17, 1
21-06-2021 (ma) t/m 25-06-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 25 di 22-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1sep-4 38
09.00-10.30 Patientveiligheid 1sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-5 NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-1 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-4 L.A. de Jonge-'t Hoen, K.R. Gelsema
09.00-16.30 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW Bewegingsapparaat mrt21
10.45-12.15 Diversiteit - nabespreken praktijkopdrac 1sep-1 27
10.45-12.15 Patientveiligheid 1sep-3 29
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-2 30 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-4 38
10.45-12.15 Begeleidingsblok 1sep-5 NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38

Week 25 wo 23-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27
10.45-12.15 Patientveiligheid 1 2mrt-KLIN1 27
13.15-16.30 Kindermishandeling 2mrt-KLIN1 27 Acteur vanaf 15:00 uur aanwezig

Week 25 do 24-06-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-16.30 Zelfstandige week 2 3dec-1, 3dec-2 Externe ruimte
10.45-12.15 Ideale praktijk 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
13.15-14.45 Astma/COPD: meet the expert 3sep-2 29
13.15-14.45 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3sep-3 26 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 APC Systeem 2 3sep-3 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 Chronische nierschade 3sep-1 27
15.00-16.30 Astma/COPD: meet the expert 3sep-1 29
15.00-16.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-3 26
15.00-16.30 Ouderenzorg II 3sep-2 27