17, 1
29-04-2019 (ma) t/m 03-05-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 18 ma 29-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B 20
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B 21
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B 26
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A 3
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A 24
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A 4
10.45-12.45 AVG Supervisie 3 C. Douma
10.45-12.45 AVG Supervisie 20 I. Pool
10.45-12.45 AVG Supervisie 8 N. van Iperen
10.45-12.45 AVG Supervisie 10 B. Visser

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van Ervaringen + Intro tijdmanagem 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van Ervaringen + Intro tijdmanagem 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.00-10.30 Menstruatiestoornissen 1mrt-2 21 A. de Vries
09.00-10.30 Leren van Ervaringen + intro lareb 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-1 27 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-2 29 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 Dermatologie 1mrt-3, 1mrt-4 6 A.W.D. Verhof
10.45-12.15 Menstruatiestoornissen 1mrt-1 21 A. de Vries
10.45-12.15 Leren van Ervaringen + Intro tijdmanagem 1mrt-2 20 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 APC 02: Begin van het consult 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Dermatologie 1mrt-2, 1mrt-1 6 A.W.D. Verhof
13.00-14.30 BLOKKERING SUPERVISIE 20, 24, 30, 38, 21, 26
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C006, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.1 O. Schouten Geannuleerd
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C107, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.3 20 K. Abbing
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1sep-1.C.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1mrt-4 Faculteit 72 (Ee-387) G. Kuip
13.00-14.30 WV 7: Therapie dag 2 1sep-2.A, 1sep-1.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 27 A Chiarotto
13.00-14.30 WV 7: Therapie dag 2 1sep-4.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-1.B 29 A. Bohnen
14.45-16.15 BLOKKERING SUPERVISIE 20, 24, 29, 30, 38
14.45-16.45 KOV toets 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 COO-3
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 M. van Ewijk Geannuleerd - verplaatst naar 5 maart 2019 van 16:15-17:45 uur
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.B.1 27 M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 NA-1808 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.A.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C107, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.B.2 20 N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.B.2 21 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.A.1 O. Schouten Geannuleerd
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte B105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.2 24 A. Smulders
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.3 26 H. von Meijenfeldt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 WV 7: Therapie dag 2 1sep-4.C, 1sep-3.C, 1sep-2.C, 1sep-1.C 29 A. Bohnen

Week 18 wo 01-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 HTB 3 2mrt-GGZ2 24 J.C. Chardon, K.G.M. van Dijk - Fleetwood-Bird, H.R. Balvert
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 26 M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
09.00-12.30 Mentorgroep Mentorgroep 29 M.J. Bhogal Statham
10.45-12.15 HTB 3 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch, K.G.M. van Dijk - Fleetwood-Bird
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-12.15 CAT Presentaties 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 26 J.C. Chardon, H.R. Balvert
13.00-14.30 Psychofarmacologie in de huisartspraktij 2mrt-GGZ1 24 J.C. Chardon
13.00-16.15 HTB 3 Carrousel 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 27, 29, 30, 38 H.C. van den Ende, A. Nuijten, R Kolsters
13.00-16.15 Acute psychiatrie 2mrt-GGZ2 26 A. van Reijsen
14.45-16.15 Kinderen met lichte psychische klachten 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch

Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 L. Fredrikze
10.45-12.15 Intervisie 3sep-2.2 26 W.W. Prof. Broek
10.45-12.15 Wetenschapsprogramma 2 3dec-1 30 B.W.V. Schouten
10.45-14.30 Palliatieve zorg 1+2 3mrt-1, 3mrt-2 15 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.M.P. van Meer
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 2 3dec-1 6, 14 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3sep-1 28, 34 J.P. Eusman, A. Weiland
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3sep-2 29, 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
10.45-16.15 Klinische genetica 3jun-1 24 F. Petrij
10.45-16.15 Verzekerings- en bedrijfsgeneeskunde 3sep-1, 3sep-2 T. Hoofs, M. de Graaff
13.00-14.30 PIN (NHG) en/of BMJ 3dec-1 30 Eigen laptop/tablet meenemen
14.45-16.15 Kwaliteitsverbeteringsproject 2 3dec-1 30 B.W.V. Schouten
14.45-16.15 Wijkscan 3mrt-1, 3mrt-2 4, 9, 10, 15 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, R.H.P. van der Knaap