17, 1
10-08-2020 (ma) t/m 14-08-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 33 ma 10-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-13.00 AVG jaar 1 AVG
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A

Week 33 di 11-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Themadag Diagnostiek* 1mrt-3, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-4
09.00-10.30 Vaardigheden Therapie 1mrt-3, 1mrt-4 CQ-U A.W.D. Verhof Let op, locatie is Erasmus MC!
09.00-10.30 Vaardigheden Diagnostiek 1mrt-1, 1mrt-2 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit H.P. Breedveldt Boer Let op, locatie is Erasmus MC! OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.
09.00-10.30 Beroerte 1sep-1, 1sep-2 2.1 Prinsenzaal D. Vukosavljevic
09.00-10.30 Slaapstoornissen 1sep-3, 1sep-4 3.1 Burg. Oudzaal A. Soels-Roos, M. van Dijk
09.00-16.30 *Themadag Neuro* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4
10.45-12.15 Vaardigheden Therapie 1mrt-1, 1mrt-2 CQ-U A.W.D. Verhof Let op, locatie is Erasmus MC!
10.45-12.15 Vaardigheden Diagnostiek 1mrt-3, 1mrt-4 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit H.P. Breedveldt Boer Let op, locatie is Erasmus MC! OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.
10.45-12.15 Beroerte 1sep-3, 1sep-4 2.1 Prinsenzaal D. Vukosavljevic
10.45-12.15 Slaapstoornissen 1sep-1, 1sep-2 3.1 Burg. Oudzaal A. Soels-Roos, M. van Dijk
13.15-14.45 Leren van ervaringen + Nabespreken diver 1sep-1 4.4 Oomszaal
13.15-14.45 Leren van ervaringen + Nabespreken diver 1sep-2 3.1 Burg. Oudzaal B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 KR Duizeligheid 1sep-3, 1sep-4 5.1 Bach-/Beethovenzaal A.W.D. Verhof
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 29 N.A. van der Leer Let op, locatie is Erasmus MC!
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 6 N. van Iperen Let op, locatie is Erasmus MC!
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 20 M.L. Weltevrede Let op, locatie is Erasmus MC!
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 14 D.G. Hoff-Smalbrugge Let op, locatie is Erasmus MC!
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 21 W. van 't Spijker Let op, locatie is Erasmus MC!
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 38 A. Smulders Let op, locatie is Erasmus MC!
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 27 B. Visser Let op, locatie is Erasmus MC!
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 3 C. van de Logt Let op, locatie is Erasmus MC!
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 24 F. Kiymazaslan Sessie via online platform conform de gemaakte afspraak met de supervisor. Let op verplaatste supervisie (oorspronkelijke datum 28-4).
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 30 C.C. Meeuwsen Let op, locatie is Erasmus MC!
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 4 E.C.G. Kodde Let op, locatie is Erasmus MC!
13.15-14.45 WV 5: Diagnostiek dag 2 1mrt-3, 1mrt-4 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit M.J. Dam-Rehorst Let op, locatie is Erasmus MC! OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.
15.00-16.30 Leren van ervaringen + Nabespreken diver 1sep-3 2.1 Prinsenzaal E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 Leren van ervaringen + Nabespreken diver 1sep-4 3.1 Burg. Oudzaal K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
15.00-16.30 KR Duizeligheid 1sep-1, 1sep-2 5.1 Bach-/Beethovenzaal A.W.D. Verhof
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 24 M.M.P. van Meer Let op, locatie is Erasmus MC!
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 6 O.T.M. Schouten Let op, locatie is Erasmus MC!
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 38 A. Smulders Let op, locatie is Erasmus MC!
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 27 B. Visser Let op, locatie is Erasmus MC!
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 20 H.P. Breedveldt Boer Let op, locatie is Erasmus MC!
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 3 M. van Ewijk Sessie via online platform conform de gemaakte afspraak met de supervisor.
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 30 C.C. Meeuwsen Let op, locatie is Erasmus MC!
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 Geannuleerd zie veld Opmerkingen E.C.G. Kodde
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 29 N.A. van der Leer Let op, locatie is Erasmus MC!
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 21 E.M. Nijenhuis Let op, locatie is Erasmus MC!
15.00-16.30 WV 5: Diagnostiek dag 2 1mrt-1, 1mrt-2 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit M.J. Dam-Rehorst Let op, locatie is Erasmus MC! OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.

