17, 1
21-09-2020 (ma) t/m 02-09-2022 (vr)
Rooster voor docent M.P. Doornbosch
Geproduceerd door IRIS-Planning op donderdag 24-09-2020 om 00:19



Week 39 di 22-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 3 - groepsevaluatie (H 1mrt-3 1.1 van Stolkzaal F. Wouters, M.P. Doornbosch Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 39 wo 23-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 Online sessie E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
13.15-16.30 Persoonlijkheidsstoornissen 2sep-GGZ2 2.1 Prinsenzaal M.P. Doornbosch, D. Hermans Acteur vanaf 15:00 uur aanwezig. Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 40 wo 30-09-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.00-14.00 Workshop stageopleiders GGZ Stageopleiders GGZ + CZ Online sessie J.C. Chardon, E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch, S.C.M. van Steekelenburg Sessie via online platform Zoom.

Week 41 di 06-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 5 F. Wouters, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 07: Referentiekader en SCEGS 1mrt-3 5 F. Wouters, M.P. Doornbosch

Week 41 wo 07-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 14 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch

Week 42 di 13-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 LEOh bespreken + LvE 1mrt-3 2.1 Prinsenzaal F. Wouters, M.P. Doornbosch LEOh bespreken in groep.

Week 42 wo 14-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 5.1.1 Bachzaal E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 HTB 2 2sep-GGZ2, 2sep-GGZ1 5.1 Bach-/Beethovenzaal J.C. Chardon, S.C.M. van Steekelenburg, M.P. Doornbosch, E.J.M. Frölke

Week 43 di 20-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 14 M.P. Doornbosch, F. Wouters

Week 43 wo 21-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 5.1.1 Bachzaal E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 2 2sep-GGZ1 5.1.1 Bachzaal E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 44 di 27-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 1.1 van Stolkzaal F. Wouters, M.P. Doornbosch Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam
10.45-12.15 APC 08: Relatie opbouwen 1mrt-3 1.1 van Stolkzaal F. Wouters, M.P. Doornbosch Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 44 wo 28-10-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 CAT Presentaties 2sep-GGZ1 5.1.1 Bachzaal E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
13.15-16.30 ASS en ADHD 2sep-GGZ1 5.1.1 Bachzaal M.P. Doornbosch Podium aan de Maas, Oostmaaslaan 950, Rotterdam

Week 45 di 03-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Thematisch Leren van ervaringen 1mrt-3 F. Wouters, M.P. Doornbosch

Week 45 wo 04-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Cognitieve gedragstherapie 3 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
13.15-16.30 ASS en ADHD 2sep-GGZ2 M.P. Doornbosch

Week 46 wo 11-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Kinderen met lichte psychische klachten 2sep-GGZ1 M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Kinderen met lichte psychische klachten 2sep-GGZ2 M.P. Doornbosch
15.00-16.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch

Week 47 di 17-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag M.P. Doornbosch, F. Wouters

Week 47 wo 18-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 HTB 4 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
13.15-16.30 Voortgangsgesprekken 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch

Week 48 di 24-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 F. Wouters, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 09: Beinvloeden van gedrag 1mrt-3 F. Wouters, M.P. Doornbosch
12.15-12.30 Lve: Visie bespreken 1mrt-3 F. Wouters, M.P. Doornbosch

Week 48 wo 25-11-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Voortgangsgesprekken 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch
13.15-14.00 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch, J.C. Chardon
14.00-16.30 Afscheid 2sep-GGZ1 E.J.M. Frölke, M.P. Doornbosch

Week 49 di 01-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-12.15 Voortgangsgesprek 4 1mrt-3 F. Wouters, M.P. Doornbosch

Week 50 di 08-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
13.15-14.45 Leren van ervaringen 1mrt-3 F. Wouters, M.P. Doornbosch

Week 51 di 15-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag M.P. Doornbosch, F. Wouters

Week 52 di 22-12-2020
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 F. Wouters, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 Tijdmanagement 1mrt-3 F. Wouters, M.P. Doornbosch

Week 1 di 05-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch

Week 2 di 12-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
10.45-12.15 APC 10: Oefenen met moeilijke consulten 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
13.15-16.30 WV 9: CAT-presentatie 1mrt-1, 1mrt-2, 1mrt-3, 1mrt-4 20, 21, 24, 26, 27, 29, 30, 38 S.A. Siek, E.M. Nijenhuis, M.P. Doornbosch, C.J. de Waard, S. Oostlander, P.A. Muller, L.G.M. Croles - Zantkuijl, C. Sijbom, M. Kooijman

Week 3 di 19-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters

Week 4 di 26-01-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
10.45-12.15 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch

Week 6 di 09-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-09.45 Eindevaluatie in bijzijn van coordinator 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
09.45-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch

Week 7 di 16-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.30-13.30 Workshop 1mrt3 Femke en Marcel Opleiders dinsdag 24 M.P. Doornbosch, F. Wouters

Week 8 di 23-02-2021
Tijd Naam Groepen Ruimten Docenten Opmerkingen
09.00-10.30 Leren van ervaringen 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch
10.45-16.30 Afscheid 1mrt-3 24 F. Wouters, M.P. Doornbosch