleiders dinsdag | OWR 27 | A.P.J.M. van den Hurk, M. Graafmans | |
09.30-12.45 | Workshop 1sep1 | Opleiders dinsdag | OWR 29 | | |
09.30-12.45 | Workshop 1sep2 | Opleiders dinsdag | OWR 30 | | |
09.30-12.45 | Workshop 1sep3 | Opleiders dinsdag | OWR 34 | | |
09.30-12.45 | Workshop 1sep4 | Opleiders dinsdag | OWR 38 | | |
09.30-12.45 | Workshop 1sep5 | Opleiders dinsdag | | | |
|
Week 8 wo 19-02-2025 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.00-09.45 | Invullen evaluatie in Forms | 2dec-GGZ1 | OWR 20 | | |
09.00-09.45 | Leren van ervaringen | 2dec-GGZ2 | OWR 24 | | |
09.00-10.30 | AVG | 2dec-CHRON2 | OWR 27 | | |
09.00-10.30 | Voortgangsgesprek | 2dec-CHRON1 | | | |
09.00-10.30 | Leren van ervaringen | 2dec-CHRON1 | OWR 26 | | |
09.45-10.30 | Invullen evaluatie in Forms | 2dec-GGZ2 | OWR 24 | | |
09.45-10.30 | Leren van ervaringen | 2dec-GGZ1 | OWR 20 | | |
10.45-12.15 | AVG | 2dec-CHRON1 | OWR 27 | | |
10.45-12.15 | Psychotherapeutische Vaardigheden | 2dec-GGZ1 | OWR 20 | | |
10.45-12.15 | Psychotherapeutische Vaardigheden | 2dec-GGZ2 | OWR 24 | | |
10.45-12.15 | Voortgangsgesprek | 2dec-CHRON2 | | | |
10.45-12.15 | Leren van ervaringen | 2dec-CHRON2 | OWR 26 | | |
13.15-14.45 | CAT Presentaties | 2dec-GGZ2 | OWR 24 | | |
13.15-14.45 | CAT Presentaties | 2dec-GGZ1 | OWR 20 | | |
13.15-16.30 | Palliatieve Zorg 4 | 2dec-CHRON1, 2dec-CHRON2 | | | |
13.15-16.30 | Voortgangsgesprek | 2dec-GGZ1 | | | |
13.15-16.30 | Voortgangsgesprek | 2dec-GGZ2 | | | |
15.00-16.30 | CAT Presentaties | 2dec-GGZ1 | OWR 20 | | |
15.00-16.30 | CAT Presentaties | 2dec-GGZ2 | OWR 24 | | |
|
Week 8 do 20-02-2025 |
Tijd | Naam | Groepen | Ruimten | Docenten | Opmerkingen |
09.30-12.45 | Workshop 3jun1 | Opleiders donderdag | OWR 26 | Y.D.M. van Trier, M.M.E. van der Meer | |
09.30-12.45 | Workshop 3jun2 | Opleiders donderdag | OWR 27 | C.L. van Dalsen, L. Fredrikze | |
09.30-12.45 | Workshop 3jun3 | Opleiders donderdag | | P.A. Muller | |
09.30-12.45 | Workshop 3mrt1 | Opleiders donderdag | OWR 20 | F. Wouters, L.A. de Jonge-'t Hoen | |
09.30-12.45 | Workshop 3mrt2 | Opleiders donderdag | OWR 24 | A. de Witt, E. de Vogel-Voogt | |
09.30-12.45 | Workshop 3mrt3 | Opleiders donderdag | | L.L. Philippa-Koeners, M. Graafmans | |
09.30-12.45 | Workshop 3dec1 | Opleiders donderdag | OWR 34 | | |
09.30-12.45 | Workshop 3dec2 | Opleiders donderdag | OWR 38 | | |
09.30-12.45 | Workshop 3sep1 | Opleiders donderdag | OWR 29 | | |
09.30-12.45 | Workshop 3sep2 | Opleiders donderdag | OWR 30 | | |
17.00-19.00 | Diploma-uitreiking | 3mrt-1, 3mrt-2, 3mrt-3 | | L.L. Philippa-Koeners, M. Graafmans, F. Wouters, L.A. de Jonge-'t Hoen, A. de Witt, E. de Vogel-Voogt | |
|