17, 1
08-07-2019 (ma) t/m 12-07-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 24-05-2019 om 14:01


Week 28 ma 08-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B 24
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B 20
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B 26
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A 3
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A 4
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A 21
10.30-12.30 AVG Searchtoets 1 AVG Cursusjaar 1A 16

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27
09.00-10.30 Thematisch Leren van ervaringen 1sep-2 29
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-4 2, 7 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-3 8, 9 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-1 10, 11 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-2 28, 34 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
10.15-12.45 CVRM 1mrt-1, 1mrt-2 3 R. Zegers
10.15-12.45 Coronair 1mrt-3, 1mrt-4 4 M. Koper
10.15-16.30 *KR Hartcursus dag 1* 1mrt-3, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-4
10.45-12.15 Kleine kwalen 1sep-4.A.2, 1sep-4.B.1, 1sep-4.B.2 38
10.45-12.15 Kleine kwalen 1sep-3 30
10.45-12.15 Kleine kwalen 1sep-2 29
10.45-12.15 Kleine kwalen 1sep-1 27
13.00-14.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-1 30 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-2 38 L.A. de Jonge-'t Hoen, B.T.W.D. Passchier
13.00-14.30 BLOKKERING SUPERVISIE 20, 21, 24, 26, 27, 29
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte B105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.2 10 A. Smulders
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.A.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.B.2 9 W. Spinnewijn
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.B.1 20 M.M.P. van Meer
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C107, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.3 H. von Meijenfeldt Geannuleerd - verplaatst naar 25 juni 2019 van 16:30-18:00 uur, OWR 21
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.3 12 K. Abbing
13.00-16.15 WV 9: CAT-presentatie herkansingsmoment 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 21, 24, 26 M.J. Dam-Rehorst, J.B.M. Rijkels-Otters Let op, dit is het herkansingsmoment.
14.00-16.30 CVRM 1mrt-3, 1mrt-4 3 R. Zegers
14.00-16.30 Coronair 1mrt-1, 1mrt-2 4 M. Koper
14.45-16.15 BLOKKERING SUPERVISIE 20, 21, 24, 26, 27, 29
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.B.2 10 N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C006, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 29 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1sep-1.C.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
17.00-18.30 Opleidingssupervisie 1mrt-1.5 O. Schouten Let op verplaatste supervisie (oorspronkelijke datum 02-07)

Week 28 wo 10-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Diversiteit 2jun-GGZ2 24 Dr. C. Hoffer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ1 26 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest
09.00-12.15 AVG 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 3 S. Huisman
10.45-12.15 Diversiteit 2jun-GGZ1 24 Dr. C. Hoffer
10.45-12.15 KR Gevallen en in de war 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest, I.M.C Dekker
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
13.00-14.00 Methoden van psychotherapie 2jun-GGZ1, 2jun-GGZ2 4 F. Kwee, MJ. Vertriest
13.00-14.30 Kostenbewustzijn 1 2jun-KLIN1 27 F.P. Bareman, J.A.C. van Heest
13.00-16.15 Palliatieve Zorg 2 2jun-CHRON1, 2jun-CHRON2 3 P.M. Kevenaar, A.A. van der Male
14.00-15.00 Methoden van psychotherapie 2jun-GGZ1 24 F. Kwee, MJ. Vertriest
14.00-15.00 Methoden van psychotherapie 2jun-GGZ2 26 F. Kwee, MJ. Vertriest
14.45-16.15 Omgaan met conflicten 2 2jun-KLIN1 27 J.A.C. van Heest, L. Fredrikze
15.15-16.15 Methoden van psychotherapie 2jun-GGZ1 26 F. Kwee, MJ. Vertriest
15.15-16.15 Methoden van psychotherapie 2jun-GGZ2 24 F. Kwee, MJ. Vertriest

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.15 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-2 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3sep-1 27 J.P. Eusman, A. Weiland
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3mrt-1 Extern I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, N. Goezinne Acteur vanaf 09:00 uur aanwezig
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3mrt-1 Extern M.P. Doornbosch, I.C. Hodes
10.15-10.30 Introductie APC systeem 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Chronisch zieken 1 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Huiselijk geweld 3 3sep-1 27 S. Oostlander, R. Dam, M. Poldervaart Acteur Maarten Poldervaart aanwezig.
10.45-12.15 Preventie 3sep-2 29 B.W.V. Schouten
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3dec-1 30
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-14.30 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3mrt-2 8, 10 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
10.45-16.15 APC-toets 3dec-1 32, 34 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt, J.A.C. van Heest, F.P. Bareman, L.A. de Jonge-'t Hoen, P.A. Muller
13.00-14.30 APC en stressgerelateerde aandoeningen 3sep-1 27
13.00-14.30 Ideale praktijk (voorbereiding) 3jun-2 26 M. Slieker-Bosma, P.A. Muller
13.00-14.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 1 3jun-1 24 R.H.P. van der Knaap
13.00-14.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 3mrt-1 Extern I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Palliatieve zorg 3 3sep-2 27 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, F. Guibert Buiron
13.00-14.30 Wijkscan 3jun-2 11, 1, 2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.00-16.15 PIN (NHG) en/of BMJ 3dec-1 30 Eigen laptop/tablet meenemen
14.45-16.15 Beleid bij SOLK, 2 3jun-1 24 S.C.M. van Steekelenburg, Y.D.M. van Trier
14.45-16.15 Chronische nierschade 3mrt-2 20 E. Wesseling
14.45-16.15 Intervisie 3sep-1.1 27 B. Visser
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.1 29 L.A. de Jonge-'t Hoen
14.45-16.15 Intervisie 3sep-1.2 38 W. Spinnewijn
14.45-16.15 Intervisie 3sep-2.2 2 W.W. Prof. Broek
14.45-16.15 Intervisie 3sep-1.3, 3sep-2.3 1 F. Kiymazaslan

Week 28 vr 12-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3mrt-1 Extern I.C. Hodes, M.P. Doornbosch