17, 1
18-02-2019 (ma) t/m 03-01-2020 (vr)
Rooster voor docent M.P. Doornbosch
Geproduceerd door IRIS-Planning op donderdag 21-02-2019 om 09:45



Week 8 di 19-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.30-13.30 Workshop 1mrt3 Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.30-15.30 Leergang 3 - maart: Oplossingsgerichte g Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch

Week 8 wo 20-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Voortgangsgesprek + aios als expert 2dec-GGZ1 20, 21, 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Kinderen met lichte psychische klachten 2dec-GGZ1 24 M.P. Doornbosch

Week 8 do 21-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt-1 Irene en Marcel Opleiders donderdag Extern M.P. Doornbosch, I.C. Hodes

Week 9 di 26-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-16.15 Afscheid 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 9 wo 27-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2dec-GGZ1 24, 26 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2dec-GGZ1 24, 26 P.A. Muller, M.P. Doornbosch

Week 9 do 28-02-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 APC Systeem 1 3jun-1.2 24 M.P. Doornbosch, L. Fredrikze
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch
17.00-19.00 Diploma-uitreiking 3mrt-1, 3mrt-2 Foyer, CO-1, CO-2, Querido zaal M.P. Doornbosch, I.C. Hodes, M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede

Week 10 di 05-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-11.30 Intro: Kennismaking, rooster, huish afsp 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
12.30-14.00 Lunch 1mrt-3 39 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.00-16.00 Intro: Vakinh. programma (spoedgevallen) 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 10 wo 06-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Intro: Kennismaken met SBOH 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 39 P. Stins, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard
09.00-10.30 Kennismaking, opstellen-leerdoelen 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
10.15-12.00 Intro: Programma Professionaliteit 1mrt-3 30 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.15 Kennismaking 1mrt-3 30 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.30-16.00 Intro: Arts-patient communicatie 1mrt-3 30 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
15.00-16.15 Vervolg kennismaking 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch

Week 10 do 07-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kennismaking 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Kennismaking vervolg 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Chronisch zieken 1 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 11 wo 13-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 CQ-3A (GK-gebouw) P.A. Muller, M.P. Doornbosch

Week 11 do 14-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 1 3mrt-1 20 M.P. Doornbosch

Week 12 di 19-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Intro: Bespreken observatieopdrachten 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.30-16.30 Kennismaking Opleiders 1MRT3 met docente Opleiders dinsdag 16 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
16.30-17.30 Gezamenlijk deel opleiders/aios Opleiders dinsdag, 1mrt-3 16 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
17.30-18.30 Borrel aios/opleiders MRT Opleiders dinsdag, 1mrt-4, 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3 Pantry op 18e verdieping G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, E.M. Nijenhuis, S. Oostlander, M.P. Doornbosch, H.P. Breedveldt Boer

Week 12 wo 20-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 1 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
13.00-16.15 Persoonlijkheidsstoornissen 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch, D. Hermans Acteur vanaf 14:45 uur aanwezig

Week 12 do 21-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC-Systeem-2 3jun-1.2 24 N. Goezinne, M. de Wit, M.P. Doornbosch, L. Fredrikze

Week 13 di 26-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 01: Inleiding in de communicatie 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 13 wo 27-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
13.00-16.15 Persoonlijkheidsstoornissen 2mrt-GGZ2 26 M.P. Doornbosch, K de Paepe Acteur vanaf 14:45 uur aanwezig

Week 13 do 28-03-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.30 Introductie APC systeem 3sep-1 27 M.P. Doornbosch
09.00-10.15 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.15-10.30 Intro Palliatieve Zorg voor aios 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 2: 3mrt-1 20 M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Begeleidingsblok 3mrt-1 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 15 di 09-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-16.15 Voortgangsgesprek 1 1mrt-3 CQ-5A, CQ-5C M.P. Doornbosch

Week 15 wo 10-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 26 P.A. Muller, M.P. Doornbosch

Week 15 do 11-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch

Week 16 di 16-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 16 wo 17-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 2 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
13.00-16.15 ASS en ADHD 2mrt-GGZ2 26 M.P. Doornbosch

Week 16 do 18-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 18 di 30-04-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van Ervaringen + Intro tijdmanagem 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 02: Begin van het consult 1mrt-3 21 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 18 wo 01-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 26 M.P. Doornbosch
10.45-12.15 HTB 3 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch, K.G.M. van Dijk - Fleetwood-Bird

Week 18 do 02-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Beleid bij SOLK, 3 3mrt-1 20 M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Wijkscan 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, R.H.P. van der Knaap
14.45-16.15 Ideale praktijk (voorbereiding) 3mrt-1 21 M.P. Doornbosch

Week 19 di 07-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 03: Informatie inwinnen/ Vraagverhel 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-16.15 Tweedaagse met de groep 1mrt-3 Extern H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 19 wo 08-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 1mrt-3 Extern H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 3 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
13.00-16.15 ASS en ADHD 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch

Week 19 do 09-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch

Week 20 wo 15-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 HTB 4 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch, P.A. Muller