Week 33 wo 12-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Voortgangsgesprekken 2jun-CHRON1 5.1.1 Bachzaal P.M. Kevenaar
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 4.4 Oomszaal G. Kuip, E.P.R Schep Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 Online sessie M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 Online sessie J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Meldkamer ambulance 2jun-KLIN1 Externe ruimte M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen Let op geldige identificatie meenemen
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 3 2jun-GGZ1 Online sessie M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2jun-CHRON2 4.2 Havenzaal, 4.3 Erasmuszaal G. Kuip, E.P.R Schep Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 CAT Presentaties 2jun-CHRON2 4.4 Oomszaal G. Kuip, E.P.R Schep Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 CAT Presentaties 2jun-CHRON1 5.1.1 Bachzaal P.M. Kevenaar Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2jun-GGZ2 Online sessie J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Uitloop 2jun-KLIN1 Externe ruimte M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 Online sessie M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen
13.15-16.30 Acute psychiatrie 2jun-GGZ2 Online sessie A.F.F.R. van Reijsen
13.15-16.30 Palliatieve Zorg 4 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 2.1 Prinsenzaal Y.D.M. van Trier, P.M. Kevenaar Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
13.15-16.30 GGZ Diagnostiek 2jun-GGZ1 Digitaal zie veld Opmerkingen J.R.M. Dopper Middels zelfstudie
15.00-16.30 Kostenbewustzijn 2 2jun-KLIN1 Online sessie M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen

Week 33 do 13-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Praktijkvoering dag 3* 3dec-1, 3dec-2 Online sessie
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-1 OWR 74 (Ee-259) 2e verdieping faculteit E. Wesseling, A. Weiland Let op, locatie is Erasmus MC! OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.
09.00-09.45 Leren van ervaringen 3sep-2 4 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis Let op, locatie is Erasmus MC!
09.00-10.30 Ouderenzorg I 3mrt-1 4.4 Oomszaal Ü. Tas Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit Y.D.M. van Trier, A. Koenraad Let op, locatie is Erasmus MC! OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 1.1 van Stolkzaal M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
09.00-11.00 Carrousel Hoe ga je werken? 3dec-1, 3dec-2 Online sessie F. Looman, R.H.P. van der Knaap, B.W.V. Schouten
09.45-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-2 4 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis, P.J. van den Berg Let op, locatie is Erasmus MC!
09.45-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 OWR 74 (Ee-259) 2e verdieping faculteit E. Wesseling, A. Weiland Let op, locatie is Erasmus MC! OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.
10.45-12.15 Ideale praktijk 3mrt-2 1.1 van Stolkzaal M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3sep-1 OWR 74 (Ee-259) 2e verdieping faculteit E. Wesseling, A. Weiland Let op, locatie is Erasmus MC! OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.
10.45-12.15 Inbreng stage aios 3sep-2 4 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis Let op, locatie is Erasmus MC!
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3mrt-1 4.4 Oomszaal I.C. Hodes Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 Opfriscursus BLS+ 3jun-1 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit R.D.W. van Bentveld Let op, locatie is Erasmus MC! OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.
11.30-12.30 Serious game praktijkvoering 3dec-1 Online sessie R.H.P. van der Knaap
12.45-14.15 Leren van ervaringen 3dec-2 Online sessie E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
13.15-14.45 Chronische nierschade 3mrt-2 1.1 van Stolkzaal D. Vukosavljevic Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
13.15-14.45 Visite- en telefoonarts 3mrt-1 4.4 Oomszaal M. Kooijman Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
13.15-16.30 Afscheid 3sep-1 OWR 74 (Ee-259) 2e verdieping faculteit E. Wesseling, A. Weiland Let op, locatie is Erasmus MC! OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.
13.15-16.30 Afscheid 3sep-2 4 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis Let op, locatie is Erasmus MC!
13.15-16.30 Palliatieve zorg 1+2 3jun-1 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit Y.D.M. van Trier, A. Koenraad Let op, locatie is Erasmus MC! OWR alleen toegankelijk met EMC-pas.
13.30-14.30 Serious game praktijkvoering 3dec-1 Online sessie R.H.P. van der Knaap
14.30-16.30 Serious game praktijkvoering - deel 2 3dec-2 Online sessie R.H.P. van der Knaap
15.00-16.30 Intervisie 5 3mrt-1.1 4.4 Oomszaal B. Visser Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
15.00-16.30 Intervisie 5 3mrt-1.2 4.3 Erasmuszaal W. Spinnewijn Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
15.00-16.30 Intervisie 5 3mrt-2.1 1.1 van Stolkzaal N. Troost Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
15.00-16.30 Intervisie 5 3mrt-2.2 4.2 Havenzaal S.C.M. van Steekelenburg Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3dec-1 Online sessie H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt