17, 1
11-11-2019 (ma) t/m 28-08-2020 (vr)
Rooster voor docent H.P. Breedveldt Boer
Geproduceerd door IRIS-Planning op dinsdag 12-11-2019 om 16:30



Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-3 24, 25 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-3 21 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 47 di 19-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 20, 21 H.P. Breedveldt Boer

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24, 21 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-14.45 Voortgangsgesprek 4 1mrt-3 20, 27 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 51 di 17-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24, 28 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
12.15-13.30 Kerstlunch aios 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4, 1sep-1, 1sep-2, 1sep-3, 1sep-4 Pantry op 18e verdieping A. de Witt, L. Fredrikze, B.T.W.D. Passchier, M.L. Weltevrede, E. Husen, S.C.M. van Steekelenburg, K.R. Gelsema, L.A. de Jonge-'t Hoen, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard

Week 2 di 07-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24, 21 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38, 31 A. Chiarotto, M.J. Dam-Rehorst, R. Zegers, F.P. Bareman, P.J. van den Berg, A.W.D. Verhof, M.L. Jacobs, B.T.W.D. Passchier, S. Oostlander, A. de Witt, H.P. Breedveldt Boer, G. Kuip, C. Sijbom

Week 3 di 14-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, O. van der Hee Acteur vanaf 09:00 uur aanwezig
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 27 H.P. Breedveldt Boer

Week 4 di 21-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.30-15.30 Leergang 3 - september: Vaardigheden KNO Opleiders dinsdag 4 M. Kooijman, H.P. Breedveldt Boer

Week 5 di 28-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24, 20 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 26 H.P. Breedveldt Boer

Week 7 di 11-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, E.J.W. Dijkink
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24, 20 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 24 H.P. Breedveldt Boer

Week 8 di 18-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 9 di 25-02-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Begeleidingsblok 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24, 30 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.15-16.30 Afscheid 1mrt-3 Extern H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 10 di 03-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 24 H.P. Breedveldt Boer

Week 13 di 24-03-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Vaardighedenond 1: KNO 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 NA1905 H.P. Breedveldt Boer

Week 15 di 07-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 24 H.P. Breedveldt Boer

Week 18 di 28-04-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 26 H.P. Breedveldt Boer

Week 20 di 12-05-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 24 H.P. Breedveldt Boer

Week 23 di 02-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 29 H.P. Breedveldt Boer

Week 25 di 16-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 26 H.P. Breedveldt Boer

Week 27 di 30-06-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 NA-1808 H.P. Breedveldt Boer

Week 32 di 04-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Opleidingssupervisie 1sep-3.6 27 H.P. Breedveldt Boer

Week 33 di 11-08-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Vaardigheden Diagnostiek 1mrt-1, 1mrt-2 H.P. Breedveldt Boer
10.45-12.15 Vaardigheden Diagnostiek 1mrt-3, 1mrt-4 H.P. Breedveldt Boer