17, 1
09-08-2021 (ma) t/m 13-08-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 32 di 10-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Beroerte 1sep-1, 1sep-2, 1sep-5
09.00-10.30 Slaapstoornissen 1sep-3, 1sep-4
09.00-16.30 *Themadag Neuro* 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4, 1sep-5
10.45-12.15 Beroerte 1sep-3, 1sep-4
10.45-12.15 Slaapstoornissen 1sep-1, 1sep-2, 1sep-5
13.15-14.45 KR Duizeligheid 1sep-3, 1sep-4
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1sep-5 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
15.00-16.30 KR Duizeligheid 1sep-1, 1sep-2, 1sep-5
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen

Week 32 do 12-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Eindevaluatie 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
09.00-10.30 Ouderenzorg II 3dec-1 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 38
09.45-10.30 Eindevaluatie 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
09.45-10.30 Eindevaluatie 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
09.45-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Ouderenzorg II 3dec-2 30
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3dec-1 38
12.15-12.30 Introductie APC systeem 3dec-1, 3dec-2 Op basis van inschrijving - zie onderwijsbank
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3dec-1 30
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3dec-2 38
13.15-16.30 Afscheid 3sep-1 27 A. de Witt, M. Slieker-Bosma
13.15-16.30 Afscheid 3sep-2 29 J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis
13.15-16.30 Afscheid 3sep-3 26 P.A. Muller, A. Weiland
15.00-16.30 Intervisie 7 3dec-1.1 30
15.00-16.30 Intervisie 7 3dec-1.2
15.00-16.30 Intervisie 7 3dec-2.1 38
15.00-16.30 Intervisie 7 3dec-2.2