Week 20 do 16-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
12.30-12.45 Intro Palliatieve Zorg voor opleiders 3m Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 21 di 21-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 21 wo 22-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch, P.A. Muller
13.00-14.30 VGG + aios als expert 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Korte Oplossingsgerichte Therapie (KOT) 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch, P.A. Muller

Week 21 do 23-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Beleid bij SOLK, 4 3mrt-1 20 M.P. Doornbosch, D. Hermans
14.45-16.15 Beleid bij SOLK, 5 met acteur (facultati 3mrt-1 20 M.P. Doornbosch, D. Hermans

Week 22 di 28-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.15-10.30 Intro jaar 2; Inhoud 1sep-2, 1sep-1 M.P. Doornbosch
10.45-11.00 Intro jaar 2; Inhoud 1sep-3, 1sep-4 M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Tijdmanagement 1mrt-3 26 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 22 wo 29-05-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 VGG + aios als expert 2mrt-GGZ1 24 P.A. Muller, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Begeleidingsblok 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch, P.A. Muller
14.45-16.15 Afscheid 2mrt-GGZ1 24 M.P. Doornbosch, P.A. Muller

Week 23 di 04-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 23 do 06-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-14.30 Voortgangsgesprek 2 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch

Week 24 di 11-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-3 20, 21, 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, S.A. Siek
14.45-16.15 APC 3B: onderlinge toetsing 1 1mrt-1 20, 21, 24 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, M.P. Doornbosch

Week 26 di 25-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 2 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-16.15 WV 3: CAT-presentatie bezoek 1mrt-2, 1mrt-1, 1mrt-3, 1mrt-4 27, 29, 30, 38, 20, 21, 24, 26 G.M. Lagerwerf, S.A. Siek, S. Oostlander, E.M. Nijenhuis, H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G. Kuip, C.J. de Waard, M.J. Dam-Rehorst

Week 26 do 27-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 Extern M.P. Doornbosch, I.C. Hodes
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3mrt-1 Extern M.P. Doornbosch, I.C. Hodes
10.45-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3mrt-1 Extern I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 26 vr 28-06-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Tweedaagse met de groep 3mrt-1 Extern I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 27 di 02-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 APC 04: Informeren/ Diagnosefase 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 27 do 04-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 21 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Chronisch zieken 2 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 28 di 09-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.00 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 28 do 11-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Gedragsverandering bij ongezonde leefgew 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, N. Goezinne
14.45-16.15 Leren van ervaringen 3mrt-1 21 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 29 di 16-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 30 do 25-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 31 di 30-07-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 21 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 32 do 08-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
15.00-16.30 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch

Week 33 di 13-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 05: Beleidsfase/ Advies, planning en 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 33 do 15-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 34 di 20-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 34 do 22-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 35 di 27-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 5B: onderlinge toetsing 2 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch, G.M. Lagerwerf, S.A. Siek

Week 35 do 29-08-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 36 di 03-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 36 do 05-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-14.30 APC oefentoets 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch

Week 37 do 12-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC Systeem 1 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 38 di 17-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-16.30 Gezamenlijke aios/ opleidersdag 1mrt-3 + Opleiders dinsdag, 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 39 di 24-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 39 do 26-09-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 21 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC-toets 3mrt-1 21 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.L. Weltevrede, M.M.P. van Meer
13.00-14.30 APC-toets 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede, M.P. Doornbosch, I.C. Hodes

Week 41 di 08-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 06 Actief luisteren 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 41 do 10-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 APC-toets 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede
13.00-14.30 Begeleidingsblok 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 42 di 15-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 42 do 17-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 43 di 22-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 43 do 24-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC Systeem 2 3mrt-1 20 M.P. Doornbosch, I.C. Hodes
13.00-16.15 APC-toets 3mrt-2 21 M.M.P. van Meer, M.L. Weltevrede, I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 Intervisie 3dec-1.1 30 M.P. Doornbosch

Week 44 di 29-10-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Thematisch leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 45 di 05-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen + Intro farma + Int 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
14.45-16.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 45 do 07-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-16.15 Voortgangsgesprek 3 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 46 di 12-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Visie + Leren van ervaringen 1mrt-3 26 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 46 do 14-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 47 di 19-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 47 do 21-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch, M.J. Bos, B.W.V. Schouten M.J. Bos en B. Schouten van 11.45-12.45 uur

Week 48 di 26-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 48 do 28-11-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC-Systeem-3 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 49 di 03-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
14.45-16.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 50 di 10-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Voortgangsgesprek 4 1mrt-3 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 50 do 12-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Palliatieve zorg 3 3mrt-1 20 A. Boeyinga, I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Leren van ervaringen 3mrt-1 21 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 51 di 17-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Hans Peter en Marcel Opleiders dinsdag 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 51 do 19-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-12.45 Workshop 3mrt1 Irene en Marcel Opleiders donderdag 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch

Week 52 di 24-12-2019
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-3 24 H.P. Breedveldt Boer, M.P. Doornbosch

Week 1 do 02-01-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch
13.00-14.30 Inbreng stage aios 3mrt-1 20 I.C. Hodes, M.P. Doornbosch