17, 1
23-08-2021 (ma) t/m 27-08-2021 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 14-07-2020 om 00:18


Week 34 di 24-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-5 NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.00-16.30 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW Bewegingsapparaat mrt21
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-1 27 M.J. Bos, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-3 30 E. Husen, A. Koenraad
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1sep-5 NA-1802 R.A.F. Kolsters, L. Fredrikze
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.1 27
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.1
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.6
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.1
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.2
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.3
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.4
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.5
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-5.6
13.15-14.45 Wet op lijkbezorging 1sep-3, 1sep-4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.1
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.5
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.1
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.2
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.4
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.5
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.6
15.00-16.30 Wet op lijkbezorging 1sep-1, 1sep-2, 1sep-5

Week 34 do 26-08-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Serious game praktijkvoering - deel 1 3dec-2 Breng een laptop mee.
09.00-12.15 Ondernemerschap 3dec-1 30
09.00-16.30 *Praktijkvoering dag 2* 3dec-1, 3dec-2
10.45-12.15 Serious game praktijkvoering - deel 2 3dec-2 Breng een laptop mee.
12.15-12.30 Carriere binnen het instituut 3dec-1, 3dec-2
13.15-14.45 Serious game praktijkvoering - deel 1 3dec-1 Breng een laptop mee.
13.15-16.30 Ondernemerschap 3dec-2 30
15.00-16.30 Serious game praktijkvoering - deel 2 3dec-1 Breng een laptop mee.
17.00-20.00 Diploma-uitreiking 3sep-1, 3sep-2, 3sep-3 A. de Witt, M. Slieker-Bosma, J.A.C. van Heest, E.M. Nijenhuis, P.A. Muller, A. Weiland