17, 1
01-07-2019 (ma) t/m 05-07-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 27 ma 01-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B 24
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B 20
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B 26
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A 21
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A 4
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A 5
10.45-12.45 AVG Supervisie 1 N. van Iperen
10.45-12.45 AVG Supervisie 7 C. Douma
10.45-12.45 AVG Supervisie 24 I. Pool
10.45-12.45 AVG Supervisie 21 B. Visser
10.45-12.45 AVG Intervisie 5 L. Turk
10.45-12.45 AVG Intervisie 26 M. Stolwijk

Week 27 di 02-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Introductie KBA's 1mrt-2 21 M.M.E. van der Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen + instructie APC to 1mrt-1 20
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 11 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN2 38 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 27 K. Tromp
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 29 J.G.M Aartsen
09.00-12.15 Ethiek 2 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 30 J. Specker
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-1 1, 7 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-2 8, 9 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 Patientveiligheid 1 2mrt-KLIN1 11 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Patientveiligheid 1 2mrt-KLIN2 38 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
10.45-12.15 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-4 24 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Introductie KBA's 1mrt-1 20 E. Wesseling
10.45-12.15 Leren van ervaringen + instructie APC to 1mrt-2 21
10.45-12.15 WV 6: Therapie dag 1 1mrt-3 26 D Schiphof
13.00-14.30 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 KR-4 Vaginale klachten 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 27 L.G.M Croles - Zantkuijl
13.00-14.30 KR-5 Hoofdpijn 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 29 A.W.D. Verhof
13.00-14.30 Laboratoriumonderzoek/STAR 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 30 M. Fouraux
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.2 HNK Rotterdam Westblaak H. Slim Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.6 1 E.M. Nijenhuis
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.1 37 N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.2 7 S.A. Siek
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.3 8 M.M.P. van Meer
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. Spinnewijn Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-2.6 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 WV 6: Therapie dag 1 1mrt-4 26 A Brahimaj
13.00-16.15 Bezoek tuchtcollege 2mrt-KLIN1, 2mrt-KLIN2 Extern I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma, M.J. Bhogal Statham, H Ponssen
14.45-16.15 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-2 26 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
14.45-16.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
14.45-16.15 KR-4 Vaginale klachten 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 27 M. Kooijman
14.45-16.15 KR-5 Hoofdpijn 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 29 A.W.D. Verhof
14.45-16.15 Laboratoriumonderzoek/STAR 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 30 M. Fouraux
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 8 M. van Ewijk
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven G. Kodde Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-3.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.1 37 N. van Iperen Ruimte V4, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.2 HNK Rotterdam Westblaak H. von Meijenfeldt Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.3 HNK Rotterdam Westblaak N. Troost Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.4 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven J Verhallen Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.5 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
14.45-16.15 Opleidingssupervisie 1mrt-4.6 7 W. van Kouwenhoven, L.G.M. Hazen
16.30-18.00 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 37 N. van Iperen

Week 27 wo 03-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-11.30 HTB 1 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
10.45-11.30 HTB 1 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
10.45-12.15 HTB 1 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
10.45-12.15 HTB 1 2jun-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
11.30-12.15 HTB 2 2jun-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
11.30-12.15 HTB 2 2jun-CHRON2 21 E.P.R Schep, A. Weiland
13.00-14.30 SOG 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 4 C. Nabers
13.00-16.15 Persoonlijkheidsstoornissen 2jun-GGZ2 26 M.P. Doornbosch Acteur vanaf 14:45 uur aanwezig
13.00-16.15 Suicidaal gedrag 2jun-GGZ1 24 J.C. Chardon
14.45-16.15 Probleemgedrag 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 4 E.P.R Schep, K.R. Gelsema

Week 27 do 04-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Calamiteiten op de HAP 3mrt-2 20 H Ponssen, F. Quispel, C. Gerretsen
09.00-10.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3jun-2 26 B.W.V. Schouten
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Visite- en telefoonarts 3mrt-1 21 I Rozenboom
09.00-12.15 Ondernemerschap 3dec-1 30 E. Baas
09.00-16.15 *Praktijkmanagement dag 2* 3dec-1
10.45-12.15 APC-Systeem-3 3sep-1 27 E. de Vogel-Voogt, M.P. Doornbosch, N. Goezinne, M. de Wit
10.45-12.15 Calamiteiten op de HAP 3mrt-1 20 H Ponssen, F. Quispel, C. Gerretsen
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3sep-2 29 E.M. Nijenhuis, R. Glijsteen
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3jun-1 24 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-12.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3jun-2 26 Eigen laptop/tablet meenemen
10.45-12.15 Visite- en telefoonarts 3mrt-2 21 I Rozenboom
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 1 3jun-1 25, 28 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 1 3jun-2 32, 33 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 Astma/COPD: meet the expert 3sep-1 27 J. van der Moer
13.00-14.30 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-2 29 J. Caljouw
13.00-14.30 Ketenzorg/kwaliteitszorg 3dec-1 30 J.F. Mutsaerts
13.00-14.30 Chronisch zieken 2 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Wetenschapsprogramma 1 3jun-1, 3jun-2 14 B.W.V. Schouten
14.45-16.15 Astma/COPD: meet the expert 3sep-2 27 J. van der Moer
14.45-16.15 Hart- en vaatziekten: Meet the expert 3sep-1 29 J. Caljouw
14.45-16.15 SPH 3dec-1 30 C. Matena
14.45-16.15 Ideale praktijk (voorbereiding) 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.1, 3mrt-1.1 20 F. Kiymazaslan
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-2.2, 3mrt-1.2 2 H. Slim
14.45-16.15 Intervisie 3mrt-1.3, 3mrt-2.3 21 W. Spinnewijn
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma