17, 1
15-04-2019 (ma) t/m 19-04-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 16 ma 15-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B 26
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B 20
09.00-13.00 AVG Onderwijs Pubmed AVG Cursusjaar 1B 16
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A 24
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A 6
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A 4
12.30-13.30 AVG Themalunch VAAVG CQ-A

Week 16 di 16-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW 14 Bewegingsapparaat mrt19
09.30-13.30 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 20 S.A. Siek, G.M. Lagerwerf
09.30-13.30 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.30-13.30 Workshop 1mrt4 Gemma en Carina Opleiders dinsdag 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.30-13.30 Workshop 1sep-1 Kirsten en Manon Opleiders dinsdag 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.30-13.30 Workshop 1sep-2 Bibi en Lisa Opleiders dinsdag 29 B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen Diversiteit - N. Hamdoula van 11.45-12.45 uur
09.30-13.30 Workshop 1sep-3 Esther en Simone Opleiders dinsdag 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-13.30 Workshop 1sep-4 Anne en Lenneke Opleiders dinsdag 38 A. de Witt, L. Fredrikze Diversiteit - N. Hamdoula van 09.30-10.30 uur
12.45-17.00 Onderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW 2 Bewegingsapparaat mrt 19
13.30-15.30 Leergang 1 - maart Opleiders dinsdag 26 M.L. Jacobs, M.M.E. van der Meer
13.30-15.30 Leergang 1 - september Opleiders dinsdag 27 M.M.P. van Meer, C.J. de Waard
13.30-15.30 Leergang 2 - maart Opleiders dinsdag 29 E.M. Nijenhuis, J. Huisman
13.30-15.30 Leergang 2 - september Opleiders dinsdag 21 E. van Krieken, S.A. Siek
13.30-15.30 Leergang 3 - maart: EBM 1 Opleiders dinsdag 24 J.B.M. Rijkels-Otters
13.30-15.30 Leergang 3-september: vaardigheden IUD e Opleiders dinsdag Lokaal-7 (Ce-245) L.G.M Croles - Zantkuijl Lokaal 7 bevindt zich in de faculteit

Week 16 wo 17-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Familie gesprekken 2mrt-CHRON1 E.P.R Schep, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-KLIN1 Extern J.A.C. van Heest Extern: bezoek aan Ikazia
09.00-10.30 Leren van ervaringen EXT 2mrt-KLIN1 Extern I.M.C Dekker
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 26 J.C. Chardon
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen EXT 2mrt-KLIN2 Extern M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-12.15 Dementie: Achtergrond en Ontwikkelingen 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 Lokaal-11 (Ce-244) S. Franzen
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 2 2mrt-GGZ1, 2mrt-GGZ2 14 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
10.45-16.15 Extern Bezoek aan Ikazia 2mrt-KLIN1, 2dec-KLIN1, 2mrt-KLIN2 Extern J.A.C. van Heest, M.J. Bhogal Statham, I.M.C Dekker
13.00-14.30 SOG 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 Lokaal-11 (Ce-244) C. Nabers
13.00-16.15 ASS en ADHD 2mrt-GGZ2 26 M.P. Doornbosch
13.00-16.15 GGZ Diagnostiek 2mrt-GGZ1 24 J. Dopper
14.45-16.15 Euthanasie, de ethiek 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 Lokaal-11 (Ce-244) I. de Beaufort
16.15-20.15 Workshop stageopleiders GGZ + CZ Stageopleiders GGZ + CZ 12, 14 R. Wagemakers

Week 16 do 18-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec-1 Erik & Elsbeth Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3jun-1 Meike en Roos Opleiders donderdag 24, 38 M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert, L. Fredrikze, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Jan Peter en Anne W Opleiders donderdag 27, 26, 36 J.P. Eusman, A. Weiland
09.30-13.15 Workshop 3sep2 Rene en Ellen Opleiders donderdag 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
12.30-12.45 Intro Palliatieve Zorg voor opleiders Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen
13.30-15.30 Keuzemodule Huiselijk geweld deel 1 Opleiders donderdag 20 E.M. Nijenhuis, S. Oostlander
13.30-15.30 Keuzemodule Systeemtheorie deel 1 Opleiders donderdag 24 J.P. Eusman, S.A. Siek