17, 1
13-05-2019 (ma) t/m 17-05-2019 (vr)
Geproduceerd door IRIS-Planning op vrijdag 22-03-2019 om 12:24


Week 20 ma 13-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1B 20
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2B
09.00-13.00 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3B
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 1A 3
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 2A
09.00-16.30 AVG Onderwijs AVG Cursusjaar 3A
09.00-16.30 AVG Wetenschapsdag AVG Cursusjaar 1A, AVG Cursusjaar 2A, AVG Cursusjaar 3A
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern

Week 20 di 14-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Ethiek 1 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 CQ-1A (GK-gebouw) J.G.M Aartsen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-KLIN1 27 J.A.C. van Heest
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern
09.00-17.00 Psychodrama cursus (GW-dag) Hag
10.45-12.15 Patientveiligheid (2) 2dec-KLIN1 27 J.A.C. van Heest
10.45-12.15 Ethiek 1 1sep-4.C, 1sep-3.C, 1sep-2.C, 1sep-1.C 30 K. Tromp
10.45-12.15 Ethiek 1 1sep-4.B, 1sep-3.B, 1sep-2.B, 1sep-1.B 29 J.G.M Aartsen
10.45-12.15 Ethiek 1 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 38 E. Bunnik
13.00-14.30 BLOKKERING SUPERVISIE 20, 21, 24, 26, 30, 38
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van 't Spijker Ruimte C006, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.C.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C107, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.C.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.C.3 20 K. Abbing
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.C.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
13.00-14.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.C.1sep-1.C.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
13.00-14.30 WV 8: CAT voordoe actie 1sep-1.A, 1sep-2.A, 1sep-3.A, 1sep-4.A 27 J.B.M. Rijkels-Otters Eigen laptop/tablet meenemen. Denk na over PICO vraag.
13.00-14.30 WV 8: CAT voordoe actie 1sep-1.B, 1sep-2.B, 1sep-3.B, 1sep-4.B 29 M.J. Dam-Rehorst Eigen laptop/tablet meenemen. Denk na over PICO vraag.
13.00-16.15 Bezoek tuchtcollege 2dec-KLIN1 Extern I.M.C Dekker, M.J. Bhogal Statham
14.45-16.15 BLOKKERING SUPERVISIE 20, 21, 24, 26, 30, 38, 27
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.B.2 21 W. Spinnewijn
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.A.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven O. Schouten Ruimte C104, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.2 26 A. Smulders
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.1 HNK Rotterdam Westblaak M. van Ewijk Ruimte V2, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.B.1 24 M.M.P. van Meer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. van de Logt Ruimte C102, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N. van Iperen Ruimte C108, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.1 NA-1808 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-1.B.2 HNK Rotterdam Westblaak D.G. Hoff-Smalbrugge Ruimte V3, Het Nieuwe Kantoor, Westblaak 180 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.A.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven F. Kiymazaslan Ruimte C107, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven N.A. van der Leer Ruimte C101, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-2.B.2 27 N. Troost
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.2 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven C. Meeuwsen Ruimte C103, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.1 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven W. van Kouwenhoven Ruimte B105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-4.B.3 30 H. von Meijenfeldt
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.A.3 Het Coachhuis Rotterdam Wijnhaven H. Slim Ruimte C105, Het Coachhuis, Wijnhaven 36 te Rotterdam
15.00-16.30 WV 8: CAT voordoe actie 1sep-1.C, 1sep-2.C, 1sep-3.C, 1sep-4.C 29 M.J. Dam-Rehorst Eigen laptop/tablet meenemen. Denk na over PICO vraag.

Week 20 wo 15-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Voortgangsgesprekken 2mrt-GGZ2 11, 12 H.R. Balvert, J.C. Chardon
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ2 26 J.C. Chardon, H.R. Balvert
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
09.00-12.15 Palliatieve Zorg 4 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 23 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
09.00-12.30 Mentorgroep Mentorgroep 30 M.J. Bhogal Statham
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern
09.30-16.00 Praktijkassistentedag Praktijkassistentes 38, 29
10.45-12.15 HTB 4 2mrt-GGZ2 37, 26 J.C. Chardon, H.R. Balvert
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Kinderen met lichte psychische klachten 2mrt-GGZ2 24 M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON1 20 E.P.R Schep, A. Weiland
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2mrt-CHRON2 21 A.A. van der Male, P.M. Kevenaar, S.C.M. van Steekelenburg
13.00-14.30 Verslavingsproblematiek 2mrt-GGZ1 26 M. Janssen-van Raay
14.45-16.15 HTB 4 2mrt-GGZ1 24, 27 M.P. Doornbosch, P.A. Muller
14.45-16.15 Euthanasie, de praktijk 2mrt-CHRON2, 2mrt-CHRON1 23 A.A. van der Male
14.45-16.15 Verslavingsproblematiek 2mrt-GGZ2 26 M. Janssen-van Raay

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 STARtclass 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 Extern
09.30-12.45 Workshop 3dec-1 Erik & Elsbeth Opleiders donderdag 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt
09.30-12.45 Workshop 3jun-1 Meike en Roos Opleiders donderdag 24, 38 M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert, L. Fredrikze
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
09.30-12.45 Workshop 3mrt2 Hilde en Manon Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
09.30-12.45 Workshop 3sep1 Jan Peter en Anne W Opleiders donderdag 27, 26, 25 J.P. Eusman, A. Weiland, M.J. Bos, B.W.V. Schouten Preventie door B. Schouten en M. Bos van 11.45-12.45 uur
09.30-12.45 Workshop 3sep2 René en Ellen Opleiders donderdag 29 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis
12.30-12.45 Intro Palliatieve Zorg voor opleiders 3m Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
12.30-12.45 Intro Palliatieve Zorg voor opleiders 3m Opleiders donderdag 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
13.00-16.30 Kwaliteitsverbeteringsproject 3 aios en Opleiders donderdag, 3sep-2 4 R. Glijsteen, E.M. Nijenhuis, R.H.P. van der Knaap
13.30-15.30 Keuzemodule Systeemtheorie deel 2 Opleiders donderdag 24 J.P. Eusman, S.A. Siek
13.30-15.30 Keuzemodule Huiselijk geweld deel 2 Opleiders donderdag 20 E.M. Nijenhuis, S. Oostlander