17, 1
23-03-2020 (ma) t/m 27-03-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 18-02-2020 om 10:15


Week 13 ma 23-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B 26
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B 38
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B 30
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A 3
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A 20
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A 4
09.00-16.30 AVG Onderwijs 16

Week 13 di 24-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1sep-4 26 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 KR Kind met koorts 1mrt-3 24 L.G.M. Croles - Zantkuijl
10.45-12.15 Vaardighedenond 1: KNO 1mrt-4 38 M. Kooijman
12.15-13.00 Intro jaar 2; inhoud, stage en vrijstell 1sep-3, 1sep-4 35 R. Wagemakers, O.M. Lageweg
12.15-13.15 Vragenuurtje e-portfolio 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 20 E.J.W. Dijkink, A.W.D. Verhof Gelegenheid tot het stellen van vragen over het e-portfolio.
13.15-14.45 Casuistiek op de hap 1sep-4 27, 29 R.D.W. van Bentveld, M. Kooijman
13.15-14.45 Cyclusstoornissen 1mrt-2 21 J. Gent-Nouwens
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven E.C.G. Kodde Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.4 13 O.T.M. Schouten
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.5 NA-1808 M.M.P. van Meer
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-2.6 NA1905 W. Spinnewijn
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C.C. Meeuwsen Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte C1.10, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Opleidingssupervisie 1sep-1.6 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven B. Visser Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.15-14.45 Vaardighedenond 1: KNO 1mrt-3 38 H.P. Breedveldt Boer
13.15-14.45 Vaardighedenond 8: Oogheelkunde 1mrt-4 26 A. Poppelaars, L.G.M. Croles - Zantkuijl Eigen ophthalomoscoop meenemen.
13.15-14.45 WV 1: Pretoets + intro 1mrt-1 20 M.J. Dam-Rehorst
13.15-14.45 WV 7: Therapie dag 2 1sep-3 30 A. Chiarotto
15.00-16.30 Casuistiek op de hap 1sep-2 27, 29 R.D.W. van Bentveld, M. Kooijman
15.00-16.30 Cyclusstoornissen 1mrt-4 21 J. Gent-Nouwens
15.00-16.30 KR Kind met koorts 1mrt-1 24 E. Husen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven A. Smulders Ruimte C1.01, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C1.04, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven L.G.M. Hazen Ruimte C1.09, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 NA1905 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C1.02, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte C1.05, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C1.11, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.4 38 O.T.M. Schouten
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.5 NA-1808 M.L. Weltevrede
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.6 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C1.07, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven M. van Ewijk Ruimte C1.08, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Vaardighedenond 8: Oogheelkunde 1mrt-2 26 A. Poppelaars Eigen ophthalomoscoop meenemen.
15.00-16.30 WV 1: Pretoets + intro 1mrt-3 20 M.J. Dam-Rehorst
15.00-16.30 WV 7: Therapie dag 2 1sep-1 30 M. van Middelkoop

Week 13 wo 25-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 HTB 1 2mrt-CHRON1 20 E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Kennismaking 2mrt-KLIN1 27 J.A.C. van Heest, I.M.C Dekker
09.00-10.30 Kennismaking 2mrt-KLIN2 29 M. Slieker-Bosma, H. Ponssen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 24 J.C. Chardon, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 G. Kuip, E.P.R Schep
09.00-10.30 Psychiatrisch Onderzoek 2mrt-GGZ1 26 J.C. Chardon
09.00-16.30 Preventieve Zorg: Verplichte Landelijke 3mrt-1, 3mrt-2 Externe ruimte
09.45-10.30 HTB 2 2mrt-CHRON1 20 E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 T.W.J. van Beek, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27 J.A.C. van Heest, I.M.C Dekker
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN2 29 M. Slieker-Bosma, H. Ponssen
10.45-12.15 Psychiatrisch Onderzoek 2mrt-GGZ2 26 J.C. Chardon
10.45-16.30 Polyfarmacie 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 6 S. Verdoorn
13.15-14.45 Omgaan met conflicten 1 2mrt-KLIN2 29 M. Slieker-Bosma, H. Ponssen
13.15-14.45 Intro leerdoelen, CAT en Casuistiek 2mrt-KLIN1 27 J.A.C. van Heest, I.M.C Dekker
13.15-16.30 Suicidaal gedrag 2mrt-GGZ1, 2mrt-GGZ2 14 J.C. Chardon, M. Poldervaart
15.00-16.30 Omgaan met conflicten 1 2mrt-KLIN1 27 J.A.C. van Heest, I.M.C Dekker
15.00-16.30 Intro leerdoelen, CAT en Casuistiek 2mrt-KLIN2 29 M. Slieker-Bosma, H. Ponssen

Week 13 do 26-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Praktijkvoering dag 3* 3jun-1, 3jun-2
09.00-10.30 Carrousel Hoe ga je werken? 3jun-2 26 R.H.P. van der Knaap, J. Riekwel, B.W.V. Schouten, M. Kastelein
09.00-10.30 Start-up 3jun-1 24 E. Baas
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-2 30 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
09.00-14.45 APC-toets 3sep-1 28, 34, 37, 33 A. Weiland, E.M. Nijenhuis, E. Wesseling, J.P. Eusman
09.00-16.30 Preventieve Zorg: Verplichte Landelijke 3mrt-1, 3mrt-2 Externe ruimte
09.00-17.30 KBA 20-22 Kaderopleiding Bewegingsapparaat 2017-2019 10, 12 Kaderopleiding Bewegingspaparaat
10.45-12.15 Carrousel Hoe ga je werken? 3jun-1 26 R.H.P. van der Knaap, J. Riekwel, B.W.V. Schouten, M. Kastelein
10.45-12.15 Start-up 3jun-2 24 E. Baas
10.45-12.15 Chronische nierschade 3dec-2 30 R. Zegers
10.45-12.15 De Leukste Stap: Een kijkje naar de toek 3sep-1 27 A. Huisman
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3dec-1 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Preventie 3sep-2 29 M.J. Bos
13.15-14.45 Serious game - deel 1 3jun-1, 3jun-2 23 R.H.P. van der Knaap Breng een laptop mee.
13.15-14.45 Chronische nierschade 3dec-1 38 R. Zegers
13.15-14.45 Kleine kwalen 3sep-1 27
13.15-14.45 Presentatie maatschappelijk handelen 3dec-2 20, 21, 24 E.J.M. Frölke, C.J. de Waard, L.L. Philippa-Koeners
13.15-14.45 Begeleidingsblok 3sep-2 29 J.P. Eusman, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 Serious game - deel 2 3jun-1, 3jun-2 23 R.H.P. van der Knaap Breng een laptop mee.
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30 E. Breedveld
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.2 CQ-5D (GK-gebouw) F. Kiymazaslan
15.00-16.30 Intervisie 3dec-2.1 38 H. Slim
15.00-16.30 Intervisie 3dec-2.2 CQ-5E (GK-gebouw) M. van Ewijk
15.00-16.30 Visite- en telefoonarts 3sep-2 29 R.D.W. van Bentveld
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3sep-1 27 E. Wesseling, A. Weiland

Week 13 vr 27-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-17.30 KBA 20-22 Kaderopleiding Bewegingsapparaat 2017-2019 4 Kaderopleiding Bewegingspaparaat