17, 1
04-11-2019 (ma) t/m 08-11-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 20-09-2019 om 13:02


Week 45 ma 04-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-16.30 AVG Instituutsdag opleiders 3
13.00-16.30 AVG Instituutsdag opleiders 7
13.00-16.30 AVG Instituutsdag opleiders 8
13.00-16.30 AVG Instituutsdag opleiders 2

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Ethiek 1 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 CQ-1A (GK-gebouw) J.G.M. Aartsen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
10.45-12.15 Ethiek 1 1mrt-1 21 J.G.M. Aartsen
10.45-12.15 Ethiek 1 1mrt-2 20 J. Specker
10.45-12.15 KR-4 Vaginale klachten 1sep-1 27 N. Hamdoula
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-4 26 G. Kuip, C.J. de Waard
10.45-12.15 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1sep-3 30 M.J. Dam-Rehorst
10.45-12.15 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1sep-2 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit
10.45-12.15 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1sep-4 29 E. Wesseling
12.15-12.30 Intro Farmaceutische industrie 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4 36 F.P. Bareman
13.15-13.30 Intro jaar 2; Inhoud 1mrt-1, 1mrt-2 36 M.P. Doornbosch
13.15-14.45 Ethiek 1 1mrt-3 24 E. Bunnik
13.15-14.45 Ethiek 1 1mrt-4 26 K. Tromp
13.15-14.45 KR-4 Vaginale klachten 1sep-3 27 J.E. van der Vorm
13.15-14.45 Vaardighedenond 5: IUD-insertie pessariu 1sep-1 30 N. Hamdoula
13.15-14.45 Vaardighedenond 6: Vaatmodule praktijk 1sep-4 OWR 72 (Ee-251) 2e verdieping faculteit
13.15-14.45 vaardighedenond 7: Vaatmodule theorie 1sep-2 29 R. Zegers
13.30-14.45 Leren van ervaringen 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.30-14.45 Leren van ervaringen 1mrt-1 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
15.00-16.30 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
15.00-16.30 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-2 21 S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
15.00-16.30 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-4 20 C.J. de Waard, G. Kuip
15.00-16.30 KOV toets 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 22
15.00-16.30 KR-7 What's HAPpening 1mrt-1 21 M. Kooijman, L.G.M. Croles - Zantkuijl
16.30-18.00 Opleidingssupervisie 1mrt-3.2 NA1905 M. van Ewijk Let op verplaatste supervisie (oorspronkelijke datum 27-08)

Week 45 wo 06-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.00-17.00 Themadag ervaren opleiders Ervaren opleiders 36, 27, 29, 30 R. Zegers, M.L. Jacobs, F.P. Bareman, M.M.E. van der Meer, M.J. Bos
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ2 26 E.J.M. Frölke, L. Fredrikze
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 3 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 14 P.M. Kevenaar, A.A. van der Male
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 3 2sep-GGZ1 24 H.R. Balvert, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 2 2sep-GGZ2 26 E.J.M. Frölke, L. Fredrikze
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2sep-CHRON1 20 A.A. van der Male, C.J. de Waard
13.15-14.45 Leren van ervaringen 2sep-CHRON2 21 P.M. Kevenaar, E.P.R Schep
13.15-14.45 CAT Presentaties 2sep-GGZ2 26 E.J.M. Frölke, L. Fredrikze
13.15-16.30 ASS en ADHD 2sep-GGZ1 24 M.P. Doornbosch
15.00-16.30 CVA-de lange termijn effecten 2sep-CHRON1, 2sep-CHRON2 3 E. Wesseling
15.00-16.30 Psychofarmacologie in de huisartspraktij 2sep-GGZ2 26 J.C. Chardon

Week 45 do 07-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
08.55-16.30 *Praktijkvoering dag 1* 3sep-1, 3sep-2
08.55-16.30 *KR Hartcursus dag 2* 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4
09.00-10.00 Leren van ervaringen 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Keten-/Kwaliteits-/Bekostiging zorg 3sep-2 29
09.00-10.30 Privacy en databeveiliging 3sep-1 27 E. van Krieken
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-2 21 M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-12.15 Hartfalen 1mrt-1, 1mrt-2 R. Zegers
09.00-12.15 Ritmestoornissen 1mrt-3, 1mrt-4 R. Wijland
10.00-12.15 Ideale praktijk 3dec-1 30 J.T. van Geffen, R.H.P. van der Knaap, E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
10.45-12.15 Keten-/Kwaliteits-/Bekostiging zorg 3sep-1 29
10.45-12.15 Privacy en databeveiliging 3sep-2 27 E. van Krieken
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3jun-2 26 M. Slieker-Bosma, P.A. Muller
10.45-14.45 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3jun-1 24, 28 N. Goezinne, Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
10.45-16.30 Voortgangsgesprek 3 3mrt-1 20, 21 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-16.30 Voortgangsgesprek 3 3mrt-2 34, 38 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
10.45-16.30 Symposium 3mrt-2, 3mrt-1 23
13.15-14.45 Innovatie 3sep-1 27 M. van der Poel
13.15-14.45 SPH 3sep-2 29 C. Matena
13.15-14.45 APC en stressgerelateerde aandoeningen 2 3dec-1 30 F.P. Bareman, E. de Vogel-Voogt
13.15-14.45 Chronische nierschade 3jun-2 26
13.15-16.30 Hartfalen 1mrt-3, 1mrt-4
13.15-16.30 Ritmestoornissen 1mrt-1, 1mrt-2 R. Wijland
15.00-16.30 Innovatie 3sep-2 27 M. van der Poel
15.00-16.30 SPH 3sep-1 29 E. Wesseling, C. Matena
15.00-16.30 APC-Systeem-3 3dec-1 30 E. de Vogel-Voogt, N. Goezinne, M. de Wit
15.00-16.30 Intervisie 5 3jun-1.1 24 M. van Ewijk
15.00-16.30 Intervisie 5 3jun-2.1 26 C. Meeuwsen
15.00-16.30 Intervisie 5 3jun-1.2 7 N. Troost
15.00-16.30 Intervisie 5 3jun-2.2 9 E. Breedveld