17, 1
17-08-2020 (ma) t/m 21-08-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 10-07-2020 om 17:46


Week 34 ma 17-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A

Week 34 di 18-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1mrt1 Geert en Anne S. Opleiders dinsdag 1.1 van Stolkzaal G.M. Lagerwerf Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam.
09.30-12.45 Workshop 1mrt2 Silvy en Ellen Opleiders dinsdag 2.1 Prinsenzaal S. Oostlander, E.M. Nijenhuis Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam.
09.30-12.45 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 3.1 Burg. Oudzaal M.P. Doornbosch, F. Wouters Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam.
09.30-12.45 Workshop 1mrt4 Hans Peter en Carina Opleiders dinsdag 4.4 Oomszaal H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.30-12.45 Workshop 1sep1 Anne de W en Lenneke Opleiders dinsdag Online sessie
09.30-12.45 Workshop 1sep2 Bibi en Manon Opleiders dinsdag 35 M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier Onderwijscentrum Erasmus MC
09.30-12.45 Workshop 1sep3 Esther H. en Simone Opleiders dinsdag 39 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg Onderwijscentrum Erasmus MC
09.30-12.45 Workshop 1sep4 - Kirsten en Lisa Opleiders dinsdag 36 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen Onderwijscentrum Erasmus MC
13.30-15.30 Leergang 1- september; Klinisch redenere Opleiders dinsdag Online sessie A.W.D. Verhof, C. Sijbom Afsluitende bijeenkomst leergang 1

Week 34 wo 19-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 CAT Presentaties + LvE 2jun-GGZ1 Online sessie M.P. Doornbosch
09.00-10.30 CAT Presentaties + LvE 2jun-GGZ2 Online sessie J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 Online sessie
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 Online sessie
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 Online sessie M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen
10.45-12.15 HTB 4 2jun-GGZ1 Online sessie M.P. Doornbosch
10.45-12.15 HTB 4 2jun-GGZ2 Online sessie J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2jun-CHRON1 Online sessie P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2jun-CHRON2 Online sessie G. Kuip, E.P.R Schep
10.45-12.15 De Tas 2jun-KLIN1 Online sessie M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 2jun-CHRON1 Online sessie
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 2jun-CHRON2 Online sessie
13.15-14.45 CAT Presentaties 2jun-CHRON1 Online sessie P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 CAT Presentaties 2jun-CHRON2 Online sessie G. Kuip, E.P.R Schep
13.15-14.45 Aios als expert 2jun-GGZ2 Online sessie
13.15-14.45 Aios als expert 2jun-GGZ1 Online sessie
13.15-16.30 VGG + Tussenevaluatie 2jun-KLIN1 Online sessie M.J. Bhogal Statham, H. Ponssen
13.15-16.30 Voortgangsgesprekken 2jun-GGZ1 Online sessie M.P. Doornbosch
13.15-16.30 Voortgangsgesprekken 2jun-GGZ2 Online sessie J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 Aios als expert 2jun-GGZ2 Online sessie
15.00-16.30 Aios als expert 2jun-GGZ1 Online sessie
15.00-16.30 CVA-de lange termijn effecten 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 Online sessie E. Wesseling

Week 34 do 20-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 5.1.2 Beethovenzaal H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam.
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag 5.1.1 Bachzaal E.J.M. Fr├Âlke, C.J. de Waard Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam.
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Annekee Opleiders donderdag 3.1 Burg. Oudzaal Y.D.M. van Trier, A. Koenraad Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam.
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 1.1 van Stolkzaal I.C. Hodes Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam.
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 2.1 Prinsenzaal M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede Locatie Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam.
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 35 E. Wesseling, A. Weiland Erasmus MC - Onderwijscentrum
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 39 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman Erasmus MC - Onderwijscentrum