17, 1
22-04-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent L. Fredrikze
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 22-04-2019 om 04:42



Week 17 di 23-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 17 do 25-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 H.R. Balvert, L. Fredrikze

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 L. Fredrikze

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1.2 26 H.R. Balvert, L. Fredrikze

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun-1 Meike en Roos Opleiders donderdag 24, 38 M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert, L. Fredrikze

Week 21 di 21-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1sep-4 Anne en Lenneke Opleiders dinsdag 38 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 APC oefentoets 3dec-1 30 E.J.M. Frölke, E. de Vogel-Voogt, L. Fredrikze

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Tijdmanagement 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
11.00-12.15 Lve: Visie bespreken 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 23 wo 05-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kennismaking, opstellen-leerdoelen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
14.45-16.15 Vervolg kennismaking 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag 20 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling

Week 24 wo 12-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 J.C. Chardon, L. Fredrikze

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
13.00-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 27, 29, 30, 38, 20, 21, 24, 26, 36, 35 K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, M.J. Dam-Rehorst, A Brahimaj

Week 26 wo 26-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze

Week 27 wo 03-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
10.45-12.15 HTB 1 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1sep-4 2, 7 A. de Witt, L. Fredrikze
15.00-16.30 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 28 wo 10-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze

Week 29 di 16-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 1sep-4 Anne en Lenneke Opleiders dinsdag 38 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 29 wo 17-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 L. Fredrikze
10.45-12.15 HTB 2 2jun-GGZ2 26, 24 L. Fredrikze

Week 30 di 23-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.30 Leren van ervaringen 1sep-4 29 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 30 wo 24-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 HTB 3 2jun-GGZ2 26 K.G.M. van Dijk - Fleetwood-Bird, L. Fredrikze
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 24 L. Fredrikze

Week 31 wo 31-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
10.45-12.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
11.30-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Docentenoverleg cohort oud sep-groepen Hag K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, L. Fredrikze, E.J.W. Dijkink
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze
13.00-16.15 Afscheid 1sep-4 38 A. de Witt, L. Fredrikze

Week 35 wo 28-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Leren van ervaringen 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
09.45-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2jun-GGZ2 J.C. Chardon, L. Fredrikze
14.45-16.15 Afscheid 2jun-GGZ2 26 J.C. Chardon, L. Fredrikze

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
11.00-12.00 Docentenoverleg cohort sep+mrt Hag NA-1802 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, K.R. Gelsema, M.L. Weltevrede, B.T.W.D. Passchier, L.A. de Jonge-'t Hoen, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, A. de Witt, L. Fredrikze, L.G.M Croles - Zantkuijl, M. Kooijman, E.J.W. Dijkink, E. Wesseling