17, 1
22-04-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent M. Slieker-Bosma
Geproduceerd door IRIS-Planning op maandag 22-04-2019 om 04:42



Week 17 wo 24-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 29 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Omgaan met conflicten 2 2mrt-KLIN1 29 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 Omgaan met conflicten 2 2mrt-KLIN2 29 M.J. Bhogal Statham, H Ponssen, M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 Kostenbewustzijn 1 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma, F.P. Bareman, J.A.C. van Heest
14.45-16.15 KR Gevallen en in de war 2mrt-KLIN1 29 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma

Week 17 do 25-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma

Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-1.1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma

Week 19 wo 08-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Meldkamer ambulance 2mrt-KLIN1 Extern I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma LET OP: Indentificatie meenemen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 Casuistiek door aios 2mrt-KLIN1 27 M. Slieker-Bosma, I.M.C Dekker
14.45-16.15 Beroepsgeheim 2mrt-KLIN1 29 M. Slieker-Bosma, I.M.C Dekker, G.J. Dogterom

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 3jun-1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-1.1 24 M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert
13.00-16.15 Afscheid 3jun-1 24 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun-1 Meike en Roos Opleiders donderdag 24, 38 M. Slieker-Bosma, H.R. Balvert, L. Fredrikze

Week 21 wo 22-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27 M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Omgaan met Conflicten 3 (oefenen met act 2mrt-KLIN1 27 M. Slieker-Bosma, N. Goezinne
14.45-16.15 VGG + Tussenevaluatie 2mrt-KLIN1 27 M. Slieker-Bosma

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3jun-1 Foyer, CO-1 H.R. Balvert, M. Slieker-Bosma

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.15-10.30 Intro jaar 2; Inhoud 1sep-2, 1sep-1 3 M. Slieker-Bosma, M.P. Doornbosch
10.45-11.00 Intro jaar 2; Inhoud 1sep-3, 1sep-4 3 M. Slieker-Bosma, M.P. Doornbosch

Week 22 wo 29-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-KLIN1 27 M. Slieker-Bosma, J.A.C. van Heest
10.45-12.15 Eindevaluatie 2dec-KLIN1 27 J.A.C. van Heest, M. Slieker-Bosma, F.P. Bareman
13.00-16.15 VGG + nabespreken kennistoets 2dec-KLIN1 27, 32, 29 M. Slieker-Bosma, J.A.C. van Heest

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Kennismaking 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
11.45-12.15 Introductie APC onderwijs 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 Kennismaking vervolg 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
14.45-16.15 Chronisch zieken 1 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 24 wo 12-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 KR Collaps 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
14.45-16.15 Begeleidingsblok 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 Beleid bij SOLK, 1 3jun-2 26 M. Slieker-Bosma

Week 27 di 02-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 11 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Patientveiligheid 1 2mrt-KLIN1 11 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.00-16.15 Bezoek tuchtcollege 2mrt-KLIN1, 2mrt-KLIN2 Extern I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma, M.J. Bhogal Statham, H Ponssen

Week 27 do 04-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 1 3jun-2 32, 33 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 2 3jun-2 26 M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 Ideale praktijk (voorbereiding) 3jun-2 26 M. Slieker-Bosma, P.A. Muller
14.45-16.15 Wijkscan 3jun-2 8, 10, 11 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma, R.H.P. van der Knaap

Week 29 do 18-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 38 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 31 do 01-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 32 do 08-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 33 wo 14-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Patientveiligheid 3 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma

Week 33 do 15-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 38 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 34 do 22-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Chronisch zieken 2 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 35 wo 28-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma
13.00-16.15 VGG 2mrt-KLIN1 27 I.M.C Dekker, M. Slieker-Bosma

Week 35 do 29-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3jun-2 26 M. Slieker-Bosma
13.00-16.15 Palliatieve zorg 1+2 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 36 do 05-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 37 do 12-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 2 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 38 do 19-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 gezamenlijke aios/ opleidersdag 3jun-2 3jun-2, Opleiders donderdag P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.15-16.30 Ideale praktijk 3jun-2 M. Slieker-Bosma

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 4 3jun-2 26 M. Slieker-Bosma
13.15-14.45 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3jun-2 M. Slieker-Bosma

Week 41 do 10-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen + bespreken LEOh 3jun-2 Extern P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3jun-2 Extern P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3jun-2 Extern P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 41 vr 11-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3jun-2 Extern P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 42 do 17-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun2 - LEOh bespreken - Arjen Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma Bespreken uitkomsten LEOh

Week 43 do 24-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 44 wo 30-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen EXT 2sep-KLIN1, 2jun-KLIN1 Extern J.A.C. van Heest, M. Slieker-Bosma
10.45-16.30 Extern 2sep-KLIN1, 2jun-KLIN1 Extern J.A.C. van Heest, M. Slieker-Bosma

Week 44 do 31-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 45 do 07-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Palliatieve zorg 3 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 46 do 14-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 47 do 21-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 APC oefentoets 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.15-14.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
15.00-16.30 Begeleidingsblok 3jun-2 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 51 do 19-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3jun2 Arjen en Meike Opleiders donderdag 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma

Week 1 do 02-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
10.45-12.15 Begeleidingsblok 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma
13.00-14.30 Inbreng stage aios 3jun-2 26 P.A. Muller, M. Slieker-Bosma