17, 1
13-04-2020 (ma) t/m 17-04-2020 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 18-02-2020 om 11:30


Week 16 di 14-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC 02: Begin van het consult 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1sep-1 27 A. de Witt, L. Fredrikze
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1sep-2 29 B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1sep-3 30 E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 1sep-4 38 K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-1 CQ-4D (GK-gebouw)
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-2 Externe ruimte S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-4 Externe ruimte H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
09.00-12.15 Vaardighedenond 2: DGO 1mrt-1 PKV-D9 (GK-gebouw), PKV-D10 (GK-gebouw) A. van Breukelen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 1 1mrt-1 CQ-3A (GK-gebouw), CQ-3C (GK-gebouw) G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
09.00-12.45 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW 14
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1mrt-2 Externe ruimte S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1mrt-4 Externe ruimte H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
10.45-12.15 Cyclusstoornissen 1mrt-3 20 M. Boelens, J. van Ommen
10.45-12.15 Kleine kwalen 1mrt-1 CQ-4D (GK-gebouw)
10.45-16.30 Astma en COPD Cursus 1sep-1, 1sep-2 3 C.J. Kuypers
10.45-16.30 Astma en COPD Cursus 1sep-3, 1sep-4 5 L. van der Meer
12.15-17.00 Differentiatieonderwijs 3mrt-1BEW, 3sep-1BEW 35 Bewegingsapparaat mrt20
13.15-14.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 CQ-4D (GK-gebouw)
13.15-14.45 Cyclusstoornissen 1mrt-1 20 M. Boelens, J. van Ommen
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 1mrt-2 Externe ruimte S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
13.15-16.30 Tweedaagse met de groep 1mrt-4 Externe ruimte H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
13.15-16.30 Vaardighedenond 2: DGO 1mrt-3 PKV-D9 (GK-gebouw), PKV-D10 (GK-gebouw) A. van Breukelen
13.15-16.30 Voortgangsgesprek 1 1mrt-3 CQ-3A (GK-gebouw), CQ-3C (GK-gebouw) F. Wouters, M.P. Doornbosch
15.00-16.30 APC 02: Begin van het consult 1mrt-1 21 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek
15.00-16.30 Kleine kwalen 1mrt-3 CQ-4D (GK-gebouw)
16.30-18.00 Opleidingssupervisie 1sep-2.4 O.T.M. Schouten Let op verplaatste supervisie (oorspronkelijke datum 28-4).

Week 16 wo 15-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 P.M. Kevenaar, E. de Vogel-Voogt
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 G. Kuip, E.P.R Schep
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 26 L. Fredrikze
09.00-16.30 Introductiecursus Nieuwe Opleiders dag 1 Nieuwe opleiders 23, 2 R. Zegers, M.L. Jacobs, J.C. Chardon
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1mrt-2 Externe ruimte S. Oostlander, E.M. Nijenhuis
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1mrt-4 Externe ruimte H.P. Breedveldt Boer, C.J. de Waard
10.45-12.15 Dementie: Achtergrond en Ontwikkelingen 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 14 S. Franzen
10.45-12.15 HTB 2 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch
10.45-12.15 HTB 2 2mrt-GGZ2 26 L. Fredrikze, M. Veen
13.15-14.45 SOG 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 14 R.T.C.M. van Nordennen
13.15-16.30 GGZ Diagnostiek 2mrt-GGZ1 24 J.R.M. Dopper
13.15-16.30 Persoonlijkheidsstoornissen 2mrt-GGZ2 26 M.P. Doornbosch, L. Fredrikze, O. van der Hee
13.30-16.30 Introductiecursus stageopleiders Hag 38 R. Wagemakers, O.M. Lageweg
15.00-16.30 Medische ethiek in de chronische zorg 2mrt-CHRON1, 2mrt-CHRON2 14 K. Tromp
16.30-20.30 Workshop stageopleiders GGZ + CZ Hag 12, 14 R. Wagemakers, O.M. Lageweg

Week 16 do 16-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Onderwijs Mentorgroep 3 J.A.C. van Heest
09.00-17.00 Introductiecursus Nieuwe Opleiders dag 2 Nieuwe opleiders 23, 8 M.L. Jacobs, R. Zegers
09.00-17.00 KBA 18-20 Kaderopleiding Bewegingsapparaat 2017-2019 33 Kaderopleiding Bewegingspaparaat
09.30-12.45 Workshop 3jun1 Yvonne en Simone Opleiders donderdag 24 Y.D.M. van Trier, S.C.M. van Steekelenburg
09.30-12.45 Workshop 3dec1 Roos en Elsbeth Opleiders donderdag 38 H.R. Balvert, E. de Vogel-Voogt Bespreken uitkomsten LEOh
09.30-12.45 Workshop 3dec2 Erik en Carina Opleiders donderdag 30 C.J. de Waard, E.J.M. Frölke
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Lenneke Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, L. Fredrikze Frits Bareman-intro maatschappelijk handelen van 09.30-09.50 uur
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede Frits Bareman-intro maatschappelijk handelen van 11:45-12.05 uur
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Ester en Anne W. Opleiders donderdag 27 E. Wesseling, A. Weiland Preventie - M. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3sep2 Jan-Peter en Ellen Opleiders donderdag 29 E.M. Nijenhuis, J.P. Eusman
12.30-13.30 Gezamenlijke lunch huisartsopleiders Opleiders donderdag
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 26
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 24
13.30-15.30 Keuzemodule nog nader te bepalen Opleiders donderdag 